Pirates of the Caribbean

Da, to sa kosturima je glupo.Igra je jako realna i ume da bude teska kad se macujete.Jel neko sreo Crnog Bisera?Ja jesam,brod je strava!Da nije tih kostura i tih gluposti iz filma,igra bi se mogla zvati Sea Dogs 2,jer je jaaaako slicna.Pa,koliko ste presli,koji brod imate,koliko love,koji level....
Moj brod je Battleship,level 9,love imam oko 550 000,a dosao sam do dela gde sam kod onog ostrva Falaise De Fleur sreo tog Crnog Bisera.
 
Ja sam tu igru obrisao pre par meseci, ali i dalje imam njen SAVE. Imao sam jedan drugi u kome sam stigao do onog malog crnog ostrva i gde nalazi blago(da li je tu kraj igre :?: :?: :?: )ali mi je taj Save obrisao virus :evil: :cry: :evil: :cry: .Taj Crni biser je strašan, ali videćeš tu kod tog crnog ostrva neki brod 50% bolji od najboljeg Battleship-a(ima oko 100 topova).
Takođe mi se sviđaju razgovori u kafanama, kao i mogućnost davanja donacije crkvi da bi se popravila reputacija igrača, ako je bio ''bad guy''.
Ma sviđa mi se apsolutno sve osim tih kostura, i zbog njih nikada neće biti najrealnija igra koju sam igrao, i baš mi je žao zbog toga, jer je grafika neverovatna, a igra je tako malo zahtevna.Alex.L
 
Igru sam presao ima vise od godinu dana, stvarno je extra!!!

Ima dobra fora kako zaraditi novac, verujem da mnogi vec znaju za to... Necu reci kako, zbog ovih sto sad igraju... Takodje, pobediti onaj brod na kraju igrice je najlakse ako se snadjete i provalite foru!!!

Igra ostavlja super utisak i pored tih kostura koji pomalo smetaju u poredjenju sa toliko ljudi...

Ocekujem nastavak....................................... :D
 
Probaj sakupiti flotu, ako nista, kupi bolji brod. Neki likovi koji daju zajam daju i do 30k, samo strpas kintu u kovceg kad ti ti daju (videces u toj prostoriji, obicno se nalazi pored vrata) i opet, opet, opet...i onda pokupis kad sakupis dovoljno.
 
pa ova igra nema veze sa radnjom filma izuzev sto se pojavljuje gore vec pomenuti Crni biser.
ali mislim da nastavci igre imaju veze sa filmom, mada nisu tako dobri kao ovaj.
ovaj je kao sto je neko gore rekao pravi nastavak Sea Dogsa, takodje genijalne igre samo malo starije :ok:
 

Back
Top