KOKTEL OD LUBENICE I VOTKE

LUDICA

Domaćin
Poruka
4.885
Hitno mi je potrebna pomoc oko pripreme ovog koktela, znate ono kad sipate votku u lubenicu..Zna li neko tacan postupak pravljenja? Treba mi za zurku veceras, ali mi je nebuloza od druga izgleda dala pogresan recept. Pliz, pliz, pliz, napisite ako znate :cry:
 
Mmmmmmm :D Slušaj ovako... uzmeš polovinu lubenice, izdubiš je i sadržaj staviš u blender, moraš da paziš jer ne sme da ima koštice... dodaš sok od jednog limuna i to sve lepo blendiraš, onda sipaš u polovinu izdubljene lubenice, dodaš pola litre votke..najbolje Smirnoff ili Finlandia... onda to lagano promešaš. Na kraju pospeš svežim listićima nane...mmmmmmmmm :D Ne treba piti u velikim količinama :) Javi kako je prošla žurka :wink:
 
iseces trougao u lubenicu - znas onako kako ti daju da probas na pijaci, samo kada izvadis to gurnes u tu rupu otvorenu flasu - znaci zarijes je u meso. sva ce vodka da iscuri u lubenu i onda je stavis da se hladi. ili u lavor sa ledom....

ps: umesto vodke mozes i baccardi - onda imas praavi breezer od lubenice...
 
Tommy_V:
iseces trougao u lubenicu - znas onako kako ti daju da probas na pijaci, samo kada izvadis to gurnes u tu rupu otvorenu flasu - znaci zarijes je u meso. sva ce vodka da iscuri u lubenu i onda je stavis da se hladi. ili u lavor sa ledom....

ps: umesto vodke mozes i baccardi - onda imas praavi breezer od lubenice...
Ja sam za ovaj recept cula...ali nece da mi se upije votka :cry:
Lubenica uopste ne upija, uradila sam tako kako si rekao, ali nista..Da li trebam da napravim mozda veci chep(trougao)?
Mozda cu morati ipak da je sjecem i mixam...
A tekilu nemam.
Inace, hvala vam svakako.
I, mislim, jos nisam uspjela, kao sto vidite, i dalje mi treba pomoc. Ne znam sta nije u redu :roll:
 
LUDICA:
Tommy_V:
iseces trougao u lubenicu - znas onako kako ti daju da probas na pijaci, samo kada izvadis to gurnes u tu rupu otvorenu flasu - znaci zarijes je u meso. sva ce vodka da iscuri u lubenu i onda je stavis da se hladi. ili u lavor sa ledom....

ps: umesto vodke mozes i baccardi - onda imas praavi breezer od lubenice...
Ja sam za ovaj recept cula...ali nece da mi se upije votka :cry:
Lubenica uopste ne upija, uradila sam tako kako si rekao, ali nista..Da li trebam da napravim mozda veci chep(trougao)?
Mozda cu morati ipak da je sjecem i mixam...
A tekilu nemam.
Inace, hvala vam svakako.
I, mislim, jos nisam uspjela, kao sto vidite, i dalje mi treba pomoc. Ne znam sta nije u redu :roll:

Stani, probaj da zarijes vodku dublje - flasu. mislim, nece to za par minuta... znaci samo polako... nema veze velicina cepa, dokle god moze da stane vodka.

znaci polako... mada mozda je vodka losa?! koju vodku sipas?!
 
otvoriš lubenicu na vrhu....
izdubiš meso...u posudi iscediš meso,vratiš u lubenicu,dodaš vodkeili bakardija,malo soka od nerandzi,i malo likera npr grand marnie-a ili kokosa,malibu....ondak poklopiš onim poklopcem koji si skinula i staviš u zamrzivač dok ne počne žur...sipati u shooter čaše,da bude slađe 8) 8) 8)
ubićete se,bre decooooo

ima apsinth da se kupi u merkatoru,čaš(ic)a toga u lubenici bi vas odvalila.....
 
xpajamacax:
otvoriš lubenicu na vrhu....
izdubiš meso...u posudi iscediš meso,vratiš u lubenicu,dodaš vodkeili bakardija,malo soka od nerandzi,i malo likera npr grand marnie-a ili kokosa,malibu....ondak poklopiš onim poklopcem koji si skinula i staviš u zamrzivač dok ne počne žur...sipati u shooter čaše,da bude slađe 8) 8) 8)
ubićete se,bre decooooo

ima apsinth da se kupi u merkatoru,čaš(ic)a toga u lubenici bi vas odvalila.....


to si duhovita, je li?

aBSinth...to je pio van gog...ovo sto se prodaje je nesto budjavo...kako ti to ne znas?? a, milaneze
 
xpajamacax:
?:
imas na ZK identicnu temu...


e da, riba zna sta su SHOOTER case...pa objasni i raji...lepo je sto si puno citala
mala,nisam ja za tebe riba :twisted: i nisam čitala,već doživela.
kao i sve o čemu pričam.
a ti odyebi već jednom,mnogo si se opustila.

pa to i kazem, da si krshina...nego sam htela malo da ti podignem moral
uuuuuu sta si to dozivela.....popila malo pelinkovca pa te drmnulo...
u kako imas stav el si takva i u seksu..ako se secas
lupi razmak pre zareza
kakve ima veze odjeb i opustanje...kako ces mi uzvratiti..ces doci da me bijes
 
Evo mene posle sinocne zuraje...(juce se nisam mogla javiti da podnosim izvjestaj o tome kako napreduje koktel, nesto mi konekcija zezala)
Sve u svemu, morala sam da blenderom miksam lubenicu, napravila jeziv nered, na kraju je to koliko- toliko licilo na nesto. Ne smijem ni da ispricam sve nezgode koje su mi se desavale, bila bi mi to antireklama za udaju 8)
Gostima se koktel pravo svidio, meni je bilo muka i kad ga omirisem, tako da sam cirkala jako malo( to je posledica pijancenja u petak, jos se oporavljam pa mi miris alkohola nikako ne prija).
Ali, vazno je da se gostima svidjelo, zar ne? :D
Thanx svima! :wink:
 
Nisam od lubenice, vec par veceri prije. :x
A ti si mi k'o fajn sto se druzis s gudom?! :shock:
Kako ja vidim tebe lakse obuc nego nahranit..Mada pazi da se i ovo drugo ne promijeni, kad pocnu da pucaju savovi, gume na gacama, slicevi i sl. vec je alarmantno stanje :D :D
 

Back
Top