Objasnjenje.................

mnogotuzan

Obećava
Poruka
57
Skoro sam gledao na televiziji (domaca ili strana) jednu emisiju. Emisija je bila mnogo glupa ali se postavila jedna zanimljiva tema. Imamo jednog tipa i jednu devojku. Oboje su prosecnog izgleda i prosecne gradje, znaci donekle privlacni. I sada se vodila diskusija oko sledeceg. Devojka da se skine gola bila bi seksi, pojam erotike, simbol slobodne ljubavi. Muskarac kada bi se skinuo go, bio bi smesan. Zasto? Zasto su muska tela neprivlacna odn. nedovoljno seksi? I ne mislim na retke slucajeve gde je tip 60 kg., izvajan i misicav, nego na prosecne tipove. Otkud potice taj mit da su sva zenska tela seksi...???
 
Lud si...

Mushkarci su lepi. Pusti ove matore usirene... To kad se skine da se uplashish (takvi cemo svi biti, o tugo jesenja), ali su zato takve i zene.

Generalno recheno... Ima zaista lepih ljudi. Ima stvarno dobrih tipova... Znam da bi me sad najradije strpali u derpose. Ali ja samo imam ukusa.
 
Meni golo zensko telo ne moze da bude sexy...tj.ne moze da mi bude erotski privlacno.Golo zensko telo mi vise deluje umetnicki.
Musko telo je smesno muskarcima.A,devojke vise nedostataka primete kod neke druge ribe nego muskarci. Sve je to relatvino,ne postoji tu crno i belo.
 
A šta kažete na ovo:
Ženski polni organ paradira TV-om, dok se muški i ne pojavljuje. Kad se pojavi svi se groze ili smeju.
Hm, dobro, ženski se, u principu, i ne vidi, ali znate na šta mislim.
Šta je toliko šokantno u qrcu?
Doduše, ja bih zabranila te stvari na TV-u i u novinama, kako muške, tako i ženske, ali to je neka druga tema...
 
NatasaNatasa:
Ja nemam ništa protiv muških tela ... volim da vidim lepo izvajane mišiće ... pločice su mi omiljene.
Ne volim jedino da vidim mršavo muško telo. Ali kad već dodje do toga da se skine pred tobom, zanemariš detalje :lol:

Pa o tome ti tip prica o prosecnom muskom telu a ne onako kako ga ti zamisjlas.

A i bilo kakava riba da se skine je odma super ako nije neki bas grob!

Cudno je sve to...

MIslim da je muskarcu dovoljno da vidi prosecnu ribu golu da bi se napalio, dok zena se 'pali' manje na telo a vise na nesto drugo (smek, lovu, predrasude, lice, pricu...) i da bi se napalila na musko telo to telo mora da bude bas bas lepo!
 
mnogotuzan:
Skoro sam gledao na televiziji (domaca ili strana) jednu emisiju. Emisija je bila mnogo glupa ali se postavila jedna zanimljiva tema. Imamo jednog tipa i jednu devojku. Oboje su prosecnog izgleda i prosecne gradje, znaci donekle privlacni. I sada se vodila diskusija oko sledeceg. Devojka da se skine gola bila bi seksi, pojam erotike, simbol slobodne ljubavi. Muskarac kada bi se skinuo go, bio bi smesan. Zasto? Zasto su muska tela neprivlacna odn. nedovoljno seksi? I ne mislim na retke slucajeve gde je tip 60 kg., izvajan i misicav, nego na prosecne tipove. Otkud potice taj mit da su sva zenska tela seksi...???

Klasična "nedodirivost" žanskog mišljenja.
Tj. one su uvek u pravu, najbolje, najlepše...
To muško snishodjenje , a to nije biti džentlmen je jedna karakterna crta nečasnih ljudi, makijavelista...
 
mnogotuzan:
Skoro sam gledao na televiziji (domaca ili strana) jednu emisiju. Emisija je bila mnogo glupa ali se postavila jedna zanimljiva tema. Imamo jednog tipa i jednu devojku. Oboje su prosecnog izgleda i prosecne gradje, znaci donekle privlacni. I sada se vodila diskusija oko sledeceg. Devojka da se skine gola bila bi seksi, pojam erotike, simbol slobodne ljubavi. Muskarac kada bi se skinuo go, bio bi smesan. Zasto? Zasto su muska tela neprivlacna odn. nedovoljno seksi? I ne mislim na retke slucajeve gde je tip 60 kg., izvajan i misicav, nego na prosecne tipove. Otkud potice taj mit da su sva zenska tela seksi...???
Muškarcima je žensko tijelo seksi, npr. meni nije uopšte! Meni je seksi muško tijelo. Ne mora da bude bilder ili neka atleta, nego onako, normalno građen.
 
Jao, bre!!! Pa zar ne vidite da se maltene svi lozite na misicava tela (kod muskaraca). O tome pricam. Svaka zena zeli da vidi plocice. A to opet u neku ruku nije prosecan tip. Mozda i jeste ali ili je mnogo mrsav ili je neki hard-core bilder pa je napumpao sve zivo na sebi. Meni je drugar fudbaler u FK Zemun. I mogu reci da nije klasicne fudbalerske gradje. Jeste nizak, ali nije izvajan. Ja imam plocice, mrsav sam i visok (ne, slika u profilu nije moja, ali to bi otprilike bio moj neki izgled), ali smatram da on bolje izgleda od mene i da je bolje gradje od mene. Visok, lep, sa manjim stomakom... Mislim, ja nemam nista protiv svog izgleda ali moram da priznam da bih voleo i ja da budem kao on. Zvuci glupo ali tako je.
 
mnogotuzan:
Jao, bre!!! Pa zar ne vidite da se maltene svi lozite na misicava tela (kod muskaraca). O tome pricam. Svaka zena zeli da vidi plocice. A to opet u neku ruku nije prosecan tip.

Slazem se sa tobom da to nije prosecan tip...To je model lepote kakvu nam servira Holivud, i na kakvu se mogu loziti samo klinke i glupace. Kakve bre plocice? Pa nismo keramicari...Normalne u muskarcu gledaju intelekt, muzevnost, sigurnost, moc, drzanje, ponasanje, pogled...
Sto se tice tela, ja sam trenirao hokej, i imao sam kugle po rukama i grudima, ali kod mene su se uvek gledale butine, dupe, podlaktice...Jedna drugarica mi je priznala, da bi se kresnula samnom, samo kad me vidi kako jedem.
Iako je produkt Holivuda, Dzordz Kluni je mnogo bolji frajer od vecine misicavih sa naslovnih strana...
 
Ja lepo pricam - musko telo je odvratno u komparaciji sa estetskim savrsenstvom kakva je zena... E sad, fino 'izvajano' musko telo moze biti mnogo lepse nego debelo i u celulit uvajano zensko, however - koliko ima na ovoj planeti lepsih muskaraca, a koliko lepih zena? ... Mislim da bi odnos bio 1:10000... Pa samim tim kad uzmes 'prosecnu' osobu i poredis, daleko su vece sanse da ce zena biti lepsa, privlacnija, itd. nego muskarac...

Medjutim, prava lepota se nalazi sakrivena izmedju usiju i dobro pokrivena lobanjom i kosom ako je nosioc iste ima...
 

Back
Top