Sigurna zarada

drakcekv

Početnik
Poruka
22
-Radi se o jednoj banci koja poklanja 25 dolara svakom novom clanu tj samom besplatnom registracijom kod te banke vi dobivate 25 dolara. Taj novac mozete uvelicati i do nekoliko stotina puta tako sto ce te i vi kao clan te banke istu raklamirati. Novac isplacuju preko kartica (Master card,Visa...a imate i mogucnost internet kupovine).
-Ulazite preko ovog linka: www.greenzap.com/drakce
-Sa desne strane se nalazi: “WANNA ZAP? JOIN, IT’S FREE” (kliknite)
-Desno na “JOIN NOW ”
-Popunite formular sa licnim podatcima
-NEXT
-SUBMIT
-STAY GREEN
-NEXT
-Vratite im mejl koji ce vam stici na vasu adresu koju ste prijavili (kliknite na link sa brojevima na kreju).
-Udjite na sajt www.greenzap.com ulogujte se (user name je vas mail koji ste prijavili) i na vasem racunu ce te imati vec 25 dolara.

Sigurno radi probajte.
Ukoliko zelite da vam posaljem ceo program javite se na mail: drakcekv@sezampro.yu
Pozdrav
 
Zasto ne kazes da je tih 25$ fiktivno?! Da ljudi ne gube vreme na ulogivanju, pa se neko zezne i posle jos i ostavi neke pare toj fantomskoj firmi? Kada ce zapovci da pocnu govoriti ljudima ISTINU? Ni jedan oglas za ZAP jos nisam video da je posteno rekao oglasavac sto ima. Ja se zeznuo, pa se prijavio. Dok sam video da dele milione, avione i kamione fiktivno, bilo je kasno.. Vec sam se dva puta odjavio sa njihove mailing liste, a oni kao slucajno me ponovo ubace i samo dobijam podsetnik kako me je neko jednom navukao da izgubim vreme jer JE NAMERNO PRECUTAO SUSTINSKI BITNU STVAR: FIKTIVNIH 25USD!!!! :? :? :?
 
drakcekv:
Mozda je to boi slucaj sa tobom samnom nije tako a i ne radi se samo o 25 dolara nogo se radi o tome da tu sumu uvelicas pa tek onda da steknes uslov za podizanje kartice a zatim i novca...

Drakče je bre degen, ili se takav pravi.

25$ je stvarno virtualnih , tj . mogu da se koriste isključivo kao umanjenje provizije koju kasnije green uzima od korisnika....
 

Back
Top