Humor i zene

evo upaljen mi :lol:
ovaj meksikanac je dobar kako podjjebava sve...zavrsi se ebi ga
inace nisu mi oni stend ap svi dobri ima bas dosadnih.....pricam za komedi central

naravno kolbert i stjuart alfa i omega genijalci
nikako da uhvatim onog naseg plagijatora kesica na b92 da vidim sta se koprca i ide li mu to....si gledo mozda?

skrenusmo sa teme totalno al nema to nam profesija :lol:
 
naravno kolbert i stjuart alfa i omega genijalci
nikako da uhvatim onog naseg plagijatora kesica na b92 da vidim sta se koprca i ide li mu to....si gledo mozda?

skrenusmo sa teme totalno al nema to nam profesija :lol:

Ameri su danas najbolji u politickom humoru, siju Evropu za tri koplja, ali to verovatno ima veze sa njihovim drustvom, Ono, besmisleno je da budes toliko dobar u politickom humoru kada su ti svi u drzavi levicari, i kada nemas jake konzervativce. Kada se uporede fore Kolbera i Stjuarta, i politicke fore Ivana Ivanovica, i generalno politicke fore na Balkanu, to je nebo i zemlja, tacno vidis kompleksnost nekog drustva po tome. Najbolje je kada Stjuart ponekad u studio pozove Bil o Rajlija, glavnu TV zvezdu konzervativaca u Americi, to su souovi :lol:

Kesic...Recimo da mi nije toliko uzasan kao skoro svi nasi, ok mi je bio. Ali to ovo od ranije, sad ovo novo njegovo nisam gledao.
 
Poslednja izmena:
e vecito propustim kad dovede bila...ali vecito kraj uhvatim :dash:
al mi nije jasan bil sto dolazi mukica :lol:

da pa upravo to sto si reko, desno levo kod nas nema, sve neke mesavine, mucke i golubi preletaci..... mozes da se uhvatis za neku izjavu al mrsavo

mani me ivanovica infantilca najobicnijeg, fore su ko i dzoijeve :lol: jedino ga vadi kad dovede nekog dobrog gosta koga ne vidjas na ostalim emisijama, inace on da se skloni a gost da ostane tako da urede emisiju :lol:

kesic je bio ok na metropolis tv, kako se zvala emisija ono govance kad pliva u vodi epp :lol: onako nije mi vau....e sad me iritira sto imitiraju ovaj sistem sa sjuartom pa mi to ubija draz u startu....a glup mu termin nedeljom kasno uvece vecito ga propustim, taj sistem jednom nedeljno je kod mene neuspesan ne pamtim im termine :lol: videcu dal cu se setiti sutra pa da vidim napokon vredi li

- - - - - - - - - -

A da, taj Meksikanac na Comedy centralu mi je jedan od naj tamo, zato sto ide na zajebavanje politicke korektnosti, sto ja generalno obozavam.

krvava je, ja to obozavam.....crnjak
al ga retko hvatam verovatno ima termin al ja ga ne znam.....
 
e vecito propustim kad dovede bila...ali vecito kraj uhvatim :dash:
al mi nije jasan bil sto dolazi mukica :lol:

da pa upravo to sto si reko, desno levo kod nas nema, sve neke mesavine, mucke i golubi preletaci..... mozes da se uhvatis za neku izjavu al mrsavo

mani me ivanovica infantilca najobicnijeg, fore su ko i dzoijeve :lol: jedino ga vadi kad dovede nekog dobrog gosta koga ne vidjas na ostalim emisijama, inace on da se skloni a gost da ostane tako da urede emisiju :lol:

kesic je bio ok na metropolis tv, kako se zvala emisija ono govance kad pliva u vodi epp :lol: onako nije mi vau....e sad me iritira sto imitiraju ovaj sistem sa sjuartom pa mi to ubija draz u startu....a glup mu termin nedeljom kasno uvece vecito ga propustim, taj sistem jednom nedeljno je kod mene neuspesan ne pamtim im termine :lol: videcu dal cu se setiti sutra pa da vidim napokon vredi li

- - - - - - - - - -



krvava je, ja to obozavam.....crnjak
al ga retko hvatam verovatno ima termin al ja ga ne znam.
....

Ne znam ni ja termin, ne znam da li ima neki stalan termin, ili ga ubacuju kad mogu da popune termin.

A Bil o Rajli, ma koliki pomahnitali ludak bio :hahaha:, ima taj smek, pa kao frajer dolazi da se medjusobno sa visine podjebavaju. Jer u principu, i jedan i drugi nema sta da raspravljaju jer su im stavovi cvrsti kao stena, mogu samo da se zezaju povodom toga. Bil je desnicar i konzerva, Dzon je levicar i liberalan. I to je to. I Kolber i Dzon brutalno zajebavaju te desnicare i konzerve, a posebno Fox News.


Ako je Kesic sad poceo sa nedeljom uvece, jasno mi je zasto ne mogu da ga uhvatim, ipak je NFL Redzone primarna stvar :mrgreen:
 
ma jasno to sve za njih dvojicu....
jedino pokusavam da skuzim je li kolbert stvarno vernik il jok, dal se zajjebava kad kaze da je katolik gostima kad dodju na intervju....nesto mi se ne uklapa u celu tematiku.... deluje mi ironicno, ono kao rodjen sam kao katolik u toj familiji...a opet sta ga znam nije nemoguce svega ima :lol:
s druge strane ovaj je jevrejin (stjuart) i izjasnjava se tako u emisiji....sto mi deluje stvarno jer nisam nesto uhvatila da podjjebava vernike
imas li informacije iz prve ruke
ja gledam samo ono na tvu sto puste a puste cesto jedne te iste epizode....da mogu na netu da gledam bolje bih bila upucena u te detalje
razocaracu se ako je kolbert ipak vernik :lol:
 
ma jasno to sve za njih dvojicu....
jedino pokusavam da skuzim je li kolbert stvarno vernik il jok, dal se zajjebava kad kaze da je katolik gostima kad dodju na intervju....nesto mi se ne uklapa u celu tematiku.... deluje mi ironicno, ono kao rodjen sam kao katolik u toj familiji...a opet sta ga znam nije nemoguce svega ima :lol:
s druge strane ovaj je jevrejin (stjuart) i izjasnjava se tako u emisiji....sto mi deluje stvarno jer nisam nesto uhvatila da podjjebava vernike
imas li informacije iz prve ruke
ja gledam samo ono na tvu sto puste a puste cesto jedne te iste epizode....da mogu na netu da gledam bolje bih bila upucena u te detalje
razocaracu se ako je kolbert ipak vernik :lol:

Nemam pojma, on verovatno jeste katolik, ali liberalan katolik. :mrgreen: Kolber vise zeza vernike i jos je ironicniji od Dzona, ali to radi i Dzon koliko ja znam... U sustini, kada zezaju vernike, oni vise zezaju one bas najzatucanije tupsone koje ne mozes, a da ne zezas:lol:, tipa nas otac Joil, a takvi u Americi nisu bas slabi, i sire takvu zatucanu propagandu u javnosti, pa oni zato to. Nih dvojica se npr. razlikuju od ovih u South Parku jer Parker i Stoun u South Parku zezaju i liberale kao sto zezaju i konzerve i desnicare. Simpsonovi npr. cesto zezaju demokrate vise od republikanaca (tipa republikanci hoce samo pare, a demokrate su potpuno nesposobni), verovatno jer su oni Fox serija.
 
saut zeza sve redom ne bira

a da vis to sam i ja osetila kod simpsonovih, tacno oni su fox zaboravala sam tu cinjenicu, sad je sve jasnije :lol: iako sam ja veci fan saut parka nego simpsonovih

a joj razocaracu se u kolbera, on mi je nekako jaci od jona i zato malo bolji....ali obojicu gotivim

jao ona dva crnca, tj polu crnca, na komediju, imaju dobre fore, i njih ne znam kad da hvatam :lol:
 
Da, u proseku su muškarci duhovitiji. Možda ima neke veze sa boljom sposobnošću za apstraktno razmišljanje... pojma nemam. Ali verovatno je poteklo od toga što u Homo Sapiens vrsti mužjaci su ti koji osvajaju akcijom, a ženke izgledom. Od kad smo ispuzali iz mora i dobili nekoliko ganglija trudimo se da nasmejemo vlasnice jajnih ćelija.

Pošto volim standup pokušavao sam u više navrata da pronađem neku solidnu komičarku na jućubu, ali slabo... Od pojedinih sam dobijao i transfer blama.
Iliza Schlesinger je korektna, a ako neko zna bolju, neka javi. Unapred zahvalan.
 
saut zeza sve redom ne bira

a da vis to sam i ja osetila kod simpsonovih, tacno oni su fox zaboravala sam tu cinjenicu, sad je sve jasnije :lol: iako sam ja veci fan saut parka nego simpsonovih

a joj razocaracu se u kolbera, on mi je nekako jaci od jona i zato malo bolji....ali obojicu gotivim

jao ona dva crnca, tj polu crnca, na komediju, imaju dobre fore, i njih ne znam kad da hvatam :lol:

Key & Peele, odlicni su :lol:

Mensia mi je bio ok na pocetku al se ponavlja stalno, sve su mu fore po istom sablonu i uglavnom ukljucuju zezanje na cinjenicu da je meksikanac.

Bio je pre na CNN Daily show friske epizode, ne znam jel i dalje pustaju to.
 
cuh tako par puta kako zene u globalu gledano nemaju bas smisla za humor toliko koliko muskarci

glumci komicari, stend ap komicari i slicne profesije 90% su muskarci
desavalo se gomilu puta kad se sedi u nekom drustvu i prica recimo neki "masan" vic, crnjak i sl i da se mnoge zene bece :roll:

pa pocinjem da se pitam ima li istine u toj prici?
i sta se podrazumeva pod time "imati/nemati smisla za humor"?

Mislim da nema veze sa polom. Cak ni pomenute profesije nisu garancija za svaciji osmeh, tj. smeh. Retko sta nauceno, uvezbano... moze biti tako duhovito kao spontana opaska.
A da li je nesto nekome duhovito ili ne zavisi od senzibiliteta.
Razlicititi smo, na nekoga deluje mimika, na nekoga klasican humor, na nekoga sarkazam,... Pa je tako i glupost, nekome smesna, a nekome tuzna.


Posto smo na forumu, i tema je vezana za zene, moram da kazem (iako se ne sme) da je ovde, za moj pojam, mrtva trka izmedju Krasuljka i Smokve. Obe obozavam da citam i salju neverovatno pozitivnu energiju :heart:
 
Msm da je povezano sa karakterom,neko ima a neko nema smisla za humor...lichno volim da se shalim i smejem a podhebem druge ali i sebe shto mu dodze ko crni humor:lol: imala situaciju skoro pa nemogucu,delovala je ko klopka...e ja sam se iscepala od smeha i odma mi to vishe nije tako izgledalo:lol:
 
Msm da je povezano sa karakterom,neko ima a neko nema smisla za humor...lichno volim da se shalim i smejem a podhebem druge ali i sebe shto mu dodze ko crni humor:lol: imala situaciju skoro pa nemogucu,delovala je ko klopka...e ja sam se iscepala od smeha i odma mi to vishe nije tako izgledalo:lol:

Ovo sigurno.
To je ono kada iz petnih zila, usiljeno izvlacis energiju, pa bes, strah i histerija predju u taj oblik. Nisam duhovita, ali u dve situacije, kada je bilo pitanje zivota i smrti,... Odbrambeni mehanizam verovatno.
 
kada je bilo pitanje zivota i smrti,... Odbrambeni mehanizam verovatno.

To mu dodje ko his.smeh tako nekako...nisam na to mislila u takvim situacijama nema mesta smehu ali ima optimizmu...ali tema je humor, pa prema tome..:lol:.
 
kada je bilo pitanje zivota i smrti,... Odbrambeni mehanizam verovatno.

To mu dodje ko his.smeh tako nekako...nisam na to mislila u takvim situacijama nema mesta smehu ali ima optimizmu...ali tema je humor, pa prema tome..:lol:.

Ja sam skontala da si bila u nekoj takvoj situaciji. Ja tada moram da se smejem.

Secam se kada me je m. sestra, posle operacije i anestezije isamarala: "Sta je mala!? Je l si se naduvala?" :lol:
 
Ja sam skontala da si bila u nekoj takvoj situaciji. Ja tada moram da se smejem.

Secam se kada me je m. sestra, posle operacije i anestezije isamarala: "Sta je mala!? Je l si se naduvala?" :lol:
Da kapiram te situacije...ja ih zovem humor na silu...msm imaju za cilj da poshto poto zasmeju nekoga i da taj nachas zaboravi na svoje jade...dobro i to treba znati...kad bolje razmislim ceo zivot je veliki humor i to malo beli malo crni:lol:
 
kao sto postoje razlicite vrste humora, tako postoji i razlicita reakcija na razlicit humor
humor kod zena je uvijen i dvosmislen ako je zena duhovita
i ja se slazem da ima vise duhovitih muskaraca od zena, ali ne znaci da generalno zene nisu duhovite
samo zbog svoje prirode neke stavri koje jesu za smejanje ne ismevaju na nacin na koji muskarci to rade, iako se sa njima slazu

sto se tice muskog humora, on je ili sirov ili prefinjen, nema treceg
ja licno volim kad neko nesto humorom i kaze, ne mogu kao vecina ljudi da se smejem nekim klipovima gde se neko sapne, padne u vodu i sl.
to nije humor, to je glupost
tako da sto se mene tice, mnogi koji misle da su duhoviti zapravo su vrlo ograniceni, dok ima ljudi koji jesu duhoviti ali ne mogu da dodju do izrazaja od ovih iskrivljenih groteski
 
Mislim da to ima najvise veze sa onim sta se smatra prilicnim i neprilicnim za zenu da prica i radi. Sto, ali sto puta sam prisustvovala da devojka odvali neki dobar fazon, smisli neku foru ili imitira nekoga i ljudi je gledaju kao da je pala sa Marsa, u stilu "sta glumis ludilo?" "Zasto privlacis paznju?" A da je momak to uradio svi bi se smejali i mislili da je do jaja fora.

Mislim da se nekako i dalje smatra da muskarcima vise prilici da "prave budale od sebe" (a, da se ne lazemo, da bi bio stvarno duhovit moras da budes spreman bar malo da pravis budalu od sebe i da umes da se smejes i na svoj racun), dok se to kod zena smatra neprilicnim ili gotovo kao da "srozavas sebe" (a cak ne moraju da budu ni "masni" vicevi niti ista vulgarno).
 
cuh tako par puta kako zene u globalu gledano nemaju bas smisla za humor toliko koliko muskarci

glumci komicari, stend ap komicari i slicne profesije 90% su muskarci
desavalo se gomilu puta kad se sedi u nekom drustvu i prica recimo neki "masan" vic, crnjak i sl i da se mnoge zene bece :roll:

pa pocinjem da se pitam ima li istine u toj prici?
i sta se podrazumeva pod time "imati/nemati smisla za humor"?
Najzanimljivije teme su one koje su škakljive da se tako izrazim... Žene su naučene da izbegavaju takve teme... čak i da preuveličavaju to izbegavanje ako ga niko ne primeti.
U suštini nema razlike, ali msm da glupi ljudi ne mogu biti duhoviti.
 

Back
Top