Humor i zene

e na ovaj sam se ja valjala do suza daaavno jos u srednjoj

igraju se zmurke njutn, paskal i arhimed
arhimed zmuri
paskal trci i sakrije se u zbunu
njutn sedne nacrta kvadrat oko sebe 1x1m i ceka da arhimed zavrsi brojanje
arhimed zavrsio i okrene se i kaze njutnu "pa sto se nisi sakrio, pu njutn"
a tek ce njutn "nisam ja njutn, ja san njutn po metru kvadratnom, a to je paskal :mrgreen:"

:zcepanje:

Taj je do jaja. Ja sam cula malo drugaciji, gde na kraju samo kaze "ja sam paskal", pa ko provali, provali.

Zna li neko neki sa funkcijama, ne mogu da se setim tog.
 
taj za funkiju sam naletela, ako mislis na ovaj cekaj da nadjem de sam ga videla

- - - - - - - - - -

Rešio integral da postane lopov. I tako dođe on do prve funkcije i kaže: "Daj sve pare što imaš ili ću da te izintegralim!" Funkcija se uplaši i da mu sve pare. Dođe do druge, kaže: "Daj sve pare ili ću da te izintegralim!" I druga funkcija se uplaši i isplati ga. Kod treće ista priča, i tako za nekoliko narednih. I onda dođe on kod n-te po redu i kaže: "Daj sve pare ili ću da te izintegralim", a funkcija samo počne da se smeje. Integral se nađe u čudu, a funkcija odgovara: "Ma integrali me slobodno, ja sam ex!"
 
taj za funkiju sam naletela, ako mislis na ovaj cekaj da nadjem de sam ga videla

- - - - - - - - - -

Rešio integral da postane lopov. I tako dođe on do prve funkcije i kaže: "Daj sve pare što imaš ili ću da te izintegralim!" Funkcija se uplaši i da mu sve pare. Dođe do druge, kaže: "Daj sve pare ili ću da te izintegralim!" I druga funkcija se uplaši i isplati ga. Kod treće ista priča, i tako za nekoliko narednih. I onda dođe on kod n-te po redu i kaže: "Daj sve pare ili ću da te izintegralim", a funkcija samo počne da se smeje. Integral se nađe u čudu, a funkcija odgovara: "Ma integrali me slobodno, ja sam ex!"

I taj je dobar, ali nisam na njega mislila. Znam samo da "punchline" ide nesto "Kad si ogranicena", ali ne znam sta je postavka vica.
 
Mislim da meni vic sa medvedom nije smesan jer mi zao da zamislim medu kako se rastapa u vodi.

Inace, moram priznati da ne podnosim etnicke viceve. Ima nekih dobrih, ali vecina budu zlonamerni.

Ima i budalastina i glupih viceva koji realno nisu smesni, a meni su odlicni, kao one fore tipa: "idu dva vuka sumom, jedan zavija a drugi odvija", ili "idu dva momka i devojka, jedan je muva, drugi je pcela". To je tako glupavo, a meni je zesce smesno, nemam pojma zasto.
 
meni je vic nad vicevima onaj kad se zeka napusi i upadne u potok, izvlace ga lija i medved, kao ajde zeko, udavices se
a zeka odgovara
odjebite, vi, kopnene zivotinje :lol:

i sta bi sa belim medvedom?
 
sto jedan bj si surova...a feromoni ovo ono :zper:
daj mu barem dvojku blizu je bio :lol:

Ne brini za njega, sigurna sam da voli uciteljice : )))

meni je vic nad vicevima onaj kad se zeka napusi i upadne u potok, izvlace ga lija i medved, kao ajde zeko, udavices se
a zeka odgovara
odjebite, vi, kopnene zivotinje :lol:

i sta bi sa belim medvedom?

Rastvara se u vodi zato sto je polaran ( cista hemija :zcepanje:)
 

Back
Top