Humor i zene

Мене је мој муж освојио својим смехом и смислом за хумор :heart:

И данас, после 20 година, успева да ме насмеје до суза.

Додуше, увек је у друштву било женских особа које су се саблажњавале на неке његове коментаре до те мере да сам се питала шта са њима није у реду?

Да ли су заиста тако фине, па не подносе масне и морбидне вицеве и коментаре, или су само тешки фолиранти.

Сада видим да су биле тешки фолиранти.
 
Мене је мој муж освојио својим смехом и смислом за хумор :heart:

И данас, после 20 година, успева да ме насмеје до суза.

Додуше, увек је у друштву било женских особа које су се саблажњавале на неке његове коментаре до те мере да сам се питала шта са њима није у реду?

Да ли су заиста тако фине, па не подносе масне и морбидне вицеве и коментаре, или су само тешки фолиранти.

Сада видим да су биле тешки фолиранти.

Da, ima zena koje smatraju da se treba sablaznjavati na masne vicOve. To mi nikad nije bilo jasno. Kao, sablaznjavas se da ne ispadnes "qurva". Sto zene znaju same sebe da zaebu, to ne zna niko.
 
treba imati meru u svemu pa i kad je humor u pitanju... da ne bismo zvucali vulgarno i ko kamiondzije
mene to odbija kad primetim i kod zena i kod muskaraca
a opet ne volim ni one koji se snebivaju i koriste razne sinonime... mislim, ako si resio da pricas maSan vic, pricaj, sta uvijas
 
Meni, recimo, taj vic sa belim medvedom nije smesan. :neutral:

Pa i nije, to je verovatno smesno samo nekim hemicarima, i to ne svim hemicarima, nego nerdovima hemicarima :lol:

Isto ima i onih fizicarskih viceva, koji nisu smesni, ali jeste smesno to sto oni koji se smeju na takve viceve pokazuju koliki su nerdovi. To vazi i za lozenje na Star Trek, stripove i tako; zato je i Big Bang theory toliko zakon. :mrgreen:
 
Vidim da vic nekima nije smesan a vecina nije ni skontala o cemu se radi pa se pitam da li im je znanje hemije toliko lose il vic zaista nije zanilmjiv :think:?

Ne znam, ja u principu volim "naucnicke" vicove ali mi ovaj nije bio nesto.

Ali zato sam se pola sata smejala kada mi je drugarica pricala vic koji je, mislim, prvi put cula u Big Bang Theory, o kokoskama koje nece da nose jaja.

A farmer noticed that his chickens were sick, and called in a biologist, a chemist, and a physicist to help diagnose the problem. The biologist observed the chickens, concluding, "I can tell you there's something wrong with your chickens, but I don't know what's causing it." The chemist took fluid samples from the chickens back to his lab, and returned saying, "I can tell you what's infecting your chickens, but I don't know how they got it." Meanwhile, the physicist had been sitting on the floor, scribbling madly on several notebooks worth of paper. Suddenly, he jumped up, exclaiming, "I have the answer, but it only works for spherical chickens in a vacuum."

Nekima je ovaj vic glup. Meni je jedan od najboljih koje sam cula.
 
aktivnost, to :fdlan:

- - - - - - - - - -

Ne znam, ja u principu volim "naucnicke" vicove ali mi ovaj nije bio nesto.

Ali zato sam se pola sata smejala kada mi je drugarica pricala vic koji je, mislim, prvi put cula u Big Bang Theory, o kokoskama koje nece da nose jaja.

A farmer noticed that his chickens were sick, and called in a biologist, a chemist, and a physicist to help diagnose the problem. The biologist observed the chickens, concluding, "I can tell you there's something wrong with your chickens, but I don't know what's causing it." The chemist took fluid samples from the chickens back to his lab, and returned saying, "I can tell you what's infecting your chickens, but I don't know how they got it." Meanwhile, the physicist had been sitting on the floor, scribbling madly on several notebooks worth of paper. Suddenly, he jumped up, exclaiming, "I have the answer, but it only works for spherical chickens in a vacuum."

Nekima je ovaj vic glup. Meni je jedan od najboljih koje sam cula.

dobro ovaj njen nije nesto sad da se iskidas, kontam da joj je bio prvi na umu i ko veli kratko a jednostavno i vecina je cula...dobro malo se zeznula :lol:

ali taj za kokosku sam suze ronila nocas :zcepanje:
nego original je sa kravom...i sad sta da budem pomozite :aha: volim obe, sta cu :lol:
 
Poslednja izmena:
Pa i nije, to je verovatno smesno samo nekim hemicarima, i to ne svim hemicarima, nego nerdovima hemicarima :lol:

Isto ima i onih fizicarskih viceva, koji nisu smesni, ali jeste smesno to sto oni koji se smeju na takve viceve pokazuju koliki su nerdovi. To vazi i za lozenje na Star Trek, stripove i tako; zato je i Big Bang theory toliko zakon. :mrgreen:

Ja sam razumela vic, ali nije mi bio smesan. A obicno volim streberske.

Ima i jedan matematicki, koji sam zaboravila... Nesto sa ogranicenom funkcijom, ebem li ga, zaboravila sam.
 
e na ovaj sam se ja valjala do suza daaavno jos u srednjoj

igraju se zmurke njutn, paskal i arhimed
arhimed zmuri
paskal trci i sakrije se u zbunu
njutn sedne nacrta kvadrat oko sebe 1x1m i ceka da arhimed zavrsi brojanje
arhimed zavrsio i okrene se i kaze njutnu "pa sto se nisi sakrio, pu njutn"
a tek ce njutn "nisam ja njutn, ja san njutn po metru kvadratnom, a to je paskal :mrgreen:"

:zcepanje:
 

Back
Top