Humor i zene

Metlo, si ti gledala "Friends"?
Taj Dzoi I ta Fibi :rtfm:

a to
ne, uzas kolko su bili dosadna, gledala dve epizode pitala ljude sta je vama smesno u tome da tri glupace i dva debila serrendaju i cicu i histerisu oko nekih gluposti....onako bas dno :lol:ona plavusa sto kao izigrava glupacu znaci ospe dobijem kad je vidim, pa kao tupava sam nista ne kapiram....ma bacila bih joj reflektor na glavu....iritiraju me ti glupanderi po filmovima i serijama, uvek ubace nekog, al ono niskointeligentno do bola....a tek muski ne znas ko je gluplji od kog :roll:

- - - - - - - - - -


e taj debil ima posle svoju seriju to sam izdrzala pa pola epizode :lol:
uzas bre
 
zao mi je, al ja sam neko ko bi se slatko zabavio sa hausom i carlijem, onakvima kao u seriji likovima mislim, kad smo vec kod serija, cinizam, crn humor, ironija i sl....neko kao dzoi bi bio premlacen u takvom drustvu :lol: debil
mislim ko voli samo napred....
 
haus je posebna kategorija, nije sitkom, ali eto pomenuh ga samo radi slikovitijeg opisa...kad smo vec usli u te price oko serija i humura u njima....inace jeste duhovit na taj crnohumorni nacin koji ne voli svako....
ajde ako oces paralelu carli, dva i po muskarca...sitkom po strukturi takodje kao i prijatelji...ali nebo i zemlja....jedino od onog klinca mi se malo gadilo posto jelte mora neki debil u seriji da ima pa eto njega stavili...al aj prezivi se zbog ostalih likova....

i opet stvar ukusa...

- - - - - - - - - -

Prijatelji su bzveze, ali The Big Bang Theory je zakon americka humoristicka serija.

eee da i oni....carevi :D
seldon kad ih pokosi nema im vise dizanja :lol:
 
I naravno njih, obzirom da ih retko ko gotivi

tumblr_mclv1u3hD41rikk1fo1_500.jpg


Mozda nekog nasmeje ova scena ko mene, obozavam ih

 
Poslednja izmena:
Ne zaboravi Blackadder. :D
Inace, volim ja i ove nove ali starije (plus evropske) su sto puta bolje...

Da bre kako zaboravih njega :lol:

doduse prva sezona je bila glupa al su kasnije kad je Blackadder postao cinican i inteligentan bile odlicne.

Kako se bese zove ona serija sa onom britanskom porodicom, davala se na BBC Prime jedno vreme, on je Zubar Ben, ona turisticki vodic Suzan imaju dva sina, jednog starijeg idiota plavusana i mladjeg genijalca i cerku?
 
Kol'ko je tema prezivelo na pdf-u Zene zahvaljujuci humoru. :malav:

to je tek prica za sebe, ovde je valjda anatemisan sta li....jel da zakljucim ocigledno :lol:

- - - - - - - - - -

Da bre kako zaboravih njega :lol:

doduse prva sezona je bila glupa al su kasnije kad je Blackadder postao cinican i inteligentan bile odlicne.

Kako se bese zove ona serija sa onom britanskom porodicom, davala se na BBC Prime jedno vreme, on je Zubar Ben, ona turisticki vodic Suzan imaju dva sina, jednog starijeg idiota plavusana i mladjeg genijalca i cerku?

zenu igra ona sa prcastim nosem glumica....jao znam na sta mislis dobri su, al nisam ih hvatala redovno nikad, nego kad naletim....
alo alo naravno fantasticno
mucke meni nisu nesto bile simpa ....
guja takodje ne znam sto al nesto mi nije lego
 
cuh tako par puta kako zene u globalu gledano nemaju bas smisla za humor toliko koliko muskarci

glumci komicari, stend ap komicari i slicne profesije 90% su muskarci
desavalo se gomilu puta kad se sedi u nekom drustvu i prica recimo neki "masan" vic, crnjak i sl i da se mnoge zene bece :roll:

pa pocinjem da se pitam ima li istine u toj prici?
i sta se podrazumeva pod time "imati/nemati smisla za humor"?

Pričanje viceva nije mjerilo duhovitosti...a inače većina viceva sami po sebi ni nisu duhoviti...
Imati duha,energije,dovitljivih misli,biti pun života... e iz toga se rađa smisao za humor...
Inače,ljudi su plagijatori,malo je originalnih misli...
 
zao mi je, al ja sam neko ko bi se slatko zabavio sa hausom i carlijem, onakvima kao u seriji likovima mislim, kad smo vec kod serija, cinizam, crn humor, ironija i sl....neko kao dzoi bi bio premlacen u takvom drustvu :lol: debil
mislim ko voli samo napred....

Meni u Prijateljima samo Cendler bio zanimljiv. Ovi ostali su mi smor, osim Dzoija, koji mi je katastrofa nad katastrofama. Meni stvarno ponekad nije bilo jasno kako Dzoi moze ljudima da bude smesan?:dontunderstand:

Sa druge strane, mislim da mi je Carli Sin u 2 and a half man onako...Solidan... Ali mislim da je to pre svega samo zato sto on tu u sustini igra sam sebe. Da je neki drugi glumac u pitanju (Izuzev mozda Robert Downey Jr-a :mrgreen:), bilo bi mi ne nesto posebno.

Meni je npr. zakon onaj Dik Solomon, tj. Dzon Litgau iz Treci kamen od sunca :lol:
 
Poslednja izmena:
Nja, sve te USA serije mogu da se sagnu Alo Alo, Yes Prime minister ili legendarnim Only Fools and Horses

Sada cu da napisem nesto blasfemicno :mrgreen:

Meni su iskreno, i 3rd rock from the sun, i Big Bang theory bolji i od Alo, Alo, i od Mucki. Mada vecina americkih humoristickih jeste ili bezveze, ili je prosecno.

- - - - - - - - - -

Ne zaboravi Blackadder. :D
Inace, volim ja i ove nove ali starije (plus evropske) su sto puta bolje...

Ja volim Crnu Guju jedno 4 puta vise nego sto volim Mucke i Del Boja.
 
Meni u Prijateljima samo Cendler bio zanimljiv. Ovi ostali su mi smor, osim Dzoija, koji mi je katastrofa nad katastrofama. Meni stvarno ponekad nije bilo jasno kako Dzoi moze ljudima da bude smesan?:dontunderstand:

Sa druge strane, mislim da mi je Carli Sin u 2 and a half man onako...Solidan... Ali mislim da je to pre svega samo zato sto on tu u sustini igra sam sebe. Da je neki drugi glumac u pitanju (Izuzev mozda Robert Downey Jr-a :mrgreen:), bilo bi mi ne nesto posebno.

Meni je npr. zakon onaj Dik Solomon, tj. Jon Litgau iz Treci kamen od sunca :lol:

da sebe igra znam....al na ekranu je simpa...njegovim zenama ocu i porodici nije nikako on simpa...al scenario je dobar i spojen sa njegovim inace osobinama da sve ono negativno u sustini ispadne zanimljivo (meni)....pricam o carliju

jao treci kamen tacno genije dik :ok:

ne znam za dzoija se i ja pitam, ja sam se sablaznila kad sam videla bilo je "i to je taj veliki hit, pobogu :eek:"
 
da sebe igra znam....al na ekranu je simpa...njegovim zenama ocu i porodici nije nikako on simpa...al scenario je dobar i spojen sa njegovim inace osobinama da sve ono negativno u sustini ispadne zanimljivo (meni)....pricam o carliju

jao treci kamen tacno genije dik :ok:

ne znam za dzoija se i ja pitam, ja sam se sablaznila kad sam videla bilo je "i to je taj veliki hit, pobogu :eek:"

Ma hajde ovi ostali, to sam i mogao da progutam, a Cendler mi je bio simpa. Ali kada sam vidjao onog Dzoija, hteo sam da lomim televizor. Meni onaj njegov lik neki humor za peti osnovne. I od svih onih likova, oni odaberu bas njega da ima svoj spin-off. :dash:

Ima sada gledam ponekad mnogo ludaka na Comedy Centralu...Ima tu zanimljivih ludaka:mrgreen:
 

Back
Top