063 vs 064? Ko ima bolji prepaid?

Trenutno (samo ternutno) je nesto bolji Mobtel - cisto zbog novih usluga (mislim na VIVO). Rekoh samo trenutno, jer se pre dva meseca u najvece hvalio Mobtel jer je uveo GPRS, kad ono ubaci se i Telekom u tu semu...
Sto se cena tice u domacem saobracaju rade po sistemu - isto s***e, drugo pakovanje. Sto se rominga tice nesto je jeftiniji Telekom.

Pozdrav,
Tasa!
 
Jedina i najveca razlika je u jacini signala. Mobtel ima nesto jaci signal od Telekoma i malo je bolje "pokrivena" zemlja. Ostalo je sve prilicno isto.

A da! Jos jedna razlika: Mobtelov Call Centar radi 24h i definitivno su mnogo ljubazniji i obuceniji za svoj posao od Telekomovih operatera. Oni koji su razgovarali i sa jednima i sa drugima znaju razliku :twisted:
 
leiasw:
Jedina i najveca razlika je u jacini signala. Mobtel ima nesto jaci signal od Telekoma i malo je bolje "pokrivena" zemlja. Ostalo je sve prilicno isto.

A da! Jos jedna razlika: Mobtelov Call Centar radi 24h i definitivno su mnogo ljubazniji i obuceniji za svoj posao od Telekomovih operatera. Oni koji su razgovarali i sa jednima i sa drugima znaju razliku :twisted:

A mozes li da navedes neki primer necijeg loseg iskustva sa operaterima u Telekomovom call centru ?
 
Primer? Naravno...

Tip je zvao Telekomov CC da bi saznao koje tarifne pakete imaju na Post Piad-u. Prvo je dobio devojku koja muje odmah prekinula vezu. Drugi put je dobio devojku koja ga je ostavila na "cekanju" minut i po, posle cega je on poludeo i prekinuo vezu. Treci put je dobio tipa koji mu je odgovorio na pitanje: Koleginice su izgleda bile neupucene, imaju citave dve tarife!

Drugi tip je zvao isto da proveri nesto. Posto se kolegi iz Telekoma blokirao kompjuter, tip je dobio sledeci odgovor: "Brate, prs'o mi komp! Ajd zovi kasnije!"

Znaci:

1. Nisu dovoljno obuceni za svoj posao,
2. Niko ih ne konrtolise pa mogu da rade sta hoce,
3. Nekulturni su.

To je ono sto operaterima Mobtela ne sme da se desi, jer su pod potpunom kontrolom.

Poz.
 
leiasw:
Primer? Naravno...

Tip je zvao Telekomov CC da bi saznao koje tarifne pakete imaju na Post Piad-u. Prvo je dobio devojku koja muje odmah prekinula vezu. Drugi put je dobio devojku koja ga je ostavila na "cekanju" minut i po, posle cega je on poludeo i prekinuo vezu. Treci put je dobio tipa koji mu je odgovorio na pitanje: Koleginice su izgleda bile neupucene, imaju citave dve tarife!

Drugi tip je zvao isto da proveri nesto. Posto se kolegi iz Telekoma blokirao kompjuter, tip je dobio sledeci odgovor: "Brate, prs'o mi komp! Ajd zovi kasnije!"

Znaci:

1. Nisu dovoljno obuceni za svoj posao,
2. Niko ih ne konrtolise pa mogu da rade sta hoce,
3. Nekulturni su.

To je ono sto operaterima Mobtela ne sme da se desi, jer su pod potpunom kontrolom.

Poz.

A i mobtelove operaterke su sladje! :oops:
 
Nije tacno da je jeftiniji 064. Kao sto rekoh, jedino mozda u romingu.
Los primer sa operaterima i radnicima Telekoma...
Obiju mi kola marnu tel. Pozovem ti ja centar zamolim da mi blokiraju karticu, oni kazu ne mogu - niste vlasnik jer nije kupljena na vase ime (normalno da nije kad je kupljena pre 2, 3 godine, kad se jedino na bubljaku i slicnim mestima mogla naci). Pozovem ponovo da pitam da li mogu do drugog broja, pitaju me imam li PUK sifre. Na potvrdan odgovor kaze mi da sam ja vlasnik kartice, blokira je i kaze mi da mogu da zamenim u KG (najblize od Jagodine) do 19h. Zapucam ti ja za KG (pre toga sam 3 puta pozvao da proverim radno vreme i adresu) kad tamo sede neki likovi koji mi u 15.30h teraju u p.m. i kazu da dodjem sutra. Dok nisam psovao majku preko telefona onima iz centra i pretio da cu da bijem te tamo nisu hteli da mi zamene karticu - ''Dodjite sutra mi radimo do 19h, ali glavni tip koji je zaduzen do 15h, a nije prvi put (kao da su dve razlicite firme - javite im radno vreme) da iz centra daju pogresnu informaciju.'' Toliko o usluznosti...
Samo nadam se da nece da ti obijaju kola i sl. pa neces doci u takvu situaciju.

Pozdrav,
Tasa!
 
leiasw:
Primer? Naravno...

Tip je zvao Telekomov CC da bi saznao koje tarifne pakete imaju na Post Piad-u. Prvo je dobio devojku koja muje odmah prekinula vezu. Drugi put je dobio devojku koja ga je ostavila na "cekanju" minut i po, posle cega je on poludeo i prekinuo vezu. Treci put je dobio tipa koji mu je odgovorio na pitanje: Koleginice su izgleda bile neupucene, imaju citave dve tarife!

Drugi tip je zvao isto da proveri nesto. Posto se kolegi iz Telekoma blokirao kompjuter, tip je dobio sledeci odgovor: "Brate, prs'o mi komp! Ajd zovi kasnije!"

Znaci:

1. Nisu dovoljno obuceni za svoj posao,
2. Niko ih ne konrtolise pa mogu da rade sta hoce,
3. Nekulturni su.

To je ono sto operaterima Mobtela ne sme da se desi, jer su pod potpunom kontrolom.

Poz.

A jel ima sanse da mi mozda saznas imena operatera iz prethodnih primera ?
 

Back
Top