Najeftiniji net bez naloga ?

nema tu jeftiniji, ili skuplji, gleda se prva cifra recimo:
ako je u pitanju 041 impulsi se otkucavaju svakih :
041 1xx-xxx - 1 sekundi
041 2xx-xxx - 2 sekunde
041 5xx-xxx - 15 sekundi
041 9xx-xxx - 8 sekundi

znaci bitan je ovaj prvi broj , onda u dinarima izadje:
041 1xx-xxx - 1092,96 din/h (u jevtinoj tarifi: 546.48 din/h)
041 2xx-xxx - 546.48 din/h (u jevtinoj tarifi: 273.24 din/h)
041 5xx-xxx - 72.86 din/h (u jevtinoj tarifi: 36.43 din/h)
041 9xx-xxx - 136,62 din/h (u jevtinoj tarifi: 68.31 din/h)

a ako je u pitanju 042,
nisam siguran kako ide , ali znam da 042 1xx-xxx je po ceni lokalnog, mislim da je za sve tako a 042 2xx-xxx izadje 36 dinara sat vremena, i tu nema jeftine i skupe tarife....
nek me ispravi neko ako gresim, ali mislim da je tako

pozdrav
 
Inspector:
Verujmi koristio sam i taj servis kod euneta ako si za kompom malo duze dodje poduzi racun ! Najacije ovaj preko krstarice za sada !
Mozda si i u pravu ali kod Euneta makar imam uvid koliko sam potrosio, i u kombinaciji sa Portalom MOJ MOBTEL, znam kada sam preterao sam koriscenjem interneta i koliki ce racun da me snadje, i pre nego sto mi ispostave racun.
A kod ostalih provajdera je da im verujem na rec, a posto koristim preko stare centrale, jos uvek nemam uvid u stanje na Telefonskom racunu kod Telekoma za fiksni telefon (Listing poziva, pa da vidim koliko to zaista naplacuju i Krstarica i Neobee, npr.)preko portala Telekoma "MOJ RACUN".
Stvar je samo u tome sto to pise na sajtu, ali nigde ne mozes da proveris na racunu! Nisu transparentni!
 
ignis:
a ako je u pitanju 042,
nisam siguran kako ide , ali znam da 042 1xx-xxx je po ceni lokalnog, mislim da je za sve tako a 042 2xx-xxx izadje 36 dinara sat vremena, i tu nema jeftine i skupe tarife....
nek me ispravi neko ako gresim, ali mislim da je tako

pozdrav

Sto se tice lokalnog poziva tu se gledaju prva tri broja i to 042/110-*** .Znaci 110 mora biti na pocetku tako kazu i ovi iz ptt-a i iz telekoma...

Pozdrav!
 

Back
Top