Usamljen...
Prikazujem rezultate 1 do 5 od 5

Tema: Usamljen...

Početnik
    Učlanjen
    30.07.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Usamljen...

Vec duze vreme imam problem sa prijateljima.Ostao sam bez starih a nove tesko sticem.Generalno sve se izrodilo u problem komunikacije sa ljudima.Postao sam povucen i sve manje kontaktiram sa drugima,narocito sa svojom generacijom,sto je i najbolnije.Situacija nije katastrofalna ali mozda moze da postane...Zato me zanima misljenje drugih,narocito onih koji osecaju slican problem.Usamljen.

Buduća legenda WithdrawnWater (avatar)
    Učlanjen
    21.10.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    116

Podrazumevano Re: Usamljen...

Citat Original postavio Gogy80
    Vec duze vreme imam problem sa prijateljima.Ostao sam bez starih a nove tesko sticem.Generalno sve se izrodilo u problem komunikacije sa ljudima.Postao sam povucen i sve manje kontaktiram sa drugima,narocito sa svojom generacijom,sto je i najbolnije.Situacija nije katastrofalna ali mozda moze da postane...Zato me zanima misljenje drugih,narocito onih koji osecaju slican problem.Usamljen.
    25 godina imas? Zbog cega vec duze vreme imas problem sa prijatejlima i zasto si ostao bez njih (postavlja se ovde i osnovano pitanje koliko su oni zaista bili prijatelji ako si ostao bez njih?). Sta je to prijatelj za tebe, po definiciji? Zbog cega imas problema u komunikacijama?
    Premalo podataka za bilo kakvo realno misljenje, pa cak i razmisljanje na temu...Pozdrav.

Početnik
    Učlanjen
    30.07.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Ma,ne,ne sinko...

WithdrawnWater vidim komentarises svaku temu.Lepo od tebe :? Ne treba tu nikakvo dodatno objasnjenje.Cak je i previse informacija.Jednostavno me interesuje misljenje ljudi koji se slicno osecaju.Oni ce razumeti.

Buduća legenda WithdrawnWater (avatar)
    Učlanjen
    21.10.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    116

Podrazumevano Re: Ma,ne,ne sinko...

Citat Original postavio Gogy80
    WithdrawnWater vidim komentarises svaku temu.Lepo od tebe :? Ne treba tu nikakvo dodatno objasnjenje.Cak je i previse informacija.Jednostavno me interesuje misljenje ljudi koji se slicno osecaju.Oni ce razumeti.
    Slazem se u potpunosti sa tobom da ne zelis moj komentar; ali onda ova tema nije za zdravlje (sem ako ne mislis da si usamljen jer imas psiholoskih problema ili neki psihicki poremecaj, sto ocigledno ne mislis) vec za svastaru, muski kutak, tinejdzere ili vec prigodan forum.
    Teme komentarisem i inace jer sam lekar, a sada stvarno komentarisem bas svaku jer me je moderator foruma zamolio da to ucinim u njenom odsustvu dok je na odmoru. Pozdrav

Vragolasta Amfibija
    Guest

Podrazumevano

Gogi...evo ovde mozes da pricas sa ljudima ili cak nadjes nekog istomishljenika ili prijtelja !!!
    sto da ne !!!
    ali ovo mesto moze jos vise da te osami,da znas...

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •