UH,ta LJUBAV...

Mala_barbikica

Početnik
Poruka
2
Dragi momci i devojke!
I have some problem!Na moru sam se smuvala sa jednim deckom (iz istog smo grada) koji je god dana mladji od mene.Fizicki ta razlika je stvarno ne primetna...Ali psihicki...Zbog toga smo se stalno svadjali,ja sam htela da bude bar malo ozbiljniji...jedan dan mi ceo nije odgovarao na poruke,kada sam ga pitala da li smo jos zajedno?!I onda sam ja sama odlucila da raskinemo...On je to prihvatio isuvise olako,a pre mi je govorio da me voli, da je zaljubljen u mene...Proslo je dva dana,videla sam ga u gradu i shvatila da mi se on jako svidja...Da ne mogu bez njega...
Trebali smo da pricamo, ali njemu je sve to smor, jer nemoze da se uozbilji i da prica o takvim stvarima.Rekao mi je da cemo pricati,AKO se sretnemo u gradu.Ja sad neznam sta da radim?
I da li uopste bilo sta da pokusavam sa njim?
Neznam... :( Molim vas,pomozite mi,bar da izadjem iz ovog bedaka! :oops: A onda ce valjda biti sve ok! :lol: Please,pozurite sa SAVETIMA!
 
jeli jeste imali vi sexualne odnose :?:
ako jeste i on nece vise da te vidi ona je to izgleda svima jasno zasto, samo tebi nije :o

******, nemoj da te budi neprijatno on je kreten a ne ti :wink:
 
Draga devojko, jesi li ti cula za izraz "letnja romansa"?
E to ti je to:more, sunce, plaza... i pomislis da je ljubav, kad ono samo laza. I veruj mi nema to veze sa razlikom od godinu dana, to je takva osoba.
Ajde smiri se, sad ce jesen, a to je pravo vreme za prave emocije ;)

Pozz
 
zashto ljudi savete za svoj ljubavni zhivot trazhe na 4umima?....dok listam ove teme osetjam ko da chitam one rubrike u teenage chasopisima...tipa....dobila sam upomotj ili....kako da mu kazhem da ga volim.....bljak
 

Back
Top