Cestitka

e slavek nije ti ovo sport :p

no, chak sam se i ja shtrecao na vaterpolo, iako ne podnosim sport, al ono, svaka im chast dobro su ih sredili. prosto zachudjujucje kako su momci napaljeni da igraju za jednu ovakvu kvazi drzhavu.
 
Keeper:
e slavek nije ti ovo sport :p

no, chak sam se i ja shtrecao na vaterpolo, iako ne podnosim sport, al ono, svaka im chast dobro su ih sredili. prosto zachudjujucje kako su momci napaljeni da igraju za jednu ovakvu kvazi drzhavu.
e covece izvini ali stvarno te za ovo moram pitati koji ti je quraz ajde molim te procitaj jos jednom sta si napisao mislim ako si toliko zajedljiv zadrzi to za sebe barem kada je sport u pitanju
 
u chemu je problem? :)
shto sam zajedljiv?....... shta cju, mora i neka takva budala biti dok se drugi raduju :p
mislim ono, obradovali su i mene, djarma je stvarno zhestoka a ovi su ih nadjachali, al kad ono malo pogledash situaciju okolo, zapitash se. prosto.
 
Gledajuci veceras atmosferu u Beogradu, pitam se da li svet razume da ne treba da se za*ebava sa nama jer kad proradi srpski inat ishod je neizvestan.. Uzgred mogli bi ovako i da docekamo NATO tu ispred Beograda sa zidom od ljudi i automobila...i jedno dva tri tenka tek da izgledamo ozbiljnije. Pa da vidimo sta ce. Najlepse cestitke.

p.s. Za gospodina koji se ponovo zaj*bava sa Srbijom izgleda da misli da ona opomena upucena vispaku ne vazi i za ostale...samo tako nastavi pa ces videti.
 
Ma, ignorisite Keeper-a, on do podne mrzi sebe a od podne sve oko sebe...

Vazno je da smo mi SVETSKI SAMPIONI, O LEEE O LEEE, O LEEE... Pocela sam da vristim od srece pa sam isprepadala neke Amere ovde, hahaha...
Svaka im cast!
 
Браво момци, свака част... е, људи ови што имају
море и много боље климатске услове од нас
стварно треба да се поједу "к'о месечина"...
ма, бре, само ако се наљутимо... има педерима да
покажемо ко је ко на овој планети... :lol: :lol: :lol:

А на Кепера не обраћајте пажњу он је човек:

1. по националности: НИШТА,
2. по вероисповести: НИШТА,
3. по политичком опредељењу и занимању: АНТИСРБИН !
 
marlone, pojasni, eremita, ne kenjaj. :)

nego, sad cje da vam dodje igrachina i da prisvoji tu titulu s obzirom da su trener i najvazhniji igrachi crnogorci :lol: :P
 
Keeper:
marlone, pojasni, eremita, ne kenjaj. :)

nego, sad cje da vam dodje igrachina i da prisvoji tu titulu s obzirom da su trener i najvazhniji igrachi crnogorci :lol: :P

E pa da ti pojasnim...


Jarane, jel sam ti ja rekao da ne pravis pic*ajz na forumu. Ti nas ne zanimas. Nama treba vispak. A zato sto si postao davez, poslao sam ti jedan poklon na komp. Uzgred ta zastita ti je smesna. Bolje da nemas nikakvu nego neko djubre. Ako hoces preporucicu ti jedan dobar program, pa nece moci bas svako da ti vrslja po njemu. A mogu ti poslati i MP3 "Boze pravde" da znas bre sta slusas...

E sad o poklonu. Ne znam dal si cuo za njega: ime mu je Key a prezime Logger. Pitas se ti sta on to radi. U tome je stos, ne radi nista, ka crnogorci, samo sedi. Sad se ti pitas koji ce mi to moj i koji ce nama to. E u tome je poenta. Ide ovako... Nas nekoliko ovde sedimo, pijemo kavu, divanimo, oko nas ribe u minicima, klima radi, sad ti je bajo moj 30C u Beogradu svi se radujemo sto smo svetski prvaci i cekamo da se prikljucis na net (pazi sad dobro, ne na Krstaricu - nego na net, jel si shvatio?). I pocnes ti da cukas po tastaturi a mi sedimo, pijemo kavu i gledamo kako lepo cukas. Jel si tu?

Da bi ti malo iskomplikovali posao da ga nadjes (jer to nisu oni smesni programi za hacking ko u onim kaubojskim filmovima), mi smo ti ga duboko zavukli u podsistem, pa smo mu jos dodali neku sistemsku ekstenziju da te dodatno za*ebavamo u trazenju, a moj ortak posto ne moze da vas smisli, napravi ga tako, da bude malo vidljiv, malo nevidljiv. E pa ti vidi...ovo ti je kao rebus, reci cu ti i da je velik oko 350Kb - ali da nije u jednom komadu. Ako imas nekog jarana hackera zovi ga obavezno, ali samo ako je dobar koji zna kako se to brise, jer se jado moj to ne baca samo u korpu vec treba pazljivo sa njim, ko sa bebom. I plati ga, jer to se nigde u svetu ne radi za dzabe. Cena ti je negde izmedju 70 i 100 Evrica. Nemoj samo neke pacere da dovodis da ti cackaju po kompu, mogu da ti naprave takvo sranje da hard moze da pocne da ti se vrti ko ferari u Monci i za to ne snosim odgovornost. Vidim da si sad shvatio da ima i zastita od nestrucnog brisanja. E sad, mogli bi da smo dokoni, da te za*ebavamo svaki dan kad si na netu da ti ubacimo remote i pomeramo ti pointer od misa, otvaramo-zatvaramo fajlove, klikujemo prozore, brisemo muziku...trista cuda, ali nas to sad ne zanima. Mi nismo stetocine za razliku od tebe. Rekao sam ti da nam je sad vispak najvazniji. Puno nas je mobilno zbog njega.

Da se ne bi mnogo nervirao oko toga sta da radis, imas prost lek: nemoj na net. Ili uzmi hard, formatiraj, pa sve ispocetka. Znam da je to veliki posao, al znas kako je u zivotu, svaka skola se placa. A mozda te i bole ona stvar sto mi gledamo sta pises. E onda si nas za*ebao - svaka cast, ali ako opet dodjes ovde i prosipas pljuvacine mozda ti uleti nesto drugo, mnogo gore, kao sto ce da uleti vispaku. Onaj ko se i pored opomene za*ebava i sa likom Gospoda Isusa treba da dobije lekciju koju ce da zapamti. Nego jel znas gde je taj jaran, ko da je propo u zemlju?

Veksla brate izvini sto kvarim topic ali stvari treba da se dovedu u red.
 
У Бања Луци је било лудило, славље весеље и скандирање ОВО ЈЕ СРБИЈА.
ОКРЕНИ ЗА*О*И ДА Т*Р*ИН НЕ ПОСТОЈИ

Снимљено је камером, па када поставимо на неки сајт јављам
 
marlon:
Da se ne bi mnogo nervirao oko toga sta da radis, imas prost lek: nemoj na net. Ili uzmi hard, formatiraj, pa sve ispocetka. Znam da je to veliki posao, al znas kako je u zivotu, svaka skola se placa. A mozda te i bole ona stvar sto mi gledamo sta pises. E onda si nas za*ebao - svaka cast, ali ako opet dodjes ovde i prosipas pljuvacine mozda ti uleti nesto drugo, mnogo gore, kao sto ce da uleti vispaku. Onaj ko se i pored opomene za*ebava i sa likom Gospoda Isusa treba da dobije lekciju koju ce da zapamti. Nego jel znas gde je taj jaran, ko da je propo u zemlju?

ne, ne znam ja tog jarana... :)
znachi, sledecji put kad dodjem ovde i pochnem sipati 'pljuvachine' syebacjete mi komp?
OK onda je to to, ne dolazim vishe. treba mi komp.:)

i da, a gde si ti to mene opomenuo?
 
Keeper:
marlon:
Da se ne bi mnogo nervirao oko toga sta da radis, imas prost lek: nemoj na net. Ili uzmi hard, formatiraj, pa sve ispocetka. Znam da je to veliki posao, al znas kako je u zivotu, svaka skola se placa. A mozda te i bole ona stvar sto mi gledamo sta pises. E onda si nas za*ebao - svaka cast, ali ako opet dodjes ovde i prosipas pljuvacine mozda ti uleti nesto drugo, mnogo gore, kao sto ce da uleti vispaku. Onaj ko se i pored opomene za*ebava i sa likom Gospoda Isusa treba da dobije lekciju koju ce da zapamti. Nego jel znas gde je taj jaran, ko da je propo u zemlju?

ne, ne znam ja tog jarana... :)
znachi, sledecji put kad dodjem ovde i pochnem sipati 'pljuvachine' syebacjete mi komp?
OK onda je to to, ne dolazim vishe. treba mi komp.:)

i da, a gde si ti to mene opomenuo?

Evo ti link: http://forum.krstarica.com/viewtopic.php?t=91268 , skroluj malo nize i videces poruku koja se odnosi na vispaka i njemu slicne. Drugo ne pada mi na pamet da ti sj*bem komp ja nisam dz*kela kao neki, ali sam te upozorio da ne mozes da pljujes po zemlji u kojoj zivis. Ako pljujes pluj konstruktivno, metaforicki, alegorijski, kako oces ali se kontrolisi. Poslao sam ti p.m. da se izvines zbog pluvanja po nacionalnoj euforiji nas ovde. Ti si ovde dugo, vidim po postovima i nisi diverzant. Ako se izvinis veksli, odmah cu ti skinuti logger i ne moras da brines. Napravi post sa izvinjenjem i nemoj da diras tastaturu pet minuta i ja cu ti postovati kad je gotovo. Jel posteno?
 
pa, poshteno, s obzirom na okolnosti.
veksla i ja smo sasvim OK i nemamo nishta jedan protiv drugog. istina je da sam narushio raspolozhenje ali mislim da nisam nishta pogreshno rekao, osim toga, rekao sam da su i mene obradovali momci iako ne volim vaterpolo..... a sad, vidim da ti smetaju moji stavovi ovde. smetaju skoro svima, al mozhesh pitati recimo crnog djordja koji je pozicioniran isto kao i vi dal misli da sam ja obichan pljuvach :) ;-) to cje ti valjda neshto recji.

naravno da se meni mnogo toga ovde ne svidja i da to uvek kazhem, ali mnogo puta sam govorio da ne mogu mrzeti ovo ovde s obzirom da sam josh ovde a ne moram biti. nisam ja neki koji sedi u BiH i pljuje po ovoj zemlji, vecj sam neko ko sedi ovde i govori shta mu se jako ne svidja. a na ovom forumu nisam da bih lajao zato shto navodno 'mrzim srbe' iako sam sa njima odrastao i zhivim, vecj da bih i neshto potpunije shvatio. jeste da ovde dominira vecjina radikalnije nastrojenih srba shto mi se ne svidja s obzirom da ne volim ekstreme i mislim da nikuda ne vode, ali to mi pruzha uvid i u drugu stranu medalje koja se ne eksponira. nikad ne bih recimo znao za drugachiju srebrenicu ili bratunac da se nije ovde objavljivalo. ;-)
 
Keeper:
pa, poshteno, s obzirom na okolnosti.
veksla i ja smo sasvim OK i nemamo nishta jedan protiv drugog. istina je da sam narushio raspolozhenje ali mislim da nisam nishta pogreshno rekao, osim toga, rekao sam da su i mene obradovali momci iako ne volim vaterpolo..... a sad, vidim da ti smetaju moji stavovi ovde. smetaju skoro svima, al mozhesh pitati recimo crnog djordja koji je pozicioniran isto kao i vi dal misli da sam ja obichan pljuvach :) ;-) to cje ti valjda neshto recji.

naravno da se meni mnogo toga ovde ne svidja i da to uvek kazhem, ali mnogo puta sam govorio da ne mogu mrzeti ovo ovde s obzirom da sam josh ovde a ne moram biti. nisam ja neki koji sedi u BiH i pljuje po ovoj zemlji, vecj sam neko ko sedi ovde i govori shta mu se jako ne svidja. a na ovom forumu nisam da bih lajao zato shto navodno 'mrzim srbe' iako sam sa njima odrastao i zhivim, vecj da bih i neshto potpunije shvatio. jeste da ovde dominira vecjina radikalnije nastrojenih srba shto mi se ne svidja s obzirom da ne volim ekstreme i mislim da nikuda ne vode, ali to mi pruzha uvid i u drugu stranu medalje koja se ne eksponira. nikad ne bih recimo znao za drugachiju srebrenicu ili bratunac da se nije ovde objavljivalo. ;-)

E to je konstruktivan post, znao sam da si dobar momak Sad ne diraj tastaturu pet minuta i javicuti kad je gotovo.
 
marlon:
Keeper:
pa, poshteno, s obzirom na okolnosti.
veksla i ja smo sasvim OK i nemamo nishta jedan protiv drugog. istina je da sam narushio raspolozhenje ali mislim da nisam nishta pogreshno rekao, osim toga, rekao sam da su i mene obradovali momci iako ne volim vaterpolo..... a sad, vidim da ti smetaju moji stavovi ovde. smetaju skoro svima, al mozhesh pitati recimo crnog djordja koji je pozicioniran isto kao i vi dal misli da sam ja obichan pljuvach :) ;-) to cje ti valjda neshto recji.

naravno da se meni mnogo toga ovde ne svidja i da to uvek kazhem, ali mnogo puta sam govorio da ne mogu mrzeti ovo ovde s obzirom da sam josh ovde a ne moram biti. nisam ja neki koji sedi u BiH i pljuje po ovoj zemlji, vecj sam neko ko sedi ovde i govori shta mu se jako ne svidja. a na ovom forumu nisam da bih lajao zato shto navodno 'mrzim srbe' iako sam sa njima odrastao i zhivim, vecj da bih i neshto potpunije shvatio. jeste da ovde dominira vecjina radikalnije nastrojenih srba shto mi se ne svidja s obzirom da ne volim ekstreme i mislim da nikuda ne vode, ali to mi pruzha uvid i u drugu stranu medalje koja se ne eksponira. nikad ne bih recimo znao za drugachiju srebrenicu ili bratunac da se nije ovde objavljivalo. ;-)

E to je konstruktivan post, znao sam da si dobar momak Sad ne diraj tastaturu pet minuta i javicuti kad je gotovo.

Keeper kad budem isao put Peste svracam u Vrbas na pice, jel O.K. Komp ti je cist. Uzdravlje
 

Back
Top