Ja - ona - on na kaucu

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Pera_Zdera

Domaćin
Poruka
3.555
Sedeljkica kod druga. Upada jedan drug sa definitivno lepsom polovinom. Jos na prvi pogled mi se svidela, ali cuh i onu drugu polovinu mog mozga (kao i obicno) "izgled je jedno a mozak i srce su drugo". No pomisao da bi bilo interesantno ispitati taj mozak je bila prisutna.
Kad ne lezi vraze ona sede bas pored mene na kauc a njen decko pored nje sa druge strane.
I tako krene opustena pricica, zezancija. Zapamtila mi je ime iz prve (impresivno, ja skoro nikad ne zapamtim) i cesto ga je koristila. Shvatio sam da devojce ima i mozak. Poceo sam da je nekako cenim...ma sta lazem, pocela je da mi se svidja. Sve vise se ona okrecala meni, skoro do te mere da svom decku okrece ledja. Ja malo iskuliram cisto da bi se i ona okrenula bar na sredinu. Ali opet za par minuta mi se nadjemo u nekoj spici u jednoj od onih gde su svi drugi nebitni, mi vodimo nas razgovor. Kontamo se. Osecam da je cak i hemija pocela da radi. Iz njenih reakcija i glasa kontam da i ona to isto oseca.
Ali njen tip! Pa on je tu. Mada to sve i nije bilo neko muvanje vec onako zezancija, ali opet me "tip" cinjenica kao bic udari u mozak. I tako ja gledah da sve to bude ne bezobrazno.
I razidjosmo se svi na kraju. Znam da je verovatnoca da je nekad vidim jako mala. Ni sam ne znam zasto sam sve ovo napisao, verovatno zbog utiska koji je na mene ostavila, ali eto to me muci.
 
Pera_Zdera:
Sedeljkica kod druga. Upada jedan drug sa definitivno lepsom polovinom. Jos na prvi pogled mi se svidela, ali cuh i onu drugu polovinu mog mozga (kao i obicno) "izgled je jedno a mozak i srce su drugo". No pomisao da bi bilo interesantno ispitati taj mozak je bila prisutna.
Kad ne lezi vraze ona sede bas pored mene na kauc a njen decko pored nje sa druge strane.
I tako krene opustena pricica, zezancija. Zapamtila mi je ime iz prve (impresivno, ja skoro nikad ne zapamtim) i cesto ga je koristila. Shvatio sam da devojce ima i mozak. Poceo sam da je nekako cenim...ma sta lazem, pocela je da mi se svidja. Sve vise se ona okrecala meni, skoro do te mere da svom decku okrece ledja. Ja malo iskuliram cisto da bi se i ona okrenula bar na sredinu. Ali opet za par minuta mi se nadjemo u nekoj spici u jednoj od onih gde su svi drugi nebitni, mi vodimo nas razgovor. Kontamo se. Osecam da je cak i hemija pocela da radi. Iz njenih reakcija i glasa kontam da i ona to isto oseca.
Ali njen tip! Pa on je tu. Mada to sve i nije bilo neko muvanje vec onako zezancija, ali opet me "tip" cinjenica kao bic udari u mozak. I tako ja gledah da sve to bude ne bezobrazno.
I razidjosmo se svi na kraju. Znam da je verovatnoca da je nekad vidim jako mala. Ni sam ne znam zasto sam sve ovo napisao, verovatno zbog utiska koji je na mene ostavila, ali eto to me muci.

Klasika, smorno joj je bilo na sedeljci i odmah je naskocila na pricu.Zenama je lakse da pricaju sa bilo kim 2 sata nego da se smaraju na sedeljkama gledajuci okolo i menjajuci sagovornike.
Znas, zene u sustini ne vole sedeljke osim ako nisu Sapfo varijanta tj. lezbace. Pogotovu ih smaraju sedeljke na koje idu sa frajerima jer tu obicno bleje dok dilber loce pivo i caska sa drugarima o avionima, kamionima...
Obicno nadju neku MADJARSKU KOCKU ia vrte, vrte...
 
snoshaj efendija:
Pera_Zdera:
Sedeljkica kod druga. Upada jedan drug sa definitivno lepsom polovinom. Jos na prvi pogled mi se svidela, ali cuh i onu drugu polovinu mog mozga (kao i obicno) "izgled je jedno a mozak i srce su drugo". No pomisao da bi bilo interesantno ispitati taj mozak je bila prisutna.
Kad ne lezi vraze ona sede bas pored mene na kauc a njen decko pored nje sa druge strane.
I tako krene opustena pricica, zezancija. Zapamtila mi je ime iz prve (impresivno, ja skoro nikad ne zapamtim) i cesto ga je koristila. Shvatio sam da devojce ima i mozak. Poceo sam da je nekako cenim...ma sta lazem, pocela je da mi se svidja. Sve vise se ona okrecala meni, skoro do te mere da svom decku okrece ledja. Ja malo iskuliram cisto da bi se i ona okrenula bar na sredinu. Ali opet za par minuta mi se nadjemo u nekoj spici u jednoj od onih gde su svi drugi nebitni, mi vodimo nas razgovor. Kontamo se. Osecam da je cak i hemija pocela da radi. Iz njenih reakcija i glasa kontam da i ona to isto oseca.
Ali njen tip! Pa on je tu. Mada to sve i nije bilo neko muvanje vec onako zezancija, ali opet me "tip" cinjenica kao bic udari u mozak. I tako ja gledah da sve to bude ne bezobrazno.
I razidjosmo se svi na kraju. Znam da je verovatnoca da je nekad vidim jako mala. Ni sam ne znam zasto sam sve ovo napisao, verovatno zbog utiska koji je na mene ostavila, ali eto to me muci.

Klasika, smorno joj je bilo na sedeljci i odmah je naskocila na pricu.Zenama je lakse da pricaju sa bilo kim 2 sata nego da se smaraju na sedeljkama gledajuci okolo i menjajuci sagovornike.
Znas, zene u sustini ne vole sedeljke osim ako nisu Sapfo varijanta tj. lezbace. Pogotovu ih smaraju sedeljke na koje idu sa frajerima jer tu obicno bleje dok dilber loce pivo i caska sa drugarima o avionima, kamionima...
Obicno nadju neku MADJARSKU KOCKU ia vrte, vrte...
:shock: o,snoshko,za ne poverovati je da si ti provalio bar jednom 100% tacno kako se zene osecaju na vasim sedeljkama...brrrr...da,teme kao sto su "bili smo na pecanju/u katakombama","koje je pivo bolje","ko je dig'o 20000 na brazilsku ligu juce"...blah...pa naravno da cu u nedostatku rubikove kocke pricati celo vece s prvom finom osobom koja mi pridje...ali to nema veze s flertom.mislim,sedeljke i jesu za medjusobnu komunikaciju,a ne da se skupe parovi i svako bleji u svog partnera do + beskonacno il' do fajronta bar :lol:
mada...nikad se ne zna...mozda se i ona primila...i sta i da inicira vas susret ponovo? konstatovao bi brze-bolje:ma,droljetina obicna,nasla sa mnom da vara mog druga! :x tako da...nekad je bolje da se sve zadrzi na masti.posmatraj to ovako:lepa devojka mi ulepsala dosadno vece.i sledeci put ce neka druga.nadajmo se slobodna! :wink:
 
PLESsitnihDEMONA:
Procitavshi naslov pomislio sam da je palo neko guzznje i onda sam se razocarao.Flortovanje,srranje,puno svega samo nema "glavnog jela i desetra". Mislim prica je ok,ali je naslov teme pretenciozan.Asocira... :D
MP3 predlog: Beton beton samo beton, beton nama treba - Rambo

Da se pitam ja bih poseko sve sume i umesto njih postavio od traktora gume.
 
Hemija, fluidi.. čudo...
Ne razumem ove koji kazu da je ona samo bila fina i nista drugo... Ko bi još posvetio svo svoje vreme na sedeljci samo jednoj osobi, sem ako te ta osoba ne privlači, baš onako...
Mislim, ja se izvinjavam, :lol: ali ja mislim da se ona primila na tebe... :wink:
 
Ponekad se desi da nam sedeljka donese ''iskušenje'', da nam se čak jako dopadne neko drugi ... poklonimo pažnju i vreme, uočimo hemiju i sjaj u očima ... smejemo se jer samim tim što postoji taj fluid, egoistično lupamo reckicu da smo se dopale ''još jednom'' .... a onda, kad se sve to završi, uhvatimo za ruku svoga dečkića, poljubimo ga ... shvatimo da ''ljubav'' ne treba menjati ''trenutkom'' i idemo dalje.
I to ostaje kao neka ''uspomenica'' zakopana duboko negde u nama .... kao večita tajna izmedju nas koji smo taj ''trenutak'' osetili.
 
Pera_Zdera:
Sedeljkica kod druga. Upada jedan drug sa definitivno lepsom polovinom. Jos na prvi pogled mi se svidela, ali cuh i onu drugu polovinu mog mozga (kao i obicno) "izgled je jedno a mozak i srce su drugo". No pomisao da bi bilo interesantno ispitati taj mozak je bila prisutna.
Kad ne lezi vraze ona sede bas pored mene na kauc a njen decko pored nje sa druge strane.
I tako krene opustena pricica, zezancija. Zapamtila mi je ime iz prve (impresivno, ja skoro nikad ne zapamtim) i cesto ga je koristila. Shvatio sam da devojce ima i mozak. Poceo sam da je nekako cenim...ma sta lazem, pocela je da mi se svidja. Sve vise se ona okrecala meni, skoro do te mere da svom decku okrece ledja. Ja malo iskuliram cisto da bi se i ona okrenula bar na sredinu. Ali opet za par minuta mi se nadjemo u nekoj spici u jednoj od onih gde su svi drugi nebitni, mi vodimo nas razgovor. Kontamo se. Osecam da je cak i hemija pocela da radi. Iz njenih reakcija i glasa kontam da i ona to isto oseca.
Ali njen tip! Pa on je tu. Mada to sve i nije bilo neko muvanje vec onako zezancija, ali opet me "tip" cinjenica kao bic udari u mozak. I tako ja gledah da sve to bude ne bezobrazno.
I razidjosmo se svi na kraju. Znam da je verovatnoca da je nekad vidim jako mala. Ni sam ne znam zasto sam sve ovo napisao, verovatno zbog utiska koji je na mene ostavila, ali eto to me muci.

Pero, a da ti je naprime rekla nesto interesantno o tvom imenu i kako se to odrazava na tvoju licnost, pa malo o slavnim licnostima koje se zovu isto kao ti - samo u nekim strendzerskim varijantama... verovatno bi pomislio da si intelektualno inferioran u odnosu na nju. salim se to sto ti je zapamtila ime znaci samo da lako pamti imena - i nista vise! :wink: :D

Pero, bez uvrede - samo sala :lol: :lol:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top