Za rastamann-a

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Dovla

Elita
Poruka
16.644
E ovako ne zelim da izazivam bilo kakve svadje i konflikte, ali moram da ti zamerim sto si zakljucao temu o liku Isusa Hrista u Bijeljini.
Naime, na uglu ulica Svetog Save i Kneginje Milice u Bijeljini odsecena je grana sa jednog drveta. Na tom mestu (gde je odsecena grana) se od godova iscrtao lik Isusa Hrista. To je potvrdio i arhiepiskop zvornicko-tuzlanski, a sticajem (rodbinskih) okolnosti sam ovih dana bio tamo i licno sam se uverio u tacnost ove informacije.
Svakim danom u Bijeljinu pristize sve veci broj vernika koji zele da vide to cudo u centru Bijeljine.

Mislim da je sad malo jasnije o cemu se radi i da ce clanovi dati ovde svoje misljenje o tome.
 
Nemojte da lupate, naravno da je ovde mesto za to :roll: Postoje i gomila glupljih tema. Čoveka nešto zanima i mislio je da to podeli sa drugima. Evo, malopre je neko ovde otvorio sportsku temu 'zlato' iako postoji drugo mesto za to.
I Dovla, mali savet... Ubuduće piši Rasti i dogovori se da ti otključa temu. Teško da će neko iz ovog naslova zaključiti o čemu se radi...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top