losi momci....

hAhaHahaH_devojka

Početnik
Poruka
50
e devojke znam da se sve lozimo na lose momke,ali zasto?
nasla sam najlepseg decka na svetu,ali je toooliko los da bi trebalo da bezim od njega.ne mislim los prema meni,nego samo los.
zasto se mi lozimo na njih i dopustamo da nas iskvare? :?

nazalost uvek im je plus ako su BAD


sto su gori tebi su bolji
 
hAhaHahaH_devojka:
e devojke znam da se sve lozimo na lose momke,ali zasto?
nasla sam najlepseg decka na svetu,ali je toooliko los da bi trebalo da bezim od njega.ne mislim los prema meni,nego samo los.
zasto se mi lozimo na njih i dopustamo da nas iskvare? :?

nazalost uvek im je plus ako su BAD


sto su gori tebi su bolji

Шта значи бити ''лош момак''?
... Или је ово тема за тинејџере? :roll:
 
Loš verovatno znači, nekulturan, drzak, svojeglav, svoj, neobazriv, tera svoju šemu.

Za početak vidim dva razloga...

-Kod ovakvih tipova je mnogo lakše imati utisak i izazov da ste ga promenili i podčinili, jer se njegovo ponašanje menja kada ste vi tu. Razlog za promenu tog ponašanja neću ovde da navodim.

To vam automatski pridaje značaj ono bar u vašim očima.

-Drzak , svoj, gladan akcije obećava devojci koja nije dobar organizator svojih dešavanja da upadne u šemu i da se šlepa , jer su oko njega stalno neka dešavanja za nju nova i nepoznata. Čak i ako su ta dešavanja samo trzaji i vadjenje iz problema na njegovoj stranputici...

-A tu je i omiljena jednog od članova foruma , a to je da je najveće uživanje ženi neprestana borba nametanja svog mišljenja i neuspevanja da to i učini.

Ja sam imao iskustva sa devojkom koja je morala da se svadja, ali su me ostale veze zaobišle u gorenavedenoj patologiji.

-------------------------------------------
Hijararhijski velika i vredna je mnogo lakše da postane ako je on probisvet, jer onda je ona ta koja će ga vaditi i usmeravati (napraviti od njega čudo)

Odakle nam stiže ona izreka, žene su muve, što si veće g.... više te jure....
 
hAhaHahaH_devojka:
e devojke znam da se sve lozimo na lose momke,ali zasto?
nasla sam najlepseg decka na svetu,ali je toooliko los da bi trebalo da bezim od njega.ne mislim los prema meni,nego samo los.
zasto se mi lozimo na njih i dopustamo da nas iskvare? :?

nazalost uvek im je plus ako su BAD
sto su gori tebi su bolji


SVE? Zasto se tesis time da je cela zenska populacija glupa kao ti i da ce dopustiti sebi da gleda jednog majmuna koji vozi AUDI star 15 godina i fals Armanijevo odelo kao boga.
Najlepsi? Pa okaci u sobi sliku nekog frajera iz novina pa mastaj kako te drnda i reci drugaricama da ti je to decko.
 
hAhaHahaH_devojka:
e devojke znam da se sve lozimo na lose momke,ali zasto?
nasla sam najlepseg decka na svetu,ali je toooliko los da bi trebalo da bezim od njega.ne mislim los prema meni,nego samo los.

aha los opste kao diluje drogu

a pa ko drezik i anita. on se promenio. gledaj seriju nestashne godine, ali kasnije epizode.

mozda ti je to od dijete. zato volis lose.
 
hAhaHahaH_devojka:
e devojke znam da se sve lozimo na lose momke,ali zasto?
nasla sam najlepseg decka na svetu,ali je toooliko los da bi trebalo da bezim od njega.ne mislim los prema meni,nego samo los.
zasto se mi lozimo na njih i dopustamo da nas iskvare? :?

nazalost uvek im je plus ako su BAD


sto su gori tebi su bolji



Kod mene slučaj nije takav ... nikad se nisam ložila na te loše momke i nisam trpela nikad da me neki kinji i za*ebava. Jednostavno nisam taj tip.
Ja biram s'kim ću se zabavljati i veoma mi je bitno da to bude ''dobar momak''.
A sad, potreba da neko bude prema tebi ''stoka'' i da ti to trpiš, e to je već stvar nekih kompleksa ili skrivenih sado-mazohističkih poriva u ljudima.
 
hAhaHahaH_devojka:
e devojke znam da se sve lozimo na lose momke,ali zasto?
nasla sam najlepseg decka na svetu,ali je toooliko los da bi trebalo da bezim od njega.ne mislim los prema meni,nego samo los.
zasto se mi lozimo na njih i dopustamo da nas iskvare? :?

nazalost uvek im je plus ako su BAD


sto su gori tebi su bolji

Mislim da to odgovara uzrastu od 16-22 godine. Ako ti ne podje za rukom u tom periodu da ih prerastes, imas problem.
A devojke i devojcice se loze na lose momke zbog sindroma bitangi i princeza, bila sam i ja tamo sa 18.
:roll:
 
A meni se gade loše devojke... a od loših žena boli me želudac... a od loših mamica koje povazdan vise na forumu, i kojih nije sramota zbog enormne količine budalaština i bljutavosti koju smeste u samo jednu poruku, e, od takvih mi se povraća.

A loši momci odgovaraju profilima loših devojaka, žena, mamica, pedera, itd. ; )
 
TOM@X:
A meni se gade loše devojke... a od loših žena boli me želudac... a od loših mamica koje povazdan vise na forumu, i kojih nije sramota zbog enormne količine budalaština i bljutavosti koju smeste u samo jednu poruku, e, od takvih mi se povraća.
tomaxe ne se ri da ti se ne obije o glavu.ja te nisam vredjala (a ti sad mozes da kazes kako nije bilo upuceno meni.)
 
hanibal77:
TOM@X:
A meni se gade loše devojke... a od loših žena boli me želudac... a od loših mamica koje povazdan vise na forumu, i kojih nije sramota zbog enormne količine budalaština i bljutavosti koju smeste u samo jednu poruku, e, od takvih mi se povraća.
tomaxe ne se ri da ti se ne obije o glavu.ja te nisam vredjala (a ti sad mozes da kazes kako nije bilo upuceno meni.)

ne nego to je sad objasnio kako se u stvari loži na tebe :lol:
e, tomakse, nije struja za seljaka!
Pozdrav svim mamama na internetu, gde god da su! :lol:
 

Back
Top