gde ste bili na odmoru

Keeper:
ajme mene.
pa odmor ti i sluzhi da ti se niko ne javlja nedelju-dve. idi napolje pa zvrji naokolo, idi negde gde nisi bila dodjavola.

ma u ovaj ohrid dolazim 16 godina, nema gde nisam bila...a mrzi me nekako da sklapam nova poznanstva, a i bedak mi je kad sam sama...
na kraju cu da zavrsim ko i obicno sama sa vinom i cigarom na plazi i da gledam u zvezde, dok svi koji prolaze misle da sam freak!
 
Ernesto_Che:
na kraju cu da zavrsim ko i obicno sama sa vinom i cigarom na plazi i da gledam u zvezde, dok svi koji prolaze misle da sam freak!

:lol: onda se seti da neko to isto radi u vrbashkom parku i budi srecjna shto si makar na plazhi. :lol:
mada, znam, sr.anje je to, al ono, kuliraj, vraticjesh se kucji, ja nemam di da idem ni di da se vracjam. ;-)
 
evo upravo se vratih sa neke selendre...bilo komada..muvanja(sta ces,jugovici su to)... idem jos par dana na more i u posjete nekim manastirima a i idem u valjevo :)
ono-kraljevo valjevo tamo da palim pa da ti falim..... :lol: :lol: zayebavam se.....
 
Ernesto_Che:
Keeper:
ajme mene.
pa odmor ti i sluzhi da ti se niko ne javlja nedelju-dve. idi napolje pa zvrji naokolo, idi negde gde nisi bila dodjavola.

ma u ovaj ohrid dolazim 16 godina, nema gde nisam bila...a mrzi me nekako da sklapam nova poznanstva, a i bedak mi je kad sam sama...
na kraju cu da zavrsim ko i obicno sama sa vinom i cigarom na plazi i da gledam u zvezde, dok svi koji prolaze misle da sam freak!
Nemoj tako strogo da sudis o sebi! :?
Ima nas puno blejacha dok sam i ja purnjao voleo sam tako da se zabadam kad nemam gde ni sa kim uz paklu Lucky-a i koju konzervu piva...
Sad uglavnom tumaram sa diskmenom posvuda... 8)
 
Shinoda:
Ernesto_Che:
Keeper:
ajme mene.
pa odmor ti i sluzhi da ti se niko ne javlja nedelju-dve. idi napolje pa zvrji naokolo, idi negde gde nisi bila dodjavola.

ma u ovaj ohrid dolazim 16 godina, nema gde nisam bila...a mrzi me nekako da sklapam nova poznanstva, a i bedak mi je kad sam sama...
na kraju cu da zavrsim ko i obicno sama sa vinom i cigarom na plazi i da gledam u zvezde, dok svi koji prolaze misle da sam freak!
Nemoj tako strogo da sudis o sebi! :?
Ima nas puno blejacha dok sam i ja purnjao voleo sam tako da se zabadam kad nemam gde ni sa kim uz paklu Lucky-a i koju konzervu piva...
Sad uglavnom tumaram sa diskmenom posvuda... 8)
[/quote

ma naravno diskmen je neizbezan... :)
dok sam ovde slusam samo i iskljucivo sixpack...ima da im napisem pismo zahvalnicu kad dodjem u bgd... ne znam kako bi inace prezivela...
jao ima jedna dobra stvar: ovde cveta piraterija...ako nekome treba neki CD nek mi javi :)
 

Back
Top