KAKO ON TREBA DA IZGLEDA

ON prvo treba da bude ON pa posle fasada koju si navela. Da, i ja volim visoke i crne sa snaznim a neznim rukama i lepo vaspitane i pametne i ..... sta da ti kazem svako ima svoje :wink:
 
Pa ako je do fizickog izgleda i ja vise padam na te tamnopute, visoke i malo popunjenije,.....mislim ne lozim se bas na neke mrsave tipove, to mi ono bas bzvz. Evo, mogu ti posaljem sliku mog muza, pa da vidis na kakve se palim. :P :wink:
 
dobro sad, kad smo se lepo slozili da ustvari ja idealno odgovaram svim postavljenim idealima (cak i onim koji jos nisu postavljeni, a za koje unapred znam da cu odgovarati)

sta predlazete da uradimo po tom pitanju?

PS:ovo sam samo uradio zato sto niko nije napisao skromnomst, ali avaj - kome trebaju skromni muskarci!
 
Tommy_V:
dobro sad, kad smo se lepo slozili da ustvari ja idealno odgovaram svim postavljenim idealima (cak i onim koji jos nisu postavljeni, a za koje unapred znam da cu odgovarati)

sta predlazete da uradimo po tom pitanju?

PS:ovo sam samo uradio zato sto niko nije napisao skromnomst, ali avaj - kome trebaju skromni muskarci!

Nikada se ne zna :wink:
 
kučka:
Tommy_V:
dobro sad, kad smo se lepo slozili da ustvari ja idealno odgovaram svim postavljenim idealima (cak i onim koji jos nisu postavljeni, a za koje unapred znam da cu odgovarati)

sta predlazete da uradimo po tom pitanju?

PS:ovo sam samo uradio zato sto niko nije napisao skromnomst, ali avaj - kome trebaju skromni muskarci!

Nikada se ne zna :wink:

Samo - bez nasilja - vazi?! :wink:
 
Aphroditi:
Pa ako je do fizickog izgleda i ja vise padam na te tamnopute, visoke i malo popunjenije,.....mislim ne lozim se bas na neke mrsave tipove, to mi ono bas bzvz. Evo, mogu ti posaljem sliku mog muza, pa da vidis na kakve se palim. :P :wink:

Ccccc, ove udate zene su pravo cudo. :wink:
Cuvaj ti njega i ne salji slike, moze nam se dopadne pa ti ga ukrademo :lol: :lol:
 
Tommy_V:
dobro sad, kad smo se lepo slozili da ustvari ja idealno odgovaram svim postavljenim idealima (cak i onim koji jos nisu postavljeni, a za koje unapred znam da cu odgovarati)

sta predlazete da uradimo po tom pitanju?

PS:ovo sam samo uradio zato sto niko nije napisao skromnomst, ali avaj - kome trebaju skromni muskarci!

Taman posla skroman muškarac - da se vozi GSP-om, bljak

MAJBAH i nikako drugačije, može da ima i privatni avion, i jahtu naravno, poželjno neki ruski mafijaš - doduše oni u svakoj zemlji imaju po ženu, ali bože moj, niko nije idealan :D
 
klara_m:
Tommy_V:
dobro sad, kad smo se lepo slozili da ustvari ja idealno odgovaram svim postavljenim idealima (cak i onim koji jos nisu postavljeni, a za koje unapred znam da cu odgovarati)

sta predlazete da uradimo po tom pitanju?

PS:ovo sam samo uradio zato sto niko nije napisao skromnomst, ali avaj - kome trebaju skromni muskarci!

Taman posla skroman muškarac - da se vozi GSP-om, bljak

MAJBAH i nikako drugačije, može da ima i privatni avion, i jahtu naravno, poželjno neki ruski mafijaš - doduše oni u svakoj zemlji imaju po ženu, ali bože moj, niko nije idealan :D

... pa da to i ja mislim, niko nije idealan - kao sto niko nije TommyV...
 
Gazdarica:
Svako ima svoje, ali sve vole visoke i crne... :mrgreen:
The same here....but...
da ne zaboravimo -KRUPAN...hmmm, pa da pomislim da ce mi sve koscice polomiti kada mi pridje.... :wink:

I...mislim da u -izgled- (mislim da je vaznije kakav je iznutra...al' aj' kad pitas..)mozemo uvrstiti oci...i pogled...E, to mi je mnooogooo vazno....Oci- tamne, crne , duboke...da se udavis....
a pogled- da izuva..... :wink:
 
Suzy:
Gazdarica:
Svako ima svoje, ali sve vole visoke i crne... :mrgreen:
The same here....but...
da ne zaboravimo -KRUPAN...hmmm, pa da pomislim da ce mi sve koscice polomiti kada mi pridje.... :wink:

I...mislim da u -izgled- (mislim da je vaznije kakav je iznutra...al' aj' kad pitas..)mozemo uvrstiti oci...i pogled...E, to mi je mnooogooo vazno....Oci- tamne, crne , duboke...da se udavis....
a pogled- da izuva..... :wink:

e pazi - kao sto sam rekao na prethodnoj strani...

mislim, sta da kazem.... :lol: :lol:
 

Back
Top