Ime bivšeg

hihih jel mogu ja? desava mi se da ne mogu da pogodim ime decka zeno, da me vidis kad pocnem da ispaljujem sasa, ivane, darko, ne ne e zeljko. lol jbg ali meni moze da se odbije na ludoS. pre nekog vremena mama mog decka me je pozvala imenom njegove bivse devojke, mnogo sam se smejala, a njoj bilo neprijatno. lol. nije bre to nista strasno, osim za vreme vodjenja ljubavi ako se tu pogresi e onda ode maS u propaS!i tako kako si bre tir kuco stara naherena, el se spremas za divan dan divan dan? :P
 
teardrop:
Ne mogu da poverujem da, osim antihriste, niko od vas ne misli ništa o onome što sam pitala! Au!

Ma misle oni....ali , kao po obicaju, kada je -skakljiva- tema...prvo cekaju, ispipavaju...da vide sta ce neko drugi da kaze...i nas da prve -izletimo- kao pokusni kunici....a posle kazu- sta cete ovde...hmmm.. :?
Elem, ja samo mogu da ti kazem...da me je decko 10 meseci nazivao ponekad -njenim- imenom...Mozda bi neka odmah bila ljuta i otisla...Ja nisam..jer...-
1- uglavnom se to desavalo kada su neke rasprave, sto mi potvrdjuje njegovo da su se cesto svadjali..
2-bas je dugo bio sa njom -10 godina...i ...razumem..
3-ako nekog volis i mislis da vredi strpljenja...pregmis...(i ako sam uvek pokazala ljutnju...brzo sam i prastala...)
 
Meni se jednom omaklo.....uf gadno mnogo. :?
Ali se zato i neka rodjaka mog dragog ispalila, kad je mene nazvala imenom njegove bivse. Eh,...to je bilo dobro. :lol: :lol: Znate gospodjo, nisam ja Natasa, to je ona sto je kresao pre mene. :lol:
 
teardrop:
Kako bi reagovali i osećali se da vas devojka oslovi imenom svog bivšeg? Šta ako to učini više nego jednom?

zabrinuo bih se i poslao na ispitivanje za alchajmerovu bolest...tzv "senilonst"...na vreme nabavio med. sestre i tako
 

Back
Top