jos jedna besmislena tema

on je moj i najlepsi je nije moj gabor je lol posto je odredjena zivotinja moj ljubimac poseban je jer je bas moj sve moje samo ja tralala
podizanje na svim nivoima neke licne vrednosti preko materijalnoga nije dobro za samosvest i mentalni razvoj.trebalo bi se zapitati odakle i kuda vodi ta potreba za isticanjem sebe.evo svi koji bi da se samohvale neka postanu narodnjacke zvezde, posto ovo mahom deluje kao zuta stampa.
 
Pa dobro, te fatalne kombinacije su za nas verovatno strašne, ali za njih koji se zabavljaju su zanemarljive. I samo oni znaju šta su videli jedno u drugom.

Uostalom, mnogo je uspešnija ružna žena koja upeca dobrog frajera (i obrnuto) od onih koji su lepi i na lepotu sve dobijaju.
 
Pa šta da radimo... Svi smo ljudi.
Zavisi od čoveka. Postoji realna mogućnost da onaj lepši bira ružnijeg da bi se "osećao carski", a to su idioti koji ne znaju za bolje.
Mislim da je svaki čovek sposoban da pređe granicu, ali iskreno, iza koje će mu izgled postati skoro totalno nebitan.
Sad, što većina (uglavnom muškog dela) sa tim ima problem, to je... To je nesreća svih nas.
To je baš tužno, ali istinito.
Kada je takav barem iskren prema sebi - to je korak napred...
 
Pade mi na pamet onaj film od sinoc na RTS-u, Muva. To vam je jedan film u kome se taj glavni junak pretvorio u neku dzinovsku muvu a ona ga je i dalje volela. :lol: :D :wink: Nista bitno samo me asocirao topic na film.

A pala mi je na pamet i jedna knjiga koja ima, uslovno receno, slicnu tematiku i koju ja odavno zlim ponovo da procitam a ne mogu da se setim kako se zove. Singer je pisac, naslov knjige je zensko ime, ja mislim, tema je ljubav izmedju njega i nje koja mu ne parira ni po cemu, ako je neko prepozna nek mi kaze kako se zove.

A na temu ne znam sta bih odgovorila a da mi neki ovde ne prebace da sam izmislila toplu vodu.
 

Back
Top