Da li ste nekad razmisljali o SMAKU sveta

Da li sam razmisljao o smaku sveta?Hm,da jesam. Ako nastane smak sveta najbolje je ostati pribran, uraditi nesto sto volis(npr.poslednja cigara) i nadati se da ce sve biti brzo gotovo. (Doduse meni je smak sveta kada u 3 ujutru skontam da sam zaboravio auto u centru,a vratio sam se taxijem:))
 
Merima Rakic 92:
Da li ste nekad razmisljali ili mozda pomislili o tome kako se spasti ako uskoro dodje smak sveta?Na primer mozemo se spasti lopova,sudara,skole(tesko),tuce,svadje itd.Ali da li se mozemo spasti smaka sveta i sta ce biti posle?Sta ako svet nestane? :?

СТАРАЦ АНТОНИЈЕ РПЦ
. Ево шта сам видео о будућности.
Пре свега, све могуће техничке катастрофе – систем постојања који је човек изградио је по својој суштини сатански, јер апсолутно противуречи Божијим законима, те ће због тога почети да пропада. Падаће авиони, тонуће бродови, експлодираће атомске станице, хемијске фабрике. И све ће се то дешавати упоредо са страшним природним појавама које ће се дешавати по целој земљи, али посебно у – Америци. То ће бити урагани невиђене снаге, земљотреси, најсуровије суше. И насупрот томе – провале облака са поплавама. Са лица земље ће бити збрисан страшни монструм, савремени Содом – Њујорк. Одмазда неће мимоици ни Гомор – Лос Анђелес.
Чини се да ће бити тешко наћи на земљи такво место где ће се човек осећати спокојно, и потпуно безбедно. Човек ће наћи мир само у уздању у Бога, а земља му већ неће дати никакву заштиту. Разгоропађена природа ће највише угрозити градове, јер су се они потпуно одвојили од ње. Једно је рушење вавилонске куле, а друго савремене зграде са стотинама мртвих без покајања и Причесћа – стотине мртвих душа. Те зграде које су постављене на стубовима а у сустини –стрелама, које пробадају земљу и као да стреме према аду – оне ће људима и донети адску смрт под барикадама.
И онај ко остане зив ће завидети онима који су погинули јер ће његов удео бити ужаснији – смрт од глади и гушења.
 
Бл:
Merima Rakic 92:
Da li ste nekad razmisljali ili mozda pomislili o tome kako se spasti ako uskoro dodje smak sveta?Na primer mozemo se spasti lopova,sudara,skole(tesko),tuce,svadje itd.Ali da li se mozemo spasti smaka sveta i sta ce biti posle?Sta ako svet nestane? :?

СТАРАЦ АНТОНИЈЕ РПЦ
. Ево шта сам видео о будућности.
Пре свега, све могуће техничке катастрофе – систем постојања који је човек изградио је по својој суштини сатански, јер апсолутно противуречи Божијим законима, те ће због тога почети да пропада. Падаће авиони, тонуће бродови, експлодираће атомске станице, хемијске фабрике. И све ће се то дешавати упоредо са страшним природним појавама које ће се дешавати по целој земљи, али посебно у – Америци. То ће бити урагани невиђене снаге, земљотреси, најсуровије суше. И насупрот томе – провале облака са поплавама. Са лица земље ће бити збрисан страшни монструм, савремени Содом – Њујорк. Одмазда неће мимоици ни Гомор – Лос Анђелес.
Чини се да ће бити тешко наћи на земљи такво место где ће се човек осећати спокојно, и потпуно безбедно. Човек ће наћи мир само у уздању у Бога, а земља му већ неће дати никакву заштиту. Разгоропађена природа ће највише угрозити градове, јер су се они потпуно одвојили од ње. Једно је рушење вавилонске куле, а друго савремене зграде са стотинама мртвих без покајања и Причесћа – стотине мртвих душа. Те зграде које су постављене на стубовима а у сустини –стрелама, које пробадају земљу и као да стреме према аду – оне ће људима и донети адску смрт под барикадама.
И онај ко остане зив ће завидети онима који су погинули јер ће његов удео бити ужаснији – смрт од глади и гушења.
Gde si Mihajlo legendo.
Kada bog pobije sve nas sektaše i nevernike, bit će ti jako dosadno jer ćeš ostati sam. :wink:
 
Бл:
Merima Rakic 92:
Da li ste nekad razmisljali ili mozda pomislili o tome kako se spasti ako uskoro dodje smak sveta?Na primer mozemo se spasti lopova,sudara,skole(tesko),tuce,svadje itd.Ali da li se mozemo spasti smaka sveta i sta ce biti posle?Sta ako svet nestane? :?

СТАРАЦ АНТОНИЈЕ РПЦ
. Ево шта сам видео о будућности.
Пре свега, све могуће техничке катастрофе – систем постојања који је човек изградио је по својој суштини сатански, јер апсолутно противуречи Божијим законима, те ће због тога почети да пропада. Падаће авиони, тонуће бродови, експлодираће атомске станице, хемијске фабрике. И све ће се то дешавати упоредо са страшним природним појавама које ће се дешавати по целој земљи, али посебно у – Америци. То ће бити урагани невиђене снаге, земљотреси, најсуровије суше. И насупрот томе – провале облака са поплавама. Са лица земље ће бити збрисан страшни монструм, савремени Содом – Њујорк. Одмазда неће мимоици ни Гомор – Лос Анђелес.
Чини се да ће бити тешко наћи на земљи такво место где ће се човек осећати спокојно, и потпуно безбедно. Човек ће наћи мир само у уздању у Бога, а земља му већ неће дати никакву заштиту. Разгоропађена природа ће највише угрозити градове, јер су се они потпуно одвојили од ње. Једно је рушење вавилонске куле, а друго савремене зграде са стотинама мртвих без покајања и Причесћа – стотине мртвих душа. Те зграде које су постављене на стубовима а у сустини –стрелама, које пробадају земљу и као да стреме према аду – оне ће људима и донети адску смрт под барикадама.
И онај ко остане зив ће завидети онима који су погинули јер ће његов удео бити ужаснији – смрт од глади и гушења.
:P Hvala BL :P
 
Meni je savrseno jasno kako ce covecanstvo da zavrsi.
Trenutna cinjenica je da ce se u Japanu broj radnih mesta za 50 godina ( a neki kazu i 20) smanjiti za 80 % sve zbog robota.Takodje naucnici u Americi vec uveliko rade na proizvodnji kompjutera se vestackom inteligencijom i kako oni kazu pojavljuju se prvi rezultati njihovog rada :!: .E sad zamislite da imamo scenario "a la terminator" za nekoliko decenija.
To bi za ljude bila katastrofa jer i u slucaju obicnog konvencionalnog rata robotu da se napravi trebace nekoliko minuta dok coveku treba dvadesetak godina tako da ce to biti izgubljena bitka.
 
Slusao sam razne price o smaku sveta i dosad sam najubedjeniji u teoriju o 2012. Ne zna se tacno sta ce se dogoditi, ali sam ubedjen da ce biti nesto. Mada, slazem se sa Obijem, situacija u svetu je uzasna, ovo nece moci jos dugo, sto moze znaciti da ce sadasnji dogadjaji samo kulminirati 2012. U svakom slucaju ne zelim nikoga da plasim, iako ne sumnjam da sam to nekima uradio. Ja licno se uopste ne plasim smaka, jer znam da je smrt nista drugo do novog pocetka, te je se zbog toga uopste ne plasim. Voleo bih kada bi vise njih delilo moje osecanje, ali sad... Od smaka sveta se ne mozete nikako, citajte NIKAKO zastiti, onima kojima je sudjeno da umru, umrece, onima kojima je sudjeno da zive zivece. Uveren sam da ce posle smaka (ako prezive pravi ljudi), svet biti bolje mesto za zivot, uostalom mnoga prorocanstva ne gledaju na smak kao na losu stvar, vec kao na prociscenje zemlje od zla i konacan "sudnji dan" (jupiiii, idemo Bogu na ispovest :))) Savetujem vas samo da se ne plasite i ne mislite o tome, ne trebaju vam takve brige, vodite zivot normalno, jer svi cemo jednog dana umreti pre ili posle... Uostalo ko kaze da ce vecina vas uopste doziveti smak sveta? opusteno
 
Tek cu da ga citam, ali sam procitao trgovci dushama (isto Benedikt), u kom se kaze da su maje imale neki kalendar koji predvidja sve katastrofe koje su strefile :) i koje ce tek da strefe zemlju, medju kojima je bio datum smaka 23.12.2012. u 16:00. Osim toga, Raspucin je prorekao da ce smak biti takodje 23. samo avgusta i to 2013. kao i Nostradamus, koji je rekao da ce smak biti negde izmedju 2012. i 2013. Uveren sam u to, i zbog toga sto dok sam razgovarao sa jednim duhom (pitanja su bila da i ne), klatno se na 2 minuta strahovito ukocilo, sto je znacilo da ne mogu da dobijem odgovor na to pitanje, a da je odgovor ne sigurno bih ga dobio. Cim procitam javicu ti.
P.S.- Ako nisi procitao Paralelni svet preporucio bih ti ga

R A K O L
 
Ma dobro, al ja ti kazem procitaj paralelni svet, naravno ako te zanima vise o svetu van pet chula. Takodje, za sve one koji ikako mogu da nabave preporuchio bih knjigu Sethov materijal od Jane Roberts. Knjiga je fenomenalna, samo treba imati strpljenja i pazljivo je citati da bi se mogla shvatiti poruka knjige.
 

Back
Top