Da li ste nekad razmisljali o SMAKU sveta

Povodom tog Benedikta. Odakle njemu sva ta "saznanja"? O njemu sam cuo da je prevarant. A cimsto sumnjam da ce smak sveta biti 2012, iluminati bi to znali a oni imaju dugorocne planove za nasu planetu. Uostalom i sam Nostradamus kaze da ce Evropa u daljoj buducnosti biti islamska, znaci nece biti smak sveta nekih bas ogromnih razmera.
 
Reci mi odakle si cuo da je Benedikt prevarant? Uostalom, covek pise romane, uopste ne izdaje prirucnike okultizma, prorocanstva i toga, vec samo romane. Verujte podacima ako hocete, nemojte ako necete, vas problem. Prijateljica koja mrzi Benediktove knjige zna jos od svoje 6. godine da ce smak sveta biti oko 2012, necu da pricam na koji nacin, ali istina je. Uostalom i hriscanstvo propoveda skori dolazak Isusa Hrista na zemlju, kao i dolazak antihrista i da ce se malo ko spasiti ako se iskreno ne pokaje. Radite sta hocete, vas problem, vasi zivoti, nisam niko da vam solim pamet icime tako da ako meni ne verujete, trazite nesto u sta hocete.
 
Njegovo pravo je da pise romane, ali to je trash literatura koja te moze samo zaludeti, a saznati da li je istina nikada ( osim ako smak ne bude 2012 ) neces. Zar nije bolje omladini preporuciti da cita Dostojevskog, Hesea, Andrica - pisce za cije citanje moras da upotrebis mozak i duhovnu snagu od kojih zaista mozes da saznas nesto o zivotu i ljudima. O Benediktu se moze raspravljati jedino na podforumu Naucna fantastika jer jedino tu i spada. Citao sam negde da je radio u filmskoj industriji, pa da je otisa u Ameriku. I sta mislis - odakle njemu ta saznanja? Ako hoces mozes da mi na private kazes kako ta tvoja prijateljica zna za smak sveta.

p.s. poslao sm ti e-mail u vezi sa onom tvojom ponudom pa pogledaj
 
Da, zaboravio sam da napisem i to... Postoje velike sanse (po nekim izvorima) da ce oko 1/11 "odabranih" preziveti, koji ce znati kako da zemlju vode u ljubavi i miru. Jos jedna teorija o smaku u koju verujem. Uveren sam da ce izvestan broj ljudi preziveti, sto ne znaci da mozete da ga se ikako spasite, izbegnete ga ili nesto slicno. Takodje se ne nadajte da cete ga slucajno izbeci, jer se u zivotu nista ne desava slucajno. Ako vam je sudjeno da prezivite prezivecete.
 
Rakol:
Da, zaboravio sam da napisem i to... Postoje velike sanse (po nekim izvorima) da ce oko 1/11 "odabranih" preziveti, koji ce znati kako da zemlju vode u ljubavi i miru. Jos jedna teorija o smaku u koju verujem. Uveren sam da ce izvestan broj ljudi preziveti, sto ne znaci da mozete da ga se ikako spasite, izbegnete ga ili nesto slicno. Takodje se ne nadajte da cete ga slucajno izbeci, jer se u zivotu nista ne desava slucajno. Ako vam je sudjeno da prezivite prezivecete.

Ta prica mi sve vise lici na New Age crap.
 
Rakol:
Tek cu da ga citam, ali sam procitao trgovci dushama (isto Benedikt), u kom se kaze da su maje imale neki kalendar koji predvidja sve katastrofe koje su strefile :) i koje ce tek da strefe zemlju, medju kojima je bio datum smaka 23.12.2012. u 16:00. Osim toga, Raspucin je prorekao da ce smak biti takodje 23. samo avgusta i to 2013. kao i Nostradamus, koji je rekao da ce smak biti negde izmedju 2012. i 2013. Uveren sam u to, i zbog toga sto dok sam razgovarao sa jednim duhom (pitanja su bila da i ne), klatno se na 2 minuta strahovito ukocilo, sto je znacilo da ne mogu da dobijem odgovor na to pitanje, a da je odgovor ne sigurno bih ga dobio. Cim procitam javicu ti.
P.S.- Ako nisi procitao Paralelni svet preporucio bih ti ga

R A K O L

trgovci dushama... ona lazi para o uspeshnom snimatelju dokumentaraca? smorilo me posle desetak stranica...

za indijance i raspucina neznam, al leba ti gde si nasho to od nostradamusa? ne pominje nikakav kraj planete, al nigde. a tolko se jadan ispromashivo, (izdanje knjige iz 90) za devedesete... strashno. mada, uvek mozesh da kazesh da je neko pogreshno tumachio centurije.

aj nemojd da si stipsa, podeli viziju za 2012 ;)
 
Pozajmio sam neka izdanja od ortakinje, nemam 2 blage koja su, znam sta je pisalo. Uopste se ne nerviram, uopste ne mislim o tome, jednostavno smatram to cinjenicom i zivim kao i do sada, sa nekim izmenama na bolje naravno, no to sve ide vremenom... Ako cemo iskreno, ne znam dali sam ranije napisao istu stvar, ne zamerite mi, ali ako ne bude smaka onda cu se ubiti:). Ne, iskreno, mislim da je to sansa za dobre ljude, ljude kojima nije slatko gedati klanja, americke akcione i horor filmove, udisati zagadjen vazduh, ubijati svoju vrstu i sva druga sranja koja su zadesila ovaj svet koji je napravljen sa dobrom svrhom, a vidite u sta se pretvorio.
 
Ljudi stvarno niste noirmalni ! Nasao sam neki link svih predvidjanja smaka sveta do sada i stvarno ljudi su panicili neverovatno a nista se niej dogodilo ! Proguglajte mala pa ce vam sve biti jasno ! Citao sam neke knjige od nostradamusa i on pominje 3 svetski rat koji ce doci vema skoro posle toga ce vladati mir zemljom 1000 godina i onda sledi totalno unistenje (neki super rat koliko sam razumeo) ! Mada ni njemu nesto neverujem mnogo zato sto je neke stvari pogresio a neke pogodio !
 

Back
Top