Zashto muskarci vishe vole sex od zena?

Ne...ali interesantno je to kako smo uredili ovo nase drustvo ni malo mi se ne svidja...i zene i muskarci vole sex naravno...mislim kad smo vec kod sexa ali ako bi riba prisla tipi i rekla ajmo kod mene da se tuc a m o on bi iskolacio oci i reko to lutkoooo!
A ako bi prisao tip i rekao ribi ajmo kod mene da se tucamo...ona bi rekla e seljacino jedna...
Kao mi moramo da se trudimo da kenjamo...da lupamo glavu...a ona cuti uobrazena a k u rac joj viri iz ociju ali cuti trpi...
pa dobro umemo i mi da trpimo...nije ni cudo koliko ima pedera hehehe :wink:
 
Ne kazemo jeste li spavali, vec jeste li se k r e s nuli :D
Sad ozbiljno, meni se nedavno desilo da mi jedan momak rekao da mi uopste ne volimo s e k s :shock:
Stvarno ne znam odakle sve te gluposti poticu...
Mozda je jedina razlika( a ne znam sigurno jer nisam musko) sto mi ipak cesce ukljucujemo emocije u to. Ne mogu bas da spavam s momkom samo zato sto ima dobro doope i sl.
 
LUDICA:
Ne kazemo jeste li spavali, vec jeste li se k r e s nuli :D
Sad ozbiljno, meni se nedavno desilo da mi jedan momak rekao da mi uopste ne volimo s e k s :shock:
Stvarno ne znam odakle sve te gluposti poticu...
Mozda je jedina razlika( a ne znam sigurno jer nisam musko) sto mi ipak cesce ukljucujemo emocije u to. Ne mogu bas da spavam s momkom samo zato sto ima dobro doope i sl.

ALi u principu volite da guzi emotivno.
 
Prvo:
Žene ne pitaju jel' te *****, jer je to užasno debilno. Ni muškarac ne pita drugog jel' te ******? :roll: Kao neku svinju :roll:
E, drugo je: Jesi li je *****...
Drugo, smorile su ove kontradiktornosti, kao hoćete da vas devojka pita da li ste za seks (idite na zapad, tamo je to kao dobar dan :? ), a onda pljujete po devojci koja se pozvala na kafu kod dečka. Već dobro poznata tema...
Mislim, zlo...
A ŠTA BISTE VI, MEĐU SOBOM, PRIČALI O DEVOJCI KOJA JE NEKOME PONUDILA SEX?
Lažni moral? Devojke vole sex koliko i vi, a ponašaju se kao da ga ne vole uopšte?
Naravno... Ali - ko je kriv za to?
 
snoshaj efendija:
LUDICA:
Ne kazemo jeste li spavali, vec jeste li se k r e s nuli :D
Sad ozbiljno, meni se nedavno desilo da mi jedan momak rekao da mi uopste ne volimo s e k s :shock:
Stvarno ne znam odakle sve te gluposti poticu...
Mozda je jedina razlika( a ne znam sigurno jer nisam musko) sto mi ipak cesce ukljucujemo emocije u to. Ne mogu bas da spavam s momkom samo zato sto ima dobro doope i sl.

ALi u principu volite da guzi emotivno.
U principu volimo da nas vole. To je to.
Znaci nije akcenat na nasoj ljubavi prema njemu, vec obrnuto.
 
Lexa:
Prvo:
Žene ne pitaju jel' te *****, jer je to užasno debilno. Ni muškarac ne pita drugog jel' te ******? :roll: Kao neku svinju :roll:
E, drugo je: Jesi li je *****...
Drugo, smorile su ove kontradiktornosti, kao hoćete da vas devojka pita da li ste za seks (idite na zapad, tamo je to kao dobar dan :? ), a onda pljujete po devojci koja se pozvala na kafu kod dečka. Već dobro poznata tema...
Mislim, zlo...
A ŠTA BISTE VI, MEĐU SOBOM, PRIČALI O DEVOJCI KOJA JE NEKOME PONUDILA SEX?
Lažni moral? Devojke vole sex koliko i vi, a ponašaju se kao da ga ne vole uopšte?
Naravno... Ali - ko je kriv za to?

Nemamo mi nista protiv onih koje su otvoreno za sex ali mrzimo foliranje koje besomucno prosipate.
 
Jednostavno...sta god mi pricale ovde..i koliko god neke od nas spadale u one koje -bas- zele sex....odavno je naucno dokazano da muskarac u proseku bar 11 puta dnevno pomisli na sex..a kod zena je utvrdjeno da je to mnogo manje 1-4 puta...I, naravno dokazano je i da oni vise i mogu...i lakse ...To je sve odavno dokazano i ne znam uopste odakle ovo pitanje...kada sve to pise u svakom drugom casopisu ili nekoj iole ozbiljnijoj knjizi koja se time bavi....Ima i njih (Gazdinka ...Devilka...cini mi se) koje vam to mogu i dokazati .....ako budu imale vremena i volje za to.... :wink:
 

Back
Top