Unakazili spens...

DOKONI UM:
Jel "vojvodo" jel Tebi stranka formira ukus :?:
Pa kada bi Igor obukao zeleni sako na pruge i crvene pantalone jel bi i to bilo skladno ako on kaže da je tako ? :lol:

Ја сам против СРС-а..... Једини разлог зашто сам их подржавао у предизборној кампањи је што сам желео да најурим Бору.... Он је био мноооого већ лопов. Он је плоче скинуо, а ови стављају, какве-такве (добро, и уз неки проценат, али, Боже мој, ово је СРБИЈА)
 
Чупи НС:
DOKONI UM:
Jel "vojvodo" jel Tebi stranka formira ukus :?:
Pa kada bi Igor obukao zeleni sako na pruge i crvene pantalone jel bi i to bilo skladno ako on kaže da je tako ? :lol:

Ја сам против СРС-а..... Једини разлог зашто сам их подржавао у предизборној кампањи је што сам желео да најурим Бору.... Он је био мноооого већ лопов. Он је плоче скинуо, а ови стављају, какве-такве (добро, и уз неки проценат, али, Боже мој, ово је СРБИЈА)

Potpisujem tvoj post. :idea:
 
DOKONI UM:
Чупи НС:
DOKONI UM:
Jel "vojvodo" jel Tebi stranka formira ukus :?:
Pa kada bi Igor obukao zeleni sako na pruge i crvene pantalone jel bi i to bilo skladno ako on kaže da je tako ? :lol:

Ја сам против СРС-а..... Једини разлог зашто сам их подржавао у предизборној кампањи је што сам желео да најурим Бору.... Он је био мноооого већ лопов. Он је плоче скинуо, а ови стављају, какве-такве (добро, и уз неки проценат, али, Боже мој, ово је СРБИЈА)

Potpisujem tvoj post. :idea:

A vi ste svi iz SPS-a?
 
TheBoss:
Meni su te u Dunavskoj bas preterane, nisu ni sarene a i lepe su za razliku od ovih sarenih na spensu...

nije problem ni u boji ni u slogu, vec u materijalu...
ovo je za jednokratnu upotrebu... 10-15 godina i opet palimo bager u dunavskoj)... a uz to deluje jeftino (sto i jeste) i palanacki... iako je bolje od asfalta...
 
underwater:
TheBoss:
Meni su te u Dunavskoj bas preterane, nisu ni sarene a i lepe su za razliku od ovih sarenih na spensu...

nije problem ni u boji ni u slogu, vec u materijalu...
ovo je za jednokratnu upotrebu... 10-15 godina i opet palimo bager u dunavskoj)... a uz to deluje jeftino (sto i jeste) i palanacki... iako je bolje od asfalta...
zaista je za jednokratnu upotrebu. ispred Secuana je vec odvrtatno prljav, izlepljen zvakama i ofucan.ali se drzati ovaj mandat, sto je uostalom i bila svrha.
 
Чупи НС:
DOKONI UM:
Jel "vojvodo" jel Tebi stranka formira ukus :?:
Pa kada bi Igor obukao zeleni sako na pruge i crvene pantalone jel bi i to bilo skladno ako on kaže da je tako ? :lol:

Ја сам против СРС-а..... Једини разлог зашто сам их подржавао у предизборној кампањи је што сам желео да најурим Бору.... Он је био мноооого већ лопов. Он је плоче скинуо, а ови стављају, какве-такве (добро, и уз неки проценат, али, Боже мој, ово је СРБИЈА)
=========================
ajde kazi i ti da se salis i da ti je ruka, bez kontrole i kontakta sa centralnim nervnim sistemom ovo sama napisala..........molim te!
 
nesons:
DOKONI UM:
mackica ns:
GoldenLady:
A vi ste svi iz SPS-a?
Zašto bi morali biti iz SPS-a svi koji se realno slažu da je Bora stvarno lopovčina :roll:

Ne znam za ostale ali ja sam iz irske Republikanske Armije i Mosada.

Znaci preuzimas odgovornost za napade !?

Jes da bi posao preuzimanja bio za nekog PREDUZIMAČA (svaka aluzija na Zidarka Pepeljarka Blejlajnera je slučajna) ali evo neka bude :arrow: Preuzimam odgovornost za napade na behaton gradsku vladu :!:
 

Back
Top