Sta se to desava?

Poruka
19.457
Danas sam citao u novinama da je neki matoran, trener zenskog pionirskog fudbalskog kluba ***** igracicu svog tima koja ima 13 godina.
U sustini, manijaka ima mnogo ali je uocljivo da se danas cesto desavaju takve stvari gde klinka ne bude bukvalno silovana, vec zavedena.Pa se posle pokaje sto se ebala.
Sta se to desava sa klinkama?
Zar su toliko glupe ili im prste hormoni iz dupeta?
 
snoshaj efendija:
Danas sam citao u novinama da je neki matoran, trener zenskog pionirskog fudbalskog kluba ***** igracicu svog tima koja ima 13 godina.
U sustini, manijaka ima mnogo ali je uocljivo da se danas cesto desavaju takve stvari gde klinka ne bude bukvalno silovana, vec zavedena.Pa se posle pokaje sto se ebala.
Sta se to desava sa klinkama?
Zar su toliko glupe ili im prste hormoni iz dupeta?

Chitao sam i ja, ali izgleda da imamo drugachiji pogled. Ti kao da opravdavash ovog matorog idiota. Zvuchish na foru "dobila je shta je trazila". Recimo, sve i da je tako, ona ima trinaest godina a on, otp. 40. Je'l vidish da nehsto ovde na valja? I da joj "prshte hormoni iz dupeta" valjda bi on morao da stane, jer je - ne moram ni da kazem - neprirodno.
Ne izbacuj me iz takta molim te, budi jasan u onome shto pishesh.
 
Alal vera efendija! Jel i kad bi neki matorac maznuo tvoju kcerku od 13.godina ti bi rekao..prste joj hormoni iz dupeta. Kako se ti pitas sta je to s klinkama a ne pitas se sta je to sa matorcima. Znaci maznes dijte i kazes..ne znam sta je s njom bilo..Nemam rijeci. Mislila sam da imas malo vise sivih vijuga.
 
Bolesno, bolesno, bolesno.

Za mene po "onim" pitanjima uglavnom postoje samo zene 5 godina mladje ili starije od mene, naravno sa odredjenim odstupanjima. Stara poslovica kaze " ko sa djecom spava ... popisan se budi"
 
Alo bre! Ne opravdavam matroca.Samo cekate da me rastrgnete.
Samo sam se pitao da li su sa 13 godina toliko maloumne da pristanu na tako nesto ili sta je u pitanju posto silovanja nije bilo.
Mislim da su svojevremeno moje vrsnjakinje sa 13 godina vrlo dobro znale da se ne treba karati ni sa kijm a pogotovu ne sa matorcem.
Eeeeej...
Pa ovaj matorac je sa njom bio nekoliko puta i na kraju joj je oduzeo nevinost! :shock:
 
Tratincica:
Alal vera efendija! Jel i kad bi neki matorac maznuo tvoju kcerku od 13.godina ti bi rekao..prste joj hormoni iz dupeta. Kako se ti pitas sta je to s klinkama a ne pitas se sta je to sa matorcima. Znaci maznes dijte i kazes..ne znam sta je s njom bilo..Nemam rijeci. Mislila sam da imas malo vise sivih vijuga.


ti bi rekao..prste joj hormoni iz dupeta.
Rekao bih! Ako vec nije retardirana a to je ustanovila nadlezna sluzba u skoli onda joj pice hormoni, pa nek mi je cerka 1000 puta. Sta bi ti rekla?
Ici 5-6 puta kolima sa trenerom i signalizirati tek kad te povali...Imbecilno.
 
snoshaj efendija:
Tratincica:
Alal vera efendija! Jel i kad bi neki matorac maznuo tvoju kcerku od 13.godina ti bi rekao..prste joj hormoni iz dupeta. Kako se ti pitas sta je to s klinkama a ne pitas se sta je to sa matorcima. Znaci maznes dijte i kazes..ne znam sta je s njom bilo..Nemam rijeci. Mislila sam da imas malo vise sivih vijuga.


ti bi rekao..prste joj hormoni iz dupeta.
Rekao bih! Ako vec nije retardirana a to je ustanovila nadlezna sluzba u skoli onda joj pice hormoni, pa nek mi je cerka 1000 puta. Sta bi ti rekla?
Ici 5-6 puta kolima sa trenerom i signalizirati tek kad te povali...Imbecilno.

Нисам правник, али и сваки лаик зна да је секс са дететом од 13 година КРИВИЧНО ДЕЛО, да се то сматра педофилијом. Лупаш глупости! Дође ми да ти заиста пожелим (ал'нећу ,наравно) да доживиш тако нешто као отац, па да видим шта би причао!
 
ma sto kao otac?mislis da bi ga pogodilo?ja bih volela da njegovo doope strada,pa bih postavila topic "da li je normalno da muz i otac izaziva homice okolo i jos uziva dok ga 21. po redu ove noci razbija"
heh dugacak naslov ne bi stalo
 
Hellen:
snoshaj efendija:
Tratincica:
Alal vera efendija! Jel i kad bi neki matorac maznuo tvoju kcerku od 13.godina ti bi rekao..prste joj hormoni iz dupeta. Kako se ti pitas sta je to s klinkama a ne pitas se sta je to sa matorcima. Znaci maznes dijte i kazes..ne znam sta je s njom bilo..Nemam rijeci. Mislila sam da imas malo vise sivih vijuga.


ti bi rekao..prste joj hormoni iz dupeta.
Rekao bih! Ako vec nije retardirana a to je ustanovila nadlezna sluzba u skoli onda joj pice hormoni, pa nek mi je cerka 1000 puta. Sta bi ti rekla?
Ici 5-6 puta kolima sa trenerom i signalizirati tek kad te povali...Imbecilno.



Нисам правник, али и сваки лаик зна да је секс са дететом од 13 година КРИВИЧНО ДЕЛО, да се то сматра педофилијом. Лупаш глупости! Дође ми да ти заиста пожелим (ал'нећу ,наравно) да доживиш тако нешто као отац, па да видим шта би причао!

SA NEKIMA OD VAS COVEK STVARNO NE TREBA DA KOMUNICIRA NI O CEMU OSIM O KARANJU.
Sad ste svi pametni a ja glup pa ne znam da je to krivicno delo.Znam JA TO SVE i ne OPRAVDAVAM MAJMUNA. A vi nemate objasnjenje kako je moguce da se to desi.Glupa?Luda?
Po tebi ispade da je zenska populacija od 13-15 godina raj za pedofile.Glupace ulete u krevet samo tako.Ili su lude?
Sta se desava?To mi je nejasno.
 
snoshaj efendija:
Alo bre! Ne opravdavam matroca.Samo cekate da me rastrgnete.
Samo sam se pitao da li su sa 13 godina toliko maloumne da pristanu na tako nesto ili sta je u pitanju posto silovanja nije bilo.
Mislim da su svojevremeno moje vrsnjakinje sa 13 godina vrlo dobro znale da se ne treba karati ni sa kijm a pogotovu ne sa matorcem.
Eeeeej...
Pa ovaj matorac je sa njom bio nekoliko puta i na kraju joj je oduzeo nevinost! :shock:

Pa...maloumne nisu, ali im zakon ne priznaje pravo na seksualno samoopredeljenje.Svako ko spava sa osobom koja nije navrsila 14 godina cini krivicno delo obljube nad licem koje nije navrsilo 14 godina. Bez obzira da li je bilo prinude ili ne. Ako je bilo prinude u pitanju je samo kvalifikovan(tezi) oblik.U stvari, striktno govoreci, silovati je moguce samo osobu koja je navrsila 14 godina,ako je izvrsena obljuba sa prinudom nad licem mladjim u pitanju je drugo krivicno delo a ne silovanje.

Nije bezveze sto je pristanak irelevantan, zakonodavac je procenio da osoba mladja od 14 godina po pravilu nije dovoljno zrela da valjano odluci o tome da li ce stupiti u sexualne odnose ili ne i razmotri posledice tog cina tako da mislim da bi taj koji je sa njom spavao trebalo, kako zakon i nalaze da ide u zatvor!

Gledam tvoje vidjenje na temu i ovo je moj komentar-meni je uvek bezveze sto cesto u zivotu, kada je neko prevaren ili izigran, kada je ispao naivan, cesto cujem komentar:"Kad je glup, tako mu i treba!", ili nesto slicno. Niko nije kriv sto je glup. Uostalom, glupe,naivne,decu,mentalno retardirane zakon,maloletnike, one koji nisu u stanuu da shvcate znacaj svojih postupaka zakon cesto stiti i treba najvise da ih stiti.
 
Nikakvo cudo sto ni klinci ni klinke nisu normalne. Sta mislis da smo mi u nase doba mogle citati i gledati perverzije u sexu kao sto je njima to sve sad dostupno da bi drugacije razmisljale. Sumnjam. Njima je to sce super i poistovjecuju se sa likovima sa filmova.
Luda vremena.
 
S_K_V_O:
snoshaj efendija:
Alo bre! Ne opravdavam matroca.Samo cekate da me rastrgnete.
Samo sam se pitao da li su sa 13 godina toliko maloumne da pristanu na tako nesto ili sta je u pitanju posto silovanja nije bilo.
Mislim da su svojevremeno moje vrsnjakinje sa 13 godina vrlo dobro znale da se ne treba karati ni sa kijm a pogotovu ne sa matorcem.
Eeeeej...
Pa ovaj matorac je sa njom bio nekoliko puta i na kraju joj je oduzeo nevinost! :shock:

Pa...maloumne nisu, ali im zakon ne priznaje pravo na seksualno samoopredeljenje.Svako ko spava sa osobom koja nije navrsila 14 godina cini krivicno delo obljube nad licem koje nije navrsilo 14 godina. Bez obzira da li je bilo prinude ili ne. Ako je bilo prinude u pitanju je samo kvalifikovan(tezi) oblik.U stvari, striktno govoreci, silovati je moguce samo osobu koja je navrsila 14 godina,ako je izvrsena obljuba sa prinudom nad licem mladjim u pitanju je drugo krivicno delo a ne silovanje.

Nije bezveze sto je pristanak irelevantan, zakonodavac je procenio da osoba mladja od 14 godina po pravilu nije dovoljno zrela da valjano odluci o tome da li ce stupiti u sexualne odnose ili ne i razmotri posledice tog cina tako da mislim da bi taj koji je sa njom spavao trebalo, kako zakon i nalaze da ide u zatvor!

Gledam tvoje vidjenje na temu i ovo je moj komentar-meni je uvek bezveze sto cesto u zivotu, kada je neko prevaren ili izigran, kada je ispao naivan, cesto cujem komentar:"Kad je glup, tako mu i treba!", ili nesto slicno. Niko nije kriv sto je glup. Uostalom, glupe,naivne,decu,mentalno retardirane zakon,maloletnike, one koji nisu u stanuu da shvcate znacaj svojih postupaka zakon cesto stiti i treba najvise da ih stiti.

Svidja mi se tvoje obrazlozenje.Samo mi je nejasno kako obavezno POSLE KARANJA znaju da to nisu smele uciniti pa onda kukaju i sazna se...
 
snoshaj efendija:
Danas sam citao u novinama da je neki matoran, trener zenskog pionirskog fudbalskog kluba ***** igracicu svog tima koja ima 13 godina.
U sustini, manijaka ima mnogo ali je uocljivo da se danas cesto desavaju takve stvari gde klinka ne bude bukvalno silovana, vec zavedena.Pa se posle pokaje sto se ebala.
Sta se to desava sa klinkama?
Zar su toliko glupe ili im prste hormoni iz dupeta?
A gdje kazes da si to citao?
 
paaa....sexualna revolucija....vidish moj stav je da je to direktna posledica toga shto mi sad na 4umu imamo temu sex i ljubav...mislim to je to...punimo se informacijama vezanim za sex...promisqitet se probaje na tone...preko medija (kod nas josh cela pricha nije uzela maha kao na zapadu)...poenta je....otjete sex?...otjete sport?....otjete drogu?...evo vam svega samo nemojte razmishljati shto mi ratujemo u iraq (irak je prost primer)...sad nije samo do ovoga shto ja zapisah...al istina je da u chasopisu za devojchice od 7 do 12 godina imate teme o dechacima....dodushe to nisu saveti za oralni sex...al opet je pomalo neuqsno...naravno sve shto sam napisao se vrlo lako mozhe opovrgnuti...jer i u srednjem veq su se princeze udavale sa 12god...al ima i istine u ovoj mojoj besedi
 
Tratincica:
snoshaj efendija:
Danas sam citao u novinama da je neki matoran, trener zenskog pionirskog fudbalskog kluba ***** igracicu svog tima koja ima 13 godina.
U sustini, manijaka ima mnogo ali je uocljivo da se danas cesto desavaju takve stvari gde klinka ne bude bukvalno silovana, vec zavedena.Pa se posle pokaje sto se ebala.
Sta se to desava sa klinkama?
Zar su toliko glupe ili im prste hormoni iz dupeta?
A gdje kazes da si to citao?

U BLICU, mada je i KURIR odvalio kao udarnu vest na naslovnoj strani, cini mi se.
 
Iskreno oboje su poremeceni. On sto koristi klinku od 13 godina, a ona sto pristaje na to. Ko im ebe mater kad su idioti. Mada ipak je on vise kriv za to, ona je jos dete ipak i ne zna u sta se upusta. Ocigledno da mala nema pojma o zivotu, a ovaj je to znao pa je iskoristio. Nije klinka njega htela da ebe nego on nju i znaci da se koristio svim sredstvima da je ubedi, a ona je ocigledno toliko glupa pa je nasela.
 

Back
Top