Sa koliko godina

javlja se kod svih starosnih doba..ili na psihickoj bazi ili zbog organskog uzroka..neko je vitalan sa 80, neko ceka penziju sa 30..nema pravila...moze biti i nuspojava lekova,posledica nekih bolesti..svaki poremecaj koji utice na normalnu cirkulaciju krvi u penisu..ucestalost se povecava s godinama..ali nije posledica starenja..samo nekih mozda 20% ljudi sa 65god ima tih problema..kod primarne impot.odnos nije moguc, sekundarna je izleciva u svakoj zivotnoj dobi..
 
ma ne nisam na to mislio....impotencija je jedna stvar...a ti odma drvlje i kamenje...nego bash si ogrezla u te sexualne informacije...to mi pomalo...pa da kazhem chudno....el mislish da je to bash potrebno znati?....znachi nit te napadam nit vredjam nit nabacujem nit bili shta....samo eto...konverzacija
 
Devilishgirl:
ja se nisam susretala s tim..a normalno je biti upoznat s nekim stvarima..

Samo se pitam kao to da nijedna koka sa foruma ne nalete na mlohavu kitu. To se vama ne desava. Pa jes' kad bi se zezali. Daj boze da se pola od vas ****** vise od tri puta u zivotu i to jednom sa pijanim ortakom iz razreda, drugi put sa blago retardiranim kuratim komsijom i treci put-sa dildom.
 
Pera_Zdera:
Devilishgirl:
..neko je vitalan sa 80, neko ceka penziju sa 30..
Wow u kojoj su ovo enciklopediji procitala. Rekla ti drugarica ili si licno probala oba primerka? :lol: Moras da ucis...

Ja sam slusala kolegicu moje sestre koja je bila sa tipom od 60.godina i koja je rekla da je bio strava u krevetu....i sad mi to izgleda nevjerovatno. Bas kao iz enciklopedija.
 
Devilishgirl:
snoshaj efendija:
Devilishgirl:
smesan si..

edit: kao da se tebi nikad nije desilo da iz nekog razloga nemas potpunu erekciju..to je sasvim normalno..sta sad kao pravimo se naivni..za sve treba imati razumevanja..

Kad sam video jednom prilikom tvoju fotku u profilu, nisam imao erekciju 5 dana.
moja fotka nikad nije bila u mom profilu..
bye bye
:twisted:

Mozda ne na krstarici :twisted:
 

Back
Top