Cene

Eo bash sam kupio neke sandale papuche dockers i morao sam da dam 31,99 eur u nemachkoj....dobre su i kozne ali bash toliko...dajte negde gde je jeftinije ako ima neka garderoba ili tako neshto posto mi se ne daje 70 eur za obichne farmerke.....
 
bih u benetonu s nekim drugarom...on gledo da qpi neshto...videh pantalone....vrh...al sqpe(4200)...odluchim da ipak pljunem kintu...kad osh shipak...nema broooooj ):

e al u butiq preko puta dadova....qpih bermude(1300) i majcu(1300)....likovi prodaju stvari za skejtere i recimo za navijache...znachi imaju pit bull...fred perry...i tako to...eve vam sajt ja nisam bio al koga zanima....www.mods69.com...i www.stroyde.co.yu
 
paz ovako nemo da qpujete u depou jer je isti ratz kao i na buvljaku...idite na panchevachki mozete fine stvari da nadjete za male pare...npr moa riba je kupila one pumine patike spushtene za 400 dinara a iste bukvalno smo videli u depou i po bulevaru za 3200....pa vi vidite...
 
Azzaro zenska kosulja na preklop 2500 din
Nike zenska uska majica 1390 din (snizenje)
Gornji deo kupaceg kostima Benetton 1290 din (snizenje)
Kappa letnje antilop zenske patike 1550 din (snizenje u Svetozara Markovica, ne znam kako se zove radnja :? )
Pletena veeeelika zenska torba 1000din (Merkator, Avenija)
Marama za plazu kratka 950 din (Na uglu Kosovske i Nusiceve)

:)
 
ovi likovi shto pomenuh prodaju stvarno svashta...tipa...neafirkisane beogradske strit ver brendove...zanimljivo videti...ima stvarno svega...a originalnosti im ne nedostaje
 
eo bash sad gledam u nemackoj, posto sam trenutno tamo...tommy hilfiger koshulja ekstra na roze pruge ali skladno, 70 eur...imaju npr. adidas patike za 20 eura i to fino izgledaju boga mi...ko god da je preko nek obrati paznju na snizenja...kupio sam majce tommy tailor (veoma veoma skupa marka preko) za 20 eura 2 komada, uzeo donji deo adidas tri cetvrt za 15 i patike adidas za 20....e da nasao sam i telefon motorola v180 za 59 eura....dzabe inache koshta 155 pa vi vidite...
 

Back
Top