ala sam neinformisana

Ma, ja cula...ali sto je najstrasnije , od muskarca....sramota... :oops:
samo sigurno to nije zdravo, i nemam nameru da koristim...da se negde kasnije ne bi kajala...
inace PRIMAX apoteke imaju SVE, ako tako nema , nema nigde..imaju svoj sait...ali...ja to bas i ne savetujem.... :?
 
jos davno se pricalo o injekcijama tog dejstva. samo ja sve sto remeti prirodno stanje ne prihvatam.
da dodam da znate verovatno i za tablete koje ako se popiju u roku od 24 sata od poslednjeg kriticnog odnosa, mogu da sprece eventuanu trudnocu.
 
avesic:
jutros sam saznala za tablete koje pomeraju ciklus na željeni datum ,,,, jel ste vi znali za to ,,, nemoj mi reći samo da sam jedina uskraćena za informaciju o takvoj piluli

SVAKA antibebi pilula (ona koju uzimaš u toku ciklusa,svaki dan) to radi. Ne savetuje se baš, ali ko mora - sportisti radi takmičenja, devojke kad idu na more :lol:
Može da pomeri tj. odloži dan menstruacije, samo treba da nastaviš sa uzimnjem kad potrošiš tu tronedeljnu kutiju. Važno je samo ne raditi to stalno, nego kad se baš mora :wink:
 
Te lekove su poceli da koriste prvo Sovjeti i Rumuni da bi podesavali cikluse svojih takmicarki tako da ne padaju u vreme takmicenja. U zavisnosti od rezima doziranja i doza ciklus se mogao pomerati do 20 dana tj. odloziti. U sastav tih lekova ulaze neki polusintetski derivati takozvanih konjugovanih estrogena...
 
Ja znam za to vec godinama. Ali, ne bih bas to koristila, plasim se da mi se nesto ne poremete hormoni. Ovog leta je moja drugarica htela da pomeri menstruaciju zbog mora, pila je to i dobila je kad i inace. Zbog necega joj nije delovalo. Ali je stomak boleo vise nego ikad… Mada taj jedan primer ne mora nista da znaci…
 

Back
Top