KAKO DA DOCEKAMO NATO TRUPE

a tu postoji bezbroj kombinacija kao na lotu ali recimo evo par nacina
- neki ce im u sebi je*ati mater i ostalu familiju
- neki ce ih tretirati kao tursko groblje
- neki ce sve trcati njima u zagrljaj sa gacama na kolenima
- neki ce trcati njima bez gaca
- neki ce se bacati njima u zagrljaj sve sa certifikatom da je hiv negativan
- a dobar deo ce ih docekati sa uredno ociscenim i vazelin podmazanim dupetom
- a bice i deo onih koji ce sve trcati sa qurtonom u ruci spremnog i nategnutog da se u trku navuce na prvi qurzofix
izvinjavam se sta sam propustio ostale klasicne izlive beogradske snishodljivosti ljigavosti odvratnosti podmuklosti prostote i bednosti uprilicene za ovakove situacije
 
marlon:
S obzirom da nam je sve izvesnije drustvo nasih saveznika iz sveta, raspalite sa idejama...
Ali molim vas bez nasilja jer mi smo fin svet a i ko zna ko gleda ovaj forum NSA, CIA, UCK, KGB...
"marlon"na koju drzavi mislite?Ako mislite na Srbiju, (Srbin sam),a posto u NATO ucestvuje Turske trupe,doceko bi ih kao na Kosovo 1389 Srbi sa Cara Lazarem ih docekase.Jel' Im je Jasno?
 
Vuk ce da ih doceka sa cvece i svece, demokrate sa serpe i lonci, socijalisti sa cetke i metle, radikali sa krivi noz i odma bi na granici sunetili, komunjare sa kolom i pesmom kao petnaest godina ranije na Novom Beogradu. Mozda bi mi braco mogli da se uzdrzavamo od mokrenja nekoliko dana, pa lepo da se popnemo na nadvoznjake i kad budu prolazili da im viknemo malo kiseline. Ko zna, mozda neki tenk i zardja, slika bi obisla svet a ne bi nam mogli nista jer bi se pozivali na Zenevsku konvenciju. Ustvari mogli bi da nam popuse. Verovatno bi kasnije na*ebali ali to nije bitno - on bi ispali smesni, a to je ono sto necastivog najvise pogadja.
 
veKsla:
a tu postoji bezbroj kombinacija kao na lotu ali recimo evo par nacina
- neki ce im u sebi je*ati mater i ostalu familiju
- neki ce ih tretirati kao tursko groblje
- neki ce sve trcati njima u zagrljaj sa gacama na kolenima
- neki ce trcati njima bez gaca
- neki ce se bacati njima u zagrljaj sve sa certifikatom da je hiv negativan
- a dobar deo ce ih docekati sa uredno ociscenim i vazelin podmazanim dupetom
- a bice i deo onih koji ce sve trcati sa qurtonom u ruci spremnog i nategnutog da se u trku navuce na prvi qurzofix
izvinjavam se sta sam propustio ostale klasicne izlive beogradske snishodljivosti ljigavosti odvratnosti podmuklosti prostote i bednosti uprilicene za ovakove situacije
zaboravio si na srpkinje,jer ce one najsrdacnije docekati NATO *ebace
 
Da imas gram mozga kao sto si dosadan shvatio bi jednu stvar. Srbi imaju jednu osobinu koja je mnogo za*ebana. To su mnogi gorko iskusili. Pustaju da im se svako penje na ku*ac dosta dugo, a onda kad p*pi*de tim nema spasa. Tako je i sada sa tobom. Posto je Moderator demokrata i ne banuje te ja ti porucujem sledece:
Od sada pazi kako se logujes, kako ides na linkove, kako otvaras mail(a tu si dokazao da si prilicno glup kako si ga registrovao i koji ti je pass). Vrlo brzo cemo ti saznati IP, onda ide malo pingovanja pa traceroute i onda si nas. Ovoga puta ne znas sa kim se za*ebavas. Ako mislis da mozes da se sakrijes iza AOL dialupa ili proxya grdno se varas. Ako ti nije jasno o cemu pricam onda si totalni amater i za sat vremena si na*ebao. Posto nisi odavde a vec imamo indicije sta na netu posecujes nemoj misliti da si nedodirljiv. Telefon je vrlo mocna stvar.
E sad epilog ce biti-da ne kazes da te nisam upozorio- kao za vreme Informbiroa. Sedis, jedes krmetinu i mislis kako sam ono pre nekog vremena za*ebavao glupe Srbe i cujes zvono na vratima. Potrcis da otvoris zeljno ocekujuci svoju bulu a ono dvojica u koznjacima: "Dobar dan", "Dobar dan". "Da li tu stanuje Kolja Ivanovich?"
E moj bale, sreca ce ti biti u tom trenutku da kazes da je Kolja sprat iznad.
 
marlon:
Da imas gram mozga kao sto si dosadan shvatio bi jednu stvar. Srbi imaju jednu osobinu koja je mnogo za*ebana. To su mnogi gorko iskusili. Pustaju da im se svako penje na ku*ac dosta dugo, a onda kad p*pi*de tim nema spasa. Tako je i sada sa tobom. Posto je Moderator demokrata i ne banuje te ja ti porucujem sledece:
Od sada pazi kako se logujes, kako ides na linkove, kako otvaras mail(a tu si dokazao da si prilicno glup kako si ga registrovao i koji ti je pass). Vrlo brzo cemo ti saznati IP, onda ide malo pingovanja pa traceroute i onda si nas. Ovoga puta ne znas sa kim se za*ebavas. Ako mislis da mozes da se sakrijes iza AOL dialupa ili proxya grdno se varas. Ako ti nije jasno o cemu pricam onda si totalni amater i za sat vremena si na*ebao. Posto nisi odavde a vec imamo indicije sta na netu posecujes nemoj misliti da si nedodirljiv. Telefon je vrlo mocna stvar.
E sad epilog ce biti-da ne kazes da te nisam upozorio- kao za vreme Informbiroa. Sedis, jedes krmetinu i mislis kako sam ono pre nekog vremena za*ebavao glupe Srbe i cujes zvono na vratima. Potrcis da otvoris zeljno ocekujuci svoju bulu a ono dvojica u koznjacima: "Dobar dan", "Dobar dan". "Da li tu stanuje Kolja Ivanovich?"
E moj bale, sreca ce ti biti u tom trenutku da kazes da je Kolja sprat iznad.
softwere engee.
 
vzeoy7y9:
marlon:
S obzirom da nam je sve izvesnije drustvo nasih saveznika iz sveta, raspalite sa idejama...
Ali molim vas bez nasilja jer mi smo fin svet a i ko zna ko gleda ovaj forum NSA, CIA, UCK, KGB...
"marlon"na koju drzavi mislite?Ako mislite na Srbiju, (Srbin sam),a posto u NATO ucestvuje Turske trupe,doceko bi ih kao na Kosovo 1389 Srbi sa Cara Lazarem ih docekase.Jel' Im je Jasno?
hoce li ovi turci iz sastava NATO-a opet uvoditi pravo prve bracne noci
 
vispak:
vzeoy7y9:
marlon:
S obzirom da nam je sve izvesnije drustvo nasih saveznika iz sveta, raspalite sa idejama...
Ali molim vas bez nasilja jer mi smo fin svet a i ko zna ko gleda ovaj forum NSA, CIA, UCK, KGB...
"marlon"na koju drzavi mislite?Ako mislite na Srbiju, (Srbin sam),a posto u NATO ucestvuje Turske trupe,doceko bi ih kao na Kosovo 1389 Srbi sa Cara Lazarem ih docekase.Jel' Im je Jasno?
hoce li ovi turci iz sastava NATO-a opet uvoditi pravo prve bracne noci
ako si ih se zazeljio Pitaj ih!,Turci su nacinili genocid nad Srpski narod a potom smo im bili robovi u duzinu skoro 5 vekova.
Zato na Srosku zemlju nisu dobro-dodsli dok nam ne vrate (Carsku) "KRUNU" i plate 5 vekovnu ostetu-patnje Srpskom Narodu.
 
Stotinak je mala cifra. Mogu i avionima, helikopterima a mehanizacija moze preko Grcke. Verujem da je broj veci i da cela prica nije banalni prolaz preko teritorije, ima tu nesto. Ali ako su u prolazu onda ih necemo ni docekivati, ako nisu sve zavisi od raspolozenja naroda i njihovog ponasanja.
 
Треба да се крене путем Св. Кнеза Лазара.
Када је у његово време НАТО(османлијско царство) преговарало о пакту Св. Лазар им је рекао да нису добро дошли. А данас наши Вуци прихватају и потписују све
ТРЕБА УВЕК ИЗАБРАТИ БОГА И ПРАВОСЛАВЉЕ МАКАР ТО ЗНАЧИЛО ИЗОЛАЦИЈУ И СМРТ.

Тропар (глас 3.) Св. Кнезу Лазару:

Заволео су лепоту славе Божије, међу земнима си му угодио: и дати ти таланат добрим делима си удвостурчио, Њему си се одужио подвигом до крви и плату за страдања твоја као мученик си примио од Христа Бога, Њега моли да спасе оне који те опавеају Лазаре.

Кондак (глас 8.):
Одличног изабраника побожности, и мученика за истину непостидног, по дуго и славно те хвали стадо твоје богомудри, пошто имаш смелост код Христа Бога, тебе славећи молимо те да нам измолиш смирење да те зовемо: Радуј се Лазаре увек достојни.
 
Бл:
Треба да се крене путем Св. Кнеза Лазара.
Када је у његово време НАТО(османлијско царство) преговарало о пакту Св. Лазар им је рекао да нису добро дошли. А данас наши Вуци прихватају и потписују све
ТРЕБА УВЕК ИЗАБРАТИ БОГА И ПРАВОСЛАВЉЕ МАКАР ТО ЗНАЧИЛО ИЗОЛАЦИЈУ И СМРТ.

Тропар (глас 3.) Св. Кнезу Лазару:

Заволео су лепоту славе Божије, међу земнима си му угодио: и дати ти таланат добрим делима си удвостурчио, Њему си се одужио подвигом до крви и плату за страдања твоја као мученик си примио од Христа Бога, Њега моли да спасе оне који те опавеају Лазаре.

Кондак (глас 8.):
Одличног изабраника побожности, и мученика за истину непостидног, по дуго и славно те хвали стадо твоје богомудри, пошто имаш смелост код Христа Бога, тебе славећи молимо те да нам измолиш смирење да те зовемо: Радуј се Лазаре увек достојни.

Lepo sroceno. Posle je doticni ministar izjavio da ce ih biti oko 500, 1000 a mozda i 10.000 i da ce samo da protutnje...
 

Back
Top