zhivotinje

AntunTun

Veoma poznat
Poruka
10.793
svi znamo da su koale slatke...i da su pande predivne...no shta je sa svim tim bitjima koja nisu postigla mediski uspeh....jedna od omiljenih zhivotinja mi je kameleon...nije da sam ga video...al mislim da je savrshen...zanima me koja je vasha omiljena zhivotinja....i zbog chega
 
bitju dovoljno drzak da priupitam......kakva je razlika izmedju bengalskog i tigra sa sumatre?....mislim da nisi bash nimalo razmishljao o tome...tis jedan od onih shto bi tigra na nadlaktici istetovirao...eto jer deluje opasno....mozhda greshim al mislim da je tako
 
AntunTun:
bitju dovoljno drzak da priupitam......kakva je razlika izmedju bengalskog i tigra sa sumatre?....mislim da nisi bash nimalo razmishljao o tome...tis jedan od onih shto bi tigra na nadlaktici istetovirao...eto jer deluje opasno....mozhda greshim al mislim da je tako
ti nisi...pa ti si kreten!
 
Baza - pas koga vezuju planinarskim lancem koji moze da izdrzi coveka od 110 kila, koja Badza po potrebi kida elegantnim pokretom glave, onako iz vrata - bez problema. inace je dooobar, i voli da jede puno i veliki je, crn... ali ne ujeda. dresiran je samo da obori - mislim kad zarezi - svima je sve jasno. ljubi ga ja, tele moje malo...
 
Tommy_V:
Baza - pas koga vezuju planinarskim lancem koji moze da izdrzi coveka od 110 kila, koja Badza po potrebi kida elegantnim pokretom glave, onako iz vrata - bez problema. inace je dooobar, i voli da jede puno i veliki je, crn... ali ne ujeda. dresiran je samo da obori - mislim kad zarezi - svima je sve jasno. ljubi ga ja, tele moje malo...

A sto ga drzis vezanog? Meni mnogo zao kad vidim vezane pse.
 
one4me:
Tommy_V:
Baza - pas koga vezuju planinarskim lancem koji moze da izdrzi coveka od 110 kila, koja Badza po potrebi kida elegantnim pokretom glave, onako iz vrata - bez problema. inace je dooobar, i voli da jede puno i veliki je, crn... ali ne ujeda. dresiran je samo da obori - mislim kad zarezi - svima je sve jasno. ljubi ga ja, tele moje malo...

A sto ga drzis vezanog? Meni mnogo zao kad vidim vezane pse.

To uliva sigurnost komsijama da mogu bezbedno da prodju ulicom. oni i njihova deca. Inace on je vezan samo uvece i to pred vratima a tokom dana vrslja po basti mada se uvek zavuce u neki hlad ovako leti posto mu je vruce... i onako crn... mada nocu ga vezujemo da znamo gde je. posto je skroz crn, ne vidi se u mraku... ko zna sta bi sve moglo da se desi da nije vezan. :) a on voli da je vezan - stvarno... mada nije de fakto vezan posto moze da se otrgne sa lanca cim pozeli...
 
tasmanijski đavo

"To je ružna divljačna životinja dužine 1 m , ima gusto crno krzno sa bijelim pjegama, kratke noge , sitne oči i okrugle uši. Neukrotiva je , hrani se drugim životinjama"
 

Back
Top