mene zanima

AntunTun:
dal je istina da danashnji mushkarac prevari pa ode i dal su princhevi zaista izashli iz mode?


ako malo bolje mešaš biće i da se navrati ponekada ,,,, mada ni ženski svet nije sladak --moraš priznati ,,,,
ma uvek će biti onih koji vape za romantikom i yebača bez krupule ,,,
 
avesic:
oxi:
storm cloud:
Шта је "крупула"? :roll:

stvarno :? shtaj e to :?


VOĆNI KUP KOJI SE PRAVI od izd.rkotine ,,, uz to se jede banana --- ali korica se skida zubima tako da deluje bezobrazno ,,, staviš mindjuše od limuna ,,,i onda izgledaš kao glupi ****


hahahaha....vesićka, 10 plus za ovo! :lol: :lol: :lol:

mislila je na SKRUPULE valjda :wink:

btw. to je sve isto samo umesto kore ima skorup, može i trešnjica za uvo.

578.gif
 
ja bi mogla i da se ubijem...to mi je bila predjasnja misao...sprdala sam se sa likom kao siguran mi je...zapravo ga bole dupe..sad on kaze da je hteo, ali je prvo zvao mamu. da se ukokoa. ali ja bih stvarno mogla..meni samo traze pusenje i seks...valjda ce sad i ovde neko da se javi...interesantno je da mi se manje muzjaka ovde obraca, iako sam u jednom periodu imala vise muskih drugara..bas drugara, bez seksa..u zivotu. rekao mi je da izlgedam uzasno sad mi je saopstio jaku istinu. pre je bio fin. mogla bih da ga urnisem. ali zasto se mrzeti s nekim. pomaze bog. bas sam nekako fuj sada.....a ne moram d abudem...napravicu glupost...mogla bih sutra ceo dan iskljucivo da ucim... i prekosutra... pa da vidimo.....i nakosutra....smori se covek samo od ucenja...potreban je partner...kao da samo ja imam neku muku.....a nije neka muka...d akupim to kuvalo vec jednom i da turim prste...el mi pise koliko cu godina ziveti...el se neko smeje na mene..ne smem da citam> ovde o pricanju, i kulinarstvo...dobro da je margott umrla...ne bih mogla da disem ovde..u tom smislu...inace nije dobro jer je ona mrdala ovde..ali bila je autokrata.....to nije dobro..slihtam se...kako ustati sutra u pola sedaam....moram da nadjem cilj...ja nemam cilj.....prekinucu odnose s njim...malo sutra...sto ja nisam neko drugi...evo vam dajem vam ovo da mi se divite, kao i ja sama sebi...iskrenije je da zadrzim za sebe.

e a da se potrudim da se stvarno ubije..sto da ne!!! a????? mozda mogu...nekad sam sugestivna...
 

Back
Top