NORMALNI LJUDI

1

1972 /05

Gost
Eto,bilo bi dobro da ova tema sama sebe razvija,jer tako je malo onih copora koji sede na nekom zidicu i ponekad cirkaju,a pozitivne vibracije da ti ne pricam!!!
 
razvice se tako sto ce doci ovi bogomoljci i postaviti nekoliko citata po jovanu mateju i co
onda cemo nekoliko nas da se pobunimo protiv trazeci opipljive dokaze.onda ce oni da bacaju beli luk na nas.mi cemo da se nerviramo i pocinje svadja.to je to.
na drugom podforumu bi islo drugacije
 
hanibal77:
razvice se tako sto ce doci ovi bogomoljci i postaviti nekoliko citata po jovanu mateju i co
onda cemo nekoliko nas da se pobunimo protiv trazeci opipljive dokaze.onda ce oni da bacaju beli luk na nas.mi cemo da se nerviramo i pocinje svadja.to je to.
na drugom podforumu bi islo drugacije

nazalost...i agree
 
ajde hanibal malo se otvori :D za pocetak!pustimo sadf njih ako dodju dobro dosli.Da li dan ide kako zelis ili kao mene ides gdje te vetar nosi,tj.mozemo li zivjeti opusteno,bez losih vibracija iako je vreme lose,tj.pravi je podvig biti pozitivac a kamoli biti nekome prijatelj i podrska.Aj,da verglamo na ovu temu onako iskreno muski,pa mozda dodje i neka dama. :wink:
 

Back
Top