Ogovaranja

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

majcheki

Iskusan
Poruka
6.520
Jel zabranjeno baviti se njima u ženskom kutku?

Jel znate nešto o nekoj osobi sa foruma što bi mogli da podelite sa svima?

Jel vas neko mnooogo nervira?

Ajde malo da se igramo!!!

Jel ova tema postojala uopšte? (mislim da i vrapci znaju moj stav u vezi pretraživača)


:lol: :lol: :lol:
 
Pa, moraš ti prva :lol:
Znam ponešto o nekim ljudima sa foruma; ali to su sve meni dragi ljudi... Pa ne bih nikako delila to sa svima :P
A ima i nešto što sam čula 'u poverenju'... Hihihi 8) ... To mi nekad dođe da napišem, ali eto opet ne smem zbog ljudi koji su mi to rekli 'u poverenju'... U svakom slučaju, ima pikanterija; ali ne smem :(
A ko me nervira... Uh... Ima ih :twisted:
 
Gazdarica:
Mene mackice mozes slobodno da navedes, medju onima koji te nerviraju... :lol:
Evo, na primer - Gazda me ponekad baš onako izvede iz takta :lol: ; a nekad mi je OK :P
U svakom slučaju, u većini (naravno ne u svim) stvarima se slažem sa njom; ali me nervira što je to tako sve prosto izrečeno... Trebalo bi joj malo više suptilnosti :)

Nervira me Suzy :P Nekoliko puta je napisala takve gluposti i od kad sam ih prokomentarisala; misli da je vijam po forumu i da namerno uvek samo njoj protivurečim :roll:
Ne mogu sad nikog više da se setim...
I nerviraju me oni smarači što nikad ništa ne napišu, a imaju hiljade postova... I što chatuju na svakoj temi :roll:
 
Jao, setih se :idea:
Ima na novosadskom forumu neka GoldenLady... Samo tamo smara, svaki drugi post na svakoj temi je njen...
Koliko znam, ona nas sve izluđuje :roll:
Nakuckala snajka skoro hiljadarku za dva meseca, pa vi vidite, a imajte u vidu da je samo i isključivo na NSforumu... Šta više reći :lol:
 
mackica ns:
majcheki:
meni je ''Valjevka'' najsvežija :lol:
Ko je 'Valjevka' :?: :?
I šta se desilo?

E, super, svaki put kad me neko iznervira doći ću da napišem ko i zbog čega 8)

Ma neka cica, postavila je temu udaja u 20-toj - argument: loš fakultet dobra prilika :roll: Pa je onda izvrnula priču: nije ona nego drugarica
a onda je počela da iz samo sebi poznatog razloga vređa ljude okolo :roll:
 
e divne ste...ali ozbiljno! :)
Majči, ta "dotična" sam ja,jel? e izbrisano je, šteta...a voli jagodica da izigrava kučketinu ...
a jel neko još uvek shvata ozbiljno ono što ona piše? ja ne, ako je neko (po)mislio ...

a šteta mislim da je jagodica pametna devojka...
 
gigule:
e divne ste...ali ozbiljno! :)
Majči, ta "dotična" sam ja,jel? e izbrisano je, šteta...a voli jagodica da izigrava kučketinu ...
a jel neko još uvek shvata ozbiljno ono što ona piše? ja ne, ako je neko (po)mislio ...

a šteta mislim da je jagodica pametna devojka...

Ma znam... ali eto, zaslužila je da se nađe na tapeti zbog toga...

Jel imaš ti nekog čije ime bi pomenula ili si uvek takva dobrica?
 
majcheki:
mackica ns:
majcheki:
meni je ''Valjevka'' najsvežija :lol:
Ko je 'Valjevka' :?: :?
I šta se desilo?

E, super, svaki put kad me neko iznervira doći ću da napišem ko i zbog čega 8)

Ma neka cica, postavila je temu udaja u 20-toj - argument: loš fakultet dobra prilika :roll: Pa je onda izvrnula priču: nije ona nego drugarica
a onda je počela da iz samo sebi poznatog razloga vređa ljude okolo :roll:

He, he... sad sam videla. Ja napisala šta mislim još na prvoj - drugoj strani pa nisam više ni otvarala... Valjevčanka je zaslužila da se nađe na ovoj strani :lol:
 
Nerviraju me svi koji postavljaju teme počevši sa -'moja drugarica...'. I onda se upinju objašnjavajući kako je ta 'njihova drugarica' najnaj... Kao da smo svi glupi i ne znamo da pričaju o sebi :roll:
Lepo se vidi razlika kad se stvarno radi o drugarici...
 
NatasaNatasa:
Što da ogovaramo .. meni je to smaranje ... ajde malo da se hvalimo :lol:

O.K. Ajde - samo ima trilion tema na tu foru - Svi pitaju ko ti je uzor, koga gotiviš, šta misliš o osobi gore (molim lepo - onaj ko misli nešto loše o osobi, sačeka da odgovor da neka druga osoba koju gotivi - nedaj bože da ogovara) :wink:

... I onda svi njuškaju po temi da vide jel neko njih pomenuo. Ovo je bolja fora - ovde svi njuškaju ali u želji da ne budu pomenuti :lol: :lol: :lol:

Vidi, za pola sata prešlo stotku pregledanih
 
majcheki:
E, baš posmatram kako raste broj ljudi koji su pregledali temu - ali su se povukli.

Izgleda da niko neće da iznese mišljenje da se ne zamera sa okolinom.

Ја сам се већ замерила многима, мени није фрка. :lol:

Са свима који ме нервирају сам углавном улазила у директне дуеле, тако да ...знају они. Мишљење сам променила само о малом броју оних са којима сам се на форуму свађала, рецимо о крволоку и peach.

Нервирају ме: прости, неписмени, шлихтаре, хвалисавци и они што четују. :roll:

А оговарање - овде се опасно оговара, поготово преко пп-а. :lol: Ко је јуче пратио ЉиС, могао је да види како то сва три модератора раде и како се на форуму износи прљав веш. Јесте да су после обрисали, али касно. :lol:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top