godiste za sex

E sad jeste da ja volim starije dame ali to bi bilo kao da se sexam sa svojom kevom (pu,pu,pu daleko bilo)

Do nekih 10-12 godina je meni prihvatljivo, u vrh glave... najbolje kad je 7 godina razlike :D
 
e pa mozda bi meni bilo fuj ali ako neko to voli onda je ok.meni je dgutantan i sex generalno medju starijim osobama ali i mi cemo doci u te godine...videcemo tada sta o tome mislimo.
 
Vragolasta Amfibija:
.meni je dgutantan i sex generalno medju starijim osobama ali i mi cemo doci u te godine...videcemo tada sta o tome mislimo.

Хе, хе...знаш како је говорила моја баба-тетка? ''Ко мисли да сво воће сазрева кад и јагоде - тај нема појма о грожђу!!!'' :lol:
 
Hellen:
Vragolasta Amfibija:
.meni je dgutantan i sex generalno medju starijim osobama ali i mi cemo doci u te godine...videcemo tada sta o tome mislimo.

Хе, хе...знаш како је говорила моја баба-тетка? ''Ко мисли да сво воће сазрева кад и јагоде - тај нема појма о грожђу!!!'' :lol:
a mushmule kako se kotiraju? :roll:
 
NatasaNatasa:
Sex starijih sličnih godina je ok .. zašto je to degute? ... ali sex sa mnogo starijim od sebe - e to mi je malo i perverzija
Ako je on stariji tu je u pitanju poremećaj ili baja sebi dokazuje da mu se još može, a ona ima ili korist, iskustvo ili joj treba tata iz detinjstva.
 
dzordzV76:
NatasaNatasa:
Sex starijih sličnih godina je ok .. zašto je to degute? ... ali sex sa mnogo starijim od sebe - e to mi je malo i perverzija
Ako je on stariji tu je u pitanju poremećaj ili baja sebi dokazuje da mu se još može, a ona ima ili korist, iskustvo ili joj treba tata iz detinjstva.


Pa obično se takvi odnosi i zasnivaju na odnosu ''tata-ćerka'' i obično starije muškarce šetaju devojke kojima je tata falio u detinjstvu.
Ali, to je već za psihoanallizu, ne za nas laike.
 

Back
Top