INCREDIMAIL i YAHOO

france:
Da li je moguce u INCREDIMAILU naparaviti da radi preko e mail adrese YAHOO ili tako neke a ne onu od provajdera...nadam se da razumete.

Verovano mislis na SMTP i POP3 protokole za slanje i prijem poste. Trebalo bi da moze, pogledaj na Yahoo help i pokusaj da pronedjes sve sto ti je potrebno za podesavanja, dakle mislim na nazive i adrese pomenutih protokola. :wink:
 
france:
Da li je moguce u INCREDIMAILU naparaviti da radi preko e mail adrese YAHOO ili tako neke a ne onu od provajdera...nadam se da razumete.

POP3 не ради код адреса које се завршавају са yahoo.com, док оне са yahoo.co.uk могу. Пријемни сервер је pop.mail.yahoo.co.uk, а одлазни smtp.mail.yahoo.co.uk Ја ипак више волим "обичан" mail....
 
france:
Da li je moguce u INCREDIMAILU naparaviti da radi preko e mail adrese YAHOO ili tako neke a ne onu od provajdera...nadam se da razumete.

U principu nisi bas preterano jasan jer mogu dve stvari da se rade.
Prva je da preko incredimaila saljes pisma na yaho i da odatle skidas. To ne mozes jer ako se ne varam upotreba yahoo pop3 servera se naplacuje da bi to mogao.
E sad ako zelis jenu drugu stvar a to je da podesis pop3 i smtp od tvog provajdera ali da kao adresa posiljaoca pisma (kao i adresa na koju ces dobiti reply) ne pise tvoja od tvog provajdera vec naka tvoja yahoo to mozes.
Tako sam se ja svojevremano zezao sa jednim drugom i kao moju adresu sam mu poslao neku bezveze a reply njegovu sopstvenu i kad je on udario reply pismo mu se vratilo :)
 
tab503:
To ne mozes jer ako se ne varam upotreba yahoo pop3 servera se naplacuje da bi to mogao


Као што рекох, мора се платити само за @yahoo.com, за нпр. @yahoo.co.uk не мораш да платиш (ја то радим, само што идаље користим СББ-ов мејл...)
 
france:
OK Alex hvala! Je li moguce negdje u Incredimail naci funkciju CCI tj. da posaljem vise mailova a da primalac ne vidi sve adrese?

Nisam nikad probao ali mislim da može. Kad hoćeš da pošalješ poruku klikni na CC(ne u prazno polje već na dugme).Tamo odabereš adresu nekoga i klikneš na ono BCC skroz dole sa desne strane, pa onda odabereš novu adresu, pa opet BCC i tako za sve adrese koje hoćeš. Valjda si na to mislio.Alex.L
 
Alex.L:
france:
OK Alex hvala! Je li moguce negdje u Incredimail naci funkciju CCI tj. da posaljem vise mailova a da primalac ne vidi sve adrese?

Nisam nikad probao ali mislim da može. Kad hoćeš da pošalješ poruku klikni na CC(ne u prazno polje već na dugme).Tamo odabereš adresu nekoga i klikneš na ono BCC skroz dole sa desne strane, pa onda odabereš novu adresu, pa opet BCC i tako za sve adrese koje hoćeš. Valjda si na to mislio.Alex.L
Ne pali to kao sto treba...kaqd pritisnes BBC u polje nove relacije ne moze da se ubace na jedno ime npr. 10 adresa...jedino jedno po jedno ali to nije to.
 

Back
Top