KOMENTAR

NatasaNatasa

Elita
Poruka
15.620
1000 puta sam poželela da ostane zapamćen neki komentar koji sam pročitala ovde na Forumu, ali pošto ima puno postića i topića - oni padaju u zaborav.

Ovo je prilika da izdvojimo svaki komentar koji nam se učini zanimljiv (možete i obrazložiti zašto ste baš ovde izdvojili odredjeni post).
 
Npr.

Tommy_V ::
Pitam se da li sam uradio pravu stvar. Ne kajem se, ko zna zbog cega je tako bolje.

Mislim da cu u buduce mnogo vise misliti o tome da li je ono sto zelim ono sto mi zaista treba. Izgleda da sam polozio jos jedan razred emotivnog sazrevanja... e sad... sa kojom ocenom - nije na meni da sudim....
 
Svaki put kad ovo pročitam... :lol: :lol: :lol:
Dakle, o OVNOVIMA, sa podforuma Astrologija:
anakin:
zavisi.....imas divne primerke poput mene i kucke poput bivse devojke mog decka.
:lol: :lol: :lol: :lol:
sala....Ovnovi su bebe horoskopa sa svim dobrim i losim stranama ovoga. iskreni, naivni, topli, energicni, velikodusni, lideri ali i egocentricni, ratoborni, nestrpljivi, prgavi.
ovnovi su retko osvetoljubivi i zlopamtila ali umeju da naprave totalni haos(sto ide do fizickih nasrtaja) kad osete da su izdani, slagani, prevareni.
neposredni su do uvredljivosti ali iza toga ne stoji losa namera.
nekonformisti su i uvek im je potrebno da imaju neku misiju u zivotu za koju ce da zive. umeju da rade do smrti ako iskreno veruju u ideju za koju rade.
to su ti ljudi koji ono sto misle to i kazu. astrolozi kazu da su ovnovi cisto gvozdje bez primesa ijednog drugog metala. tu nema prljavstina, zakulisnih igara, podmetanja ali ima besmislenih akcija samo radi akcije i pravljenja buke niokocega :wink:
principijelni ljudi, idealisti ali umeju da naprave prilicno frke u zivotu zbog tvrdoglavosti i nedostatka takta i diplomatije.
ljudi ih ugl. vole zbog toga sto se u njihovom okruzenju uvek nesto desava. o ljudi da znate koje su to akcije! svet im je tesan, momentalno bi otputovali mlaznjakom sto dalje (po mogucstvu, da ga sami voze) a onda bi smislili neku novu avanturu.
a ne vole ih jer ovan cesto ne ume da slusa, vrpolji se kad neko ima probleme pa ih nasiroko prepricava (ovan to secne po kratkom postupku i nema razumevanja za cmiljave price iz proslosti), ume da bude naporan zbog kolicine energije....
ako vidis osobu u crvenom kako uci sluzbenicu na salteru kako da se ponasa, u isto vreme se plazi detetu koje zadivljano gleda u njega (ovnove deca obozavaju jer se prepoznaju), nije poneo potrebna dokumenta i odgovara sa "pa sta???", insistira da se njegov problem ODMAH resi bez obzira na kilometarski red iza njega, deluje kao tornado koji se tu zadesio niotkuda, a i dalje je simpatican svim ljudima iza njega - ta osoba je sigurno ovan!

:D
 
NatasaNatasa:
Npr.

Tommy_V ::
Pitam se da li sam uradio pravu stvar. Ne kajem se, ko zna zbog cega je tako bolje.

Mislim da cu u buduce mnogo vise misliti o tome da li je ono sto zelim ono sto mi zaista treba. Izgleda da sam polozio jos jedan razred emotivnog sazrevanja... e sad... sa kojom ocenom - nije na meni da sudim....

Znam za taj.. i nije neki.. obicno fraziranje.. :wink:
 
Autrosko delo ? sa podforuma Romantika... :lol:
Svaki komentar je suvišan. 8)
?:
previshe me ima
dosadan sam jako
zamaram i prostor
ne mozhe to svako

kada igre pocnu
doci ce mi kraj
ima za me leka
poraduj se znaj

rechi ove glupe
sinapsa ne radi
fasicnantno zaista
mozak mi se sladi

djavo me je uzo
i zureze pravi
i ne ume jadan
tu da tachku stavi

ove rechi bruka
vreme ovo loshe
meni je sad muka
nemam svoje noshe

ebala vas nosha
ebao vas ruchak
imama jedan problem
prazan mi je tuchak

ovo jeste kratko
ali nije slatko
preskoci me druzhe
i dodaj mi uzhe

mislim da je dobro
ne bi da ga shaljem
ko mi kazi nije
udarim ga maljem

narodnjake slusham
kulture se gnusham
stereotip to je
misljenje je moje

dosadna sam puno
i raste mi runo
i na nozi jednoj
i na pici chednoj

jadne su mi rime
jadno mi je ime
izdrzati ja cu
ponosim se time

treba da odvezbam
da ne legnem sada
ali bash bih rado
spavala ko klada

skakljiva je tema
ceka me i zove
da procitam pa
u pohode nove

mislim da sam cudo
da me vole ludo
uverih se kasno
nije mi bash jasno

da i nije tako
shvatam ja polako
vreme moje ide
shta ce biti pride

e dosta drugari
ko josh za vas mari
svanuo je dan
lep i nasmejan

puno imam lica
nemam prikolica
pishkicu u travu
sacuvacu glavu

a sta pisu meni
i da citam necu
pojescu ja neshto
pridrzacu svecu

samosazaljenje
i gubim strpljenje
to je jedan lik
i dobar je trik.
 
Steffan:
NatasaNatasa:
Steffan:
Mogu ali necu.. ma super ti je tema, izvini.. evo necu vise da ti je kvarim..

OVO JE JOŠ JEDAN KOMENTAR KOJI ŽELIM DA SE PAMTI :lol: Zašto?
- Steffan je pohvalio temu, nije pljuvao, bio perverzan i bezobrazan i rekao je ''izvini'' ... O Bože, hvala ti :twisted:

hahahaha jos ces da napravis od mene coveka.. :lol:

Ako se niko neće prihvatiti te uloge ... evo ja ću se žrtvovati za dobrobit čovečanstva :roll:
 
RUNAWAY:
SKORPION NE MOZE DA SMUVA JEDNOG RAKA NA FINJAKA, ALI DUGO DUUGOOOO POOLAKOO
I NE MOZE VISE DA CEKA
(UBICE GA I SREDICE DA IZGLEDA KAO NESERECA)
SALIM SE
DA LI DA GA NAPADNE SAD ILI `ODMA

KAD BILO STA MISLIM, KAD MISLIM DA CE DA KAZE NE, KAZE DA, KAD MISLIM NE , KAZE DA, KAD ISCRPIM SVE MOGUCNOSTI ZA MOGUC ODGOVOR ONDA
MISLIM DA CE MU SE GLAVA OTVORITI I IZ NJE CE IZLETETI LETECI TANJIR

HOCE RAK, ALI RAK JE DOSTA STARIJI VEROVATNO MU TO SMETA, PLASI SE, NIKADA NIJE IMAO NEKOGA
PROCICE MU ZIVOT SA NJEGOVOM MAMOM
ILI CE DA NADJE BABU SA DETETOM ILI BABU BEZ DETETA

kuku,
DA NAPDAM :oops:
Sa ''Astrologije''...
 
dismisal
chlan


Molimo pijani gosti da ne prosipaju pivo po kablovi, jerbo ako izbije kuršlus ima da izgorimo ki paučina

dakle .... ki pauchina....omg....ovo treba istetovirati....il makar napisati grafit
 
Suzy ::
King 7 ::
Svi imaju mane i to je razumljivo. Ali, onaj ko tezi da cini dobre stvari pokriva svoje mane. Jos malo filozofiranja od mene... A za ono Balkansko - lepo je da nas Balkance neko voli.


Pa ne daju se bas sve mane- pokriti....ne treba da se pokrivaju....jednostavno...treba se videti moze li se sa njima ili ne .....i kao sto neko rece...ljubav je i da volis te mane kod nekog....
(ili bar nekog-sa njima)
A volimo mi vas balkance...bar mislim da je za vecinu zena na ovom prostoru - to pravi muskarac...
(naravno uz blage deformitete), ali skroz izfeminizirani....mislim da nisu potpuno -zaziveli-na ovim prostorima...i nadam se da nece....

Uh, to je jako lep kompliment. Normalno, malo ko je bez mana ali ako vrline nadvladaju mane onda mane nemaju presudnu moc. Kada volis nekog volis i ono najgore u njegovom telu ali mane podnosis i ispravljas ih. Muskarca cini pravim snaga, mudrost, hrabrost, istina, postenje. Mislim da svaka zena po svojoj prirodi ocekuje tako nesto. Biti muskarac ovakav je disciplina a ako covek prezre disciplinu onda postaje femi. Disciplina vise nije "In". Sto se tice "deformiteta", jednom sam dobio lep komentar za moj malo veci stomak ( ne mnogo ) sto znaci da fizicke nesavrsenosti ne igraju ulogu bas uvek. Blago nama kada nas toliko volite. Srpkinje su inace medju najlepsim zenama u Evropi. Eto malo i od mene...
 
NatasaNatasa:
1000 puta sam poželela da ostane zapamćen neki komentar koji sam pročitala ovde na Forumu, ali pošto ima puno postića i topića - oni padaju u zaborav.

Ovo je prilika da izdvojimo svaki komentar koji nam se učini zanimljiv (možete i obrazložiti zašto ste baš ovde izdvojili odredjeni post).
Na zalost sve ih je manje.
 
DisMisaL
član

Banalizovano. Zaljubiti se u priču nema veze sa pričama tipa: ja sam dobra mačka/tip, razbijam se od sexa, uživam u muškarcima/ženama,... Ima ih koji se primaju na takve stvari (beše jedna tema skoro), ali to je napaljenost, ne zaljubljivanje.

Priče u koje se zaljubljuješ su daleko običnije, otkrivaju neku osobu kroz njena interesovanja, stavove i reakcije. I mada sve može biti obmana, ista opasnost uvek postoji i uživo.

I zaljubljivanje još uvek nije ljubav, iako nedostaje još samo korak, tako da ne morate tako preoštro reagovati na sve što je na ovoj temi izneseno.
 
crno oko
član


Poruke: 65


Pet, 05. avgust 2005 4:30 GOSPODA MORALISTI!!! Odgovorite sa citatom
Aleksej_BASO ::
Mozda me neki nisu razumeli, ja sam pricu ispricao zato sto mi je odvratna!

A taj lik se jos hvali. A mnogo je inace stariji od ribe...


Cekaj da pitam, sta ti je odvratno: sto je riba pristala da gubi nevinost na takvom mestu, sto mu je isflekala navlake (nije ona kriva,to mu dodje normalno), ili on koji se hvali...ne kapiram!
Vidim da neki moralisu kako su ribe moralne pa gube na taj nacin nevinost...kao prvo, jesu li joj drzali svecu pa da znaju da li je moralna ili ne?Znate onu staru "sto ljudi sto cudi". A za sve postoji i prvi put, pa i za gubljenje nevinost jel? a sad sami biramo gde i kad...to gde (auto) ne mora da znaci da je ona lakog morala, mozda devojka nije plasljiva, mozda je avanturistickog duha, mozda je luuudoooo zaljubljena pa bi uradila sve sto joj dragi kaze,ali neeee ovde je ona odmah drolja, nemoralna....Tim pricama se samo pokazuje koliko su tipovi jos uvek pod uticajem infekcije zvana "lazni moral" koji je skrojen tako da zene kad vole sex i upraznavaju ga na nazovi sumnjivim mestima one su drolje a kad to tip radi onda je on baja, frajercina....woooww!!! Ja sam konzervativne prirode ali nemam problem da shvatim da postoje i drugi nacini zivota... Drugo, prirodno je da vecina (ali ne i sve)devojke budu stidljive a ne prirodno je da tip bude stidljiv (bar kad predje pubertet) i to je veoma povezano sa cinjenicom gde su nam smesteni polni organi. Muskarcima su vrlo eksponirani, a devojkama su unutar tela. Razmislite o tome!



*~* na mene je ovaj komentar ostavio utisak :) *~*
 
MaWa_MaCa:
crno oko
član


Poruke: 65


Pet, 05. avgust 2005 4:30 GOSPODA MORALISTI!!! Odgovorite sa citatom
Aleksej_BASO ::
Mozda me neki nisu razumeli, ja sam pricu ispricao zato sto mi je odvratna!

A taj lik se jos hvali. A mnogo je inace stariji od ribe...


Cekaj da pitam, sta ti je odvratno: sto je riba pristala da gubi nevinost na takvom mestu, sto mu je isflekala navlake (nije ona kriva,to mu dodje normalno), ili on koji se hvali...ne kapiram!
Vidim da neki moralisu kako su ribe moralne pa gube na taj nacin nevinost...kao prvo, jesu li joj drzali svecu pa da znaju da li je moralna ili ne?Znate onu staru "sto ljudi sto cudi". A za sve postoji i prvi put, pa i za gubljenje nevinost jel? a sad sami biramo gde i kad...to gde (auto) ne mora da znaci da je ona lakog morala, mozda devojka nije plasljiva, mozda je avanturistickog duha, mozda je luuudoooo zaljubljena pa bi uradila sve sto joj dragi kaze,ali neeee ovde je ona odmah drolja, nemoralna....Tim pricama se samo pokazuje koliko su tipovi jos uvek pod uticajem infekcije zvana "lazni moral" koji je skrojen tako da zene kad vole sex i upraznavaju ga na nazovi sumnjivim mestima one su drolje a kad to tip radi onda je on baja, frajercina....woooww!!! Ja sam konzervativne prirode ali nemam problem da shvatim da postoje i drugi nacini zivota... Drugo, prirodno je da vecina (ali ne i sve)devojke budu stidljive a ne prirodno je da tip bude stidljiv (bar kad predje pubertet) i to je veoma povezano sa cinjenicom gde su nam smesteni polni organi. Muskarcima su vrlo eksponirani, a devojkama su unutar tela. Razmislite o tome!



*~* na mene je ovaj komentar ostavio utisak :) *~*

E...svaka ti cast....ovo i jeste za utisak -biser- godine.....-NEVIDLJIVI KOMENTAR-...e Boze .......
 

Back
Top