Kolicina sperme

Prica je malo zamrsena ali potrudiucu se da je ispricam kako treba. Glavni problem je sto se moj decko ne dopada mojim roditeljima.Imam 27 god doticni je moj inace skolski bili smo u vezi 2001 i sada nakon 4 godine mi smo tu vezu obnovili. Ja sam iz grada a radim u njegovom selu( kao nastavnica).On je apsolvent, materijalno nije obezbedjen radi honorarno povremeno. Moji neprestano vrse pritisak na mene da ga ostavim jer mi on jednostavno nije prilika, i po njihovom misljenju nije dovoljno ambiciozan da mi obezbedi dobru buducnost. Moje misljenje je da on itetakako to moze radeci kao fizicki radnik sto je glavni problem za moje roditelje.Trenutno on zivi sa roditeljima koji su isto tako materijalno neobezbedjeni. Planiramo da zivimo zajedno bez icije pomoci, sto moji ne dozvoljavaju i prave svakojake scene zbog toga sto ja zelim zajednicki zivot sa njim. Na pr. moj otac smatra da se ja odricem svojih najrodjenijih zarad tamo nekog nikogovica koji ne zna sta hoce od zivota.
Jednostavno misle da nije za mene. misljenja su da treba da sacekam da on zavrsi fakultet, nadje posao pa da tek onda mogu da planiram buducnost sa njim. Da li da ih poslusam??
 
Nas to pitate?!?! :shock:

Zaboga, zeno, imate 27 godina, odrasla ste osoba, dovoljno ste pametni da to odlucite sami! Ne pitajte nas, otkud mi znamo, ne pitajte ni Vase roditelje, otkud tek oni znaju! PItajte svoje srce i svoju dusu, pitajte sebe samu - pitajte se da li je LJUBAV dovoljna! Ako mislite da jeste - ne vencavamo se ni mi ni Vasi roditelji nego Vi!
 
P.s. Usput - kako to mislite 'planiramo da zivimo zajedno bez icije pomoci sto moji ne dozvoljavaju!' ?!?! Kakva GLUPOST! Sta oni ima da dozvoljavaju ili ne dozvoljavaju, pa Vi imate 27 godina, oni mogu EVENTUALNO da se slazu ili ne slazu, da imaju stav, ali da NE DOZVOLJAVAJU?!?! :shock: Vecu glupost nisam cula, za nekoga ko radi i privredjuje, finansijski je nezavistan i ima 27 godina!
Borite se za ono sto je Vase pravo - za svoj izbor! A pri tome, dobro razmislite o izboru koji pravite, jer ce te posledice opet morati da snosite sami, ne mi ovde, ne Vasi roditelji, vec samo Vi.
 

Back
Top