Poslednju igru koju ste igrali ili presli

father:
VisionOfDisorder:
Valja li cemu?
Imam je na dvd-u ali nikako da se nakanim da je instaliram,slika na omotu deluje pomalo infantilno.

BTW,poslednje sto sam presao je SWAT 4...odusevljen sam igrom i preporucujem je svima a ne samo ljubiteljima taktickih shootera,zabava zagarantovana.
Igra je, kako kaze "Svet kompjutera", super zabavna i dobra. Ja je nisam igrao ali verujem im. Poslednje sam presao NFS:Underground, i to pre neki dan :!: :!: Sad sam uzeo NFS:U2 i nisam preterano odusevljen (cak i nije nesto posebno).
 
tab503:
covek je pitao zadnje ako se ne varam ali deluje mi da je prvo zanimljivije sta ste poceli. :) :) :)
Prvu igricu koju sam ja zavrsio celu je bila Duke Nukem 3D I dans se secam njegovih komentara :) Posle nje Tomb Raider 1 i tako dalje.
Covo, pricas ovo coveku koji je dobio C64 sa 4 godine :)
Nema sanse da se setim koju sam prvu igricu presao, mada, mislim da je to bio legendarni Commando.
Jel neko igrao?
 
El Muerte:
tab503:
covek je pitao zadnje ako se ne varam ali deluje mi da je prvo zanimljivije sta ste poceli. :) :) :)
Prvu igricu koju sam ja zavrsio celu je bila Duke Nukem 3D I dans se secam njegovih komentara :) Posle nje Tomb Raider 1 i tako dalje.
Covo, pricas ovo coveku koji je dobio C64 sa 4 godine :)
Nema sanse da se setim koju sam prvu igricu presao, mada, mislim da je to bio legendarni Commando.
Jel neko igrao?
Uze mi rec iz tastature.
Znaci sanse nema da se setim sta sam presao, samo mogu da se setim sta sam igrao.
Kroz maglu se secam da je medju prvima bila No Mercy, ali da li je bila prva zaista ne znam.
Mnogo sam igrao Pirates! koji se ne moze preci, onda test Drive I i II, Last ninja, Giana sisters, Weaver...
A prva koju sam pokrenuo je bila Ural.

Zadnje sto sam presao je bila Syberia 2, negde u aprilu, maju, ne secam se.
 
El Muerte:
Covo, pricas ovo coveku koji je dobio C64 sa 4 godine :)
Nema sanse da se setim koju sam prvu igricu presao, mada, mislim da je to bio legendarni Commando.
Jel neko igrao?

Pa dobro. Priznajem da si me zez* :) Ali ajde sad kad vec nacinjes to posto sam ja licno mislio na PC.
Izgleda da ipak imam nesto duzi staz :) posto sam pre C64 cepao Spectrum :lol:
Iskreno nemam pojma sta sam i da li sam ikad nesto zavrsio do kraja. Secam se da sam obozavao JetSet willy. (ako se ovako u opste i pise) U stavri sad sam se setio. Zavrsio sam jednu Bruce Lee (mislim da se tako zvala) Commando se inace tek kasnije pojavio. Kao i hunchback i slicne legende (opet nemam pojma da li dobro spelujem) :) E da obozavao sam Phoenix i tako mogu do sutra :)
U svakom slucaju lepo je podsetiti se na stare dane kad su igrice imale nesto sto ove sada nemaju (ali pod time ne podrazumevam losu grafiku) :wink:
 
tab503:
El Muerte:
Covo, pricas ovo coveku koji je dobio C64 sa 4 godine :)
Nema sanse da se setim koju sam prvu igricu presao, mada, mislim da je to bio legendarni Commando.
Jel neko igrao?

Pa dobro. Priznajem da si me zez* :) Ali ajde sad kad vec nacinjes to posto sam ja licno mislio na PC.
Izgleda da ipak imam nesto duzi staz :) posto sam pre C64 cepao Spectrum :lol:
Iskreno nemam pojma sta sam i da li sam ikad nesto zavrsio do kraja. Secam se da sam obozavao JetSet willy. (ako se ovako u opste i pise) U stavri sad sam se setio. Zavrsio sam jednu Bruce Lee (mislim da se tako zvala) Commando se inace tek kasnije pojavio. Kao i hunchback i slicne legende (opet nemam pojma da li dobro spelujem) :) E da obozavao sam Phoenix i tako mogu do sutra :)
U svakom slucaju lepo je podsetiti se na stare dane kad su igrice imale nesto sto ove sada nemaju (ali pod time ne podrazumevam losu grafiku) :wink:
Matori Bruce Lee :) Cova u zutoj majci i crnim pantalonama koji trci po ekranu mlateci nindzu i onog zelenog debelog boxera. Jel na to mislis? :)
Ma igrao sam ja sve ali Commando je prva koju sam PRESAO :) Last Ninja....uhhhh koliko je to imalo delova 4-5 ? Odlicna igra....remek delo u svoje vreme. A pri kraju postojanja Commodore-a secam se da je u SK igra Creatures 2 dobila najvecu ocenu koju sam video (99%). Ako bi nostalgicari ako mi otvorili temu o ovome i pricali o dobrim igrama, mislim da ne bi ostalo mesta na forumu :)
 
father:
VisionOfDisorder:
Valja li cemu?
Imam je na dvd-u ali nikako da se nakanim da je instaliram,slika na omotu deluje pomalo infantilno.

BTW,poslednje sto sam presao je SWAT 4...odusevljen sam igrom i preporucujem je svima a ne samo ljubiteljima taktickih shootera,zabava zagarantovana.

Igra je verovatno sve samo ne infantilna. Prozeta ja odlichnim humorom i zanimljivim idejama... kao i jakom dozom ozbiljnosti na momente. Ogledano kroz psihichke probleme nekih osoba. Ne zaboravi ipak da je to meshavina platforme i avanture, tako da cesh ipak provesti polovinu igre skakutanjem okolo. Ali veruj mi, nece ti biti dosadno. Ma igra je odlichna ako mozesh da se probijesh kroz busen avangarde.
 
El Muerte:
Matori Bruce Lee :) Cova u zutoj majci i crnim pantalonama koji trci po ekranu mlateci nindzu i onog zelenog debelog boxera. Jel na to mislis? :)
Ma igrao sam ja sve ali Commando je prva koju sam PRESAO :) Last Ninja....uhhhh koliko je to imalo delova 4-5 ? Odlicna igra....remek delo u svoje vreme. A pri kraju postojanja Commodore-a secam se da je u SK igra Creatures 2 dobila najvecu ocenu koju sam video (99%). Ako bi nostalgicari ako mi otvorili temu o ovome i pricali o dobrim igrama, mislim da ne bi ostalo mesta na forumu :)
Da, da i Bruce Lee. Meni je mnogo mocnije bilo to kad se igra u dvoje.
Jedan je pozicitvac, a drugi onaj zeleni debeljko.

Usput se setih kad smo se sakupljali na gajbi pa picili "Worldgames" i "Winter games" To je moglo da igra do 8 igraca, pa na kraju sabiranje poena i ko bolji.
 
Dekatlon, Summer Games, Winter Games, California Games, Skate Or Die sve su to STRAVA igrice :)
Vrlo rado se secam jako dobre avanture : Druid. To sam voleo da picim sa bratom. On je bio Druid, a ja Golem :) Steta sto Golem nije mogao da puca nego samo nalece na protivnika i lisi ih zivota :)
A medju najdrazim sportskim igrama su : Super Sprint 1 i 2 (male formulice) i BMX Simulator 1,2 i 3 gde je moglo cak 4 igraca odjednom da igra.
Secate li se igrice Save New York gde imate 2 avioncica na jednom ekranu i picite vanzemaljce? Ili simulacije motora Speed King?
Kakav bre u.s.r.a.n.i PC?!?!? C 64 je zakon za sva vremena..........AMIGA takodje :)
 
ja se secam,prva igrica koju sam "preshao" je usagi yojimbo :D ,pa defender of the crown,creatures itd.sve je to bilo mnoogo davno...

btw pre neki dan sam preshao bounce kod devojke na telefonu,dobra igrica :lol:


a jel' se seca neko igrice US Rampage?Bubble Bobble?
njih nikako nisam mogao da obrnem...
 
Shinoda:
psy:
ja se secam,prva igrica koju sam "preshao" je usagi yojimbo :D ,pa defender of the crown,creatures itd.sve je to bilo mnoogo davno...

btw pre neki dan sam preshao bounce kod devojke na telefonu,dobra igrica :lol:


a jel' se seca neko igrice US Rampage?Bubble Bobble?
njih nikako nisam mogao da obrnem...
Presho i ja to! :D
Zarazno nekako...


ti....... :evil: :D




btw ql je igrica skroz :wink:
 
Jao setio sam se jedne makljaze kojnu sam igrao do besvesti: INTERNATIONAL KARATE :)
Igra je imala 2 dela :) Kako napredujete po pojasima tako je komp sve zesci. Secate li se simulacije aviona A.C.E 1 i 2 (dvojka je mogla u dva igraca).
Hocemo li da spominjemo Green Berett ? :lol:
Ili jedna od najzescih pucachina TURICAN!
 
Igra je odlicna, kad je nabavis javi mi, meni treba drugi CD.

@El muerte
Dekalton, Summer games i opstale nisam igrao. U stvari prvi put i cujem za njih.
E sad Worldgames malo vuce na summer, ali ima slalom i preskakanje buradi na ledu :?

Sad sam se setio i ptice trkacice. Bila je odlicna dok nisam provalio neku foru da te ne ganja Kojot.

Od formula sam najvise voleo "Pit stop II"

Zatim tu je bio Super mario bros 3 (ako se dobro secam).

i bila je jedna igra sa nekom vesticom i kosturom, koju nikako nisam skapirao. Dodje mi sad da probam.

Uh, mogao bih ovako do besvesti...
 

Back
Top