Prvi put

maremare_bg:
DA LI JE BOLJE DA MUSKARCI SPAVAJU SA PROSTITUTKOM (I KOLIKO IH ONA MOZE NAUCITI )PRVI PUT , TJ DEVOJKE SA ZIGOLOM ?
pa u ns-u vrlo moguce da je pravi odgovor za prvi put DA :!:
ovde definitivno ne bi bilo zgoreg da se devojke malo vise sexualno edukuju, jer je prosto neverovatno na kakve sam bisere ja naletao :)
valjda su im mame pricale da je dovoljno da legnu na krevet i rasire noge i to je to od njih... :D :D :D
 
kako ce to neko da zna, osim ako nije probao? a i ako je probao, kako ce da zna sta je bolje? jer nije probao drugu varijantu..ako me razumes
 
Darkomir:
maremare_bg:
DA LI JE BOLJE DA MUSKARCI SPAVAJU SA PROSTITUTKOM (I KOLIKO IH ONA MOZE NAUCITI )PRVI PUT , TJ DEVOJKE SA ZIGOLOM ?
pa u ns-u vrlo moguce da je pravi odgovor za prvi put DA :!:
ovde definitivno ne bi bilo zgoreg da se devojke malo vise sexualno edukuju, jer je prosto neverovatno na kakve sam bisere ja naletao :)
valjda su im mame pricale da je dovoljno da legnu na krevet i rasire noge i to je to od njih... :D :D :D
svasta! ali bas svasta! a ne mislis da je iskustvo povezano onda sa brojem a kad je broj pozamasan dobiju etikete. ne uzimam sada u obzir one stalne veze. i da li si mozda pomislio da je u pitanju problem koji potice od tebe. kad vec znas sta hoces, pomozi devojci da se opusti i da joj proradi masta. to kakav ce neko biti u krevetu ili na lusteru zavisi od mnogo faktora, a vrlo vazan je onaj sa kim si. jesi cuo ti nekada za govor tela za hemiju? za osecanja i za vodjenje ljubavi, a ne samo za sirovo rmbacenje?ako hoces bombu onda idi kod profi.evo ja predlazem tebe za edukatora mladih novosadjanki.ah da i s tim umecem u vezi zapitaj se sto vam devojke ginu za beogradjanima. sve magistri bre! lol baj d vej moj decko je iz novog sada i tvrdim da je najbolji ljubavnik kojeg sam imala. ali u pitanju je savrsen sklop dva tela...ljubav, razumevanje, zelja, i ta za tebe, verovatno, :P sranja.
 
Ne....

Probaj matoru koku , ako već hoćeš učenje....
Da nam krstarica procveta.......a.aaaaaaa....
Imaš ovde jako puno učiteljica, naravno ako prst nije prst, a ni pupak pupak....
 
Darkomir:
maremare_bg:
DA LI JE BOLJE DA MUSKARCI SPAVAJU SA PROSTITUTKOM (I KOLIKO IH ONA MOZE NAUCITI )PRVI PUT , TJ DEVOJKE SA ZIGOLOM ?
pa u ns-u vrlo moguce da je pravi odgovor za prvi put DA :!:
ovde definitivno ne bi bilo zgoreg da se devojke malo vise sexualno edukuju, jer je prosto neverovatno na kakve sam bisere ja naletao :)
valjda su im mame pricale da je dovoljno da legnu na krevet i rasire noge i to je to od njih... :D :D :D
I ja sam isto naletao na takve bisere, i meni je isto bilo extra cudno, ali ipak stojim pri svom stavu da nece nesto posebno nauciti prvi i jedini put u poredjenju sa mnogo puta u opustenijoj atmosferi sa likom koga skroz poznaju i prema kome mozda imaju i neka osecanja.
 
Vragolasta Amfibija:
a ako je devojka nevina onda treba nevinost da izgubi sa matorom drtinom da bi se naucila?

Ja nisam mator, a sve koje su sa mnom izgubile su bile prezadovoljne....

Ne ide sve naglo.
Jedno je perforacija himena, a sasvim drugo i vodjenje ljubavi i tek onda i doživljavanje orgazma...

Moj drug je imao devojku (tri slučaja) i devojci je trebalo oko šest meseci da počne da oseća strast i da je u mogućnosti da orgazmira...

Pa ni mojima nije odmah išlo , prvi put, pa odmah mašala....Tu ipak ima prednosti , ako si opušten, jer opuštenost , ali stvarna je potrebna i zarazna...

Mator u smislu 30 godina po meni nije mator....
Ja dozvoljavam situaciju da osoba od 30 nije perverzna i da i dalje može iskreno da voli...
Da nezna sve i da je spremna da ponovo otkriva sve, ma koliko se čini da je već otkriveno....

Postoje osobe i sa 22 koje kažu, "***** sam , video da znam i dosta je..." u smislu , seks gubi svaku draž osim ulova i rasterećenja pri svršavanju....

E ja ne mogu da menjam ljude, ni da ih učim da uživaju u onome što imaju...

Ipak smatram da je bolje biti prvi put u kombinaciji koja je veza , nego plaćeni odnos .

Zajedničko proživljavanje dogadjaja ima u to doba vrednost za osobu koja još nije zauzela stavove i upoznala bar osnovu svojih osećanja u vezi seksa...
 
antihrista:
Darkomir:
maremare_bg:
DA LI JE BOLJE DA MUSKARCI SPAVAJU SA PROSTITUTKOM (I KOLIKO IH ONA MOZE NAUCITI )PRVI PUT , TJ DEVOJKE SA ZIGOLOM ?
pa u ns-u vrlo moguce da je pravi odgovor za prvi put DA :!:
ovde definitivno ne bi bilo zgoreg da se devojke malo vise sexualno edukuju, jer je prosto neverovatno na kakve sam bisere ja naletao :)
valjda su im mame pricale da je dovoljno da legnu na krevet i rasire noge i to je to od njih... :D :D :D
svasta! ali bas svasta! a ne mislis da je iskustvo povezano onda sa brojem a kad je broj pozamasan dobiju etikete. ne uzimam sada u obzir one stalne veze. i da li si mozda pomislio da je u pitanju problem koji potice od tebe. kad vec znas sta hoces, pomozi devojci da se opusti i da joj proradi masta. to kakav ce neko biti u krevetu ili na lusteru zavisi od mnogo faktora, a vrlo vazan je onaj sa kim si. jesi cuo ti nekada za govor tela za hemiju? za osecanja i za vodjenje ljubavi, a ne samo za sirovo rmbacenje?ako hoces bombu onda idi kod profi.evo ja predlazem tebe za edukatora mladih novosadjanki.ah da i s tim umecem u vezi zapitaj se sto vam devojke ginu za beogradjanima. sve magistri bre! lol baj d vej moj decko je iz novog sada i tvrdim da je najbolji ljubavnik kojeg sam imala. ali u pitanju je savrsen sklop dva tela...ljubav, razumevanje, zelja, i ta za tebe, verovatno, :P *.
ti sreco definitivno ne znas nista o meni kao ni o mom seksualnom (ne)umecu...to zna moja buduca supruga i kao i sve pre nje nesto mi se bas i ne zali :D decku je prvi put,drzi se seceru teme... :D btw drago mi je da i tvoj primer potvrdjuje price o novosadjanima i beogradjankama, za slucaj da nisi primetila vas nisam ni pomenuo...eto,svasta,ali bas svasta :)
 
Tuzni_patak:
Moj drug je imao devojku (tri slučaja) i devojci je trebalo oko šest meseci da počne da oseća strast i da je u mogućnosti da orgazmira...

sta tri devojke!!!!! aaa to je tako fuj na kraju su se nekako navikle na tog lika pa su uspevale...to ti je taj moral...mada i ja cu tako ako se ne yamonashim..aj nemoj da odes sad kad si se izreklamirao
 
ne znam da li je bolje, ali registrovane javne kuce na zapadu su po meni prava stvar za ove mladjane kojima je prvi put.Nistla lakse ni civilizovanije nego otici tamo i resiti svoj problem.Naravno iskustvo,dalje sledi...
 
dal bi vishe voleo da si platio nekom da te nauchi da igrash klikera...il zhmurke...il bilo koje igre kad si bio (il josh jesi) klinac....il ti je mnogo drazhe shto si to nauchio sa drugarima?
 

Back
Top