Mesto za "has" u Pančevu?

Joj bas dugo nisam jeo nigde u gradu ali "u srecna vremena" jelo se kod keve, u popaju, alo-alo, i kazu da je ovaj Kroki sad dobar ali nisam bio.
Nego ljudi nisam zano da su pozatvarali neke kafice po gradu i to cujem neke popularne. :roll:
 
da bash taj ...jednom sam klopao ...i nikad vishe ....najbolji fast food je u halo leskovcu pored kupea i buba preko puta ili ona stara kod Aleksandra . najbolji has ovako u restoranu .... na Shajci je mnogo dobro sa druge strane tamisha Tamburashi prava vojvodjanska atmosfera :lol: ...u Oazi ....Baden Baden pizze i ostale stvari ...e da Rustico to je barem ono gde ja volim da odem
 
@DachaS
Meni je halo leskovac malo seljachki... :roll:
Pre bih ga stavio na neki vashar nego na ulicu!Sedeo sam jednom prilikom u Coupe-u na kafu, jbt ceo dan mi preseo od tog dima i mirisa! :evil:
Sto se restorana tice Sharan je vrh, nikad nisam bio u Shajki, mada bih rado ishao, kako je tamo!
U nedelju cu ici u neki Mediteraneo na veceru, da li je neko bio tamo?
To je tu kod doma vojske!
 
Dobro pazi prichao sam o ukusu fast fooda ne o ambijentu po meni je najbolji tu definitivno je vasharski i nije mu mesto pored bashte kupea ...Shto se tiche shajke atmosfera je super pozvonish sa ove strane preveze te bradonja super je lik (voznja je besplatna tj ne naplacuje se ) mislim da su subotom tamburashi ovako je lagana muzika nekad jazz blues....klopa je kombinacija ribe i roshtilja ,shkarpina je jako dobra i pastrmka a i skushu su dobro spremili :) roshtilj je super velike su im porcije a i cene nisu preterane ...chorba je isto super (riblja) a i telecA :) imash i one stolice na obali gde mozesh da popijesh pice pozeljno je preko dana poshto predveche ima komaraca mislim na taj deo gde su stolice....Nisam chuo za taj mediteraneo ajde prenesi utiske
 
DaChaS:
Dobro pazi prichao sam o ukusu fast fooda ne o ambijentu po meni je najbolji tu definitivno je vasharski i nije mu mesto pored bashte kupea ...Shto se tiche shajke atmosfera je super pozvonish sa ove strane preveze te bradonja super je lik (voznja je besplatna tj ne naplacuje se ) mislim da su subotom tamburashi ovako je lagana muzika nekad jazz blues....klopa je kombinacija ribe i roshtilja ,shkarpina je jako dobra i pastrmka a i skushu su dobro spremili :) roshtilj je super velike su im porcije a i cene nisu preterane ...chorba je isto super (riblja) a i telecA :) imash i one stolice na obali gde mozesh da popijesh pice pozeljno je preko dana poshto predveche ima komaraca mislim na taj deo gde su stolice....Nisam chuo za taj mediteraneo ajde prenesi utiske
Aaaa izvini onda pogresno sam protumacio! :lol:
Dobro, hrana u "halo le" zaista nije losa!
Imacu Shajku na umu kada sledeci put budem isao negde na klopu...
Inace Mediteraneo je otpao... :cry: Jes da obozavam italijanku kuhinju, ali nisam bas nesto odusevljen ambijentom! :cry:
 
DaChaS:
e nikako da odem do sharana na tu chorbu ...moracu ovih dana inache chorba je super i na Shajci ...(probaj pa uporedi) nego shta ti se nije dopalo kod ambijenta i gde se nalazi tachno...mozda prodjem da vidim kako je
Probacu prvom prilikom...
Nekako mi je mnogo mracno tamo, a imaju i tu nekog pevaca...malo mi je debilno da u italijanskom restoranu slusam hitove Zeljka Samardzica... :roll:
 
a restorani; jel neko jeo u poco-loco, cuo sam razlicite price od ljudi koji su culi price pa.... tako... jel neko bio?

od ostalih u pancevu definitivno najbolja usluga je na hipodromu ali hrana na splavu cacadu. E sad; ja jedem strogo karadjordjevu+sopska ne znam za ostalo
 

Back
Top