KLOPKA

Oprah_Bg

Zainteresovan član
Poruka
102
Prica ide ovako... On je moj dobar drug, pametan, lep, veoma obrazovan. Ona je moja poznanica, takodje, pametna, lepa i veoma obrazovana. Oboje su na sredini cetvrte decenije. Znaju se godinama, medjutim, pre nekih godinu dana, poceli su da osecaju nesto jedno prema drugom, smuvali se... Ali (jedno ali srecu kvari), on ima "legalnu" devojku (tako cu je zvati)sa kojom zivi (veoma losi odnosi), koja mu odgovara jer je fina, mirna i cutljiva. Ona (poznanica) je sve, samo ne cutljiva, nema decka, on joj stalno govori da ce ostaviti "legalnu", trci i javno gubi glavu za njom... Jedne veceri on resi da svojoj "legalnoj" devojci saopsti da je ostavlja, ona ga preduhitri i saopsti mu da je trudna! Tu moja poznanica odluci da ga ostavi, iako ga bezuslovno voli, i da nastavi da zivi svoj zivot. Opet ALI, on i dalje je ne ostavlja na miru, ona ga izbegava, on van sebe... Pritom, obecava svojoj trudnoj devojci da ce je vencati, ali ni to ne cini! I tako sve do pre mesec dana, od strasti i ljubavi, nijedno od njih vise nije moglo da izdrzi, i opet su se upleli u vezu, ali...
Iste veceri, nakon njhovog ponovnog zblizavanja, trudna devojka se prevremeno poradja!
Sve to ne bi bilo nista cudno da moj drug i poznanica nisu vredni obozavanja okoline, jer su jednostavno izuzetni!
Ja imam misljenje o ovoj prici, a interesuje me i vase! Ko je tu upao u klopku:?:
 
Gleda$ puno TV.. te 'klopke' te 'zamke'.. vamte tamte :) Jednostavno njih dvoje ne znaU di teraU. Ovamo pravi decu, a sa druge strane se $valeri$e. $valerka zna da zhivi sa ovom i da ce da ima dete o opet ne zeli da ga isQlira. Mis'im.. koja 'klopka'? o chemu prichamo?
 
cLick - OR - Die:
Gleda$ puno TV.. te 'klopke' te 'zamke'.. vamte tamte :) Jednostavno njih dvoje ne znaU di teraU. Ovamo pravi decu, a sa druge strane se $valeri$e. $valerka zna da zhivi sa ovom i da ce da ima dete o opet ne zeli da ga isQlira. Mis'im.. koja 'klopka'? o chemu prichamo?
Cini mi se da si malo mladjahan za ovu pricu!
Nije zivot grana jorgovana :lol:
 
mislim da sam gledala negde to ,,,aaaa da ,,,ljuvisna na pinku ,,,,ma

ljubav uvek možeš pronaći ali .... u sebi ,, tu nastaje sve ,, malo se preispitaš i znaš da VOLIŠ ,,, dalje .... --- pokloniti ljubav onome ko je zaslužio -- otimačina tudjih partnera je nepravedna ,,,
ja sam uvek za ISKRENO ..

ej jel sam vam rekla .... jedan moj drug ima dve žene -- napomena za neupozante --živim u srbiji ,,a on ima dve žene u kući ,,, jedna venčana a drugu VOLI --- eto ti ga rešenje (valjda zakonom zabranjeno) --ali ovu drugu neće venčati ,,, one se fino slažu ,, ali ja im nikako ne bi išla na kafu .... možda me to navede na pomisao DVA MUŠKARCA U KUĆI ---- :D
 
Oprah_Bg:
cLick - OR - Die:
Gleda$ puno TV.. te 'klopke' te 'zamke'.. vamte tamte :) Jednostavno njih dvoje ne znaU di teraU. Ovamo pravi decu, a sa druge strane se $valeri$e. $valerka zna da zhivi sa ovom i da ce da ima dete o opet ne zeli da ga isQlira. Mis'im.. koja 'klopka'? o chemu prichamo?
Cini mi se da si malo mladjahan za ovu pricu!
Nije zivot grana jorgovana :lol:


Bas kad joj je hteo reci,ona njemu kaze da je trudna.
Pa ovo je bolje nego ljovisna :P
Jos jedna prica u kojoj svalerka svoju poziciju preuvelicava.I ocigledno se meri sa legalnom devojkom.

Lik taslaci 2 ribe istovremeno.Nema tu nekih emocija.
I muskarci glume.

Samo,ako je svalerka toliko dobra,sto ne nadje nekog drugog?
 
inspirion:
Oprah_Bg:
cLick - OR - Die:
Gleda$ puno TV.. te 'klopke' te 'zamke'.. vamte tamte :) Jednostavno njih dvoje ne znaU di teraU. Ovamo pravi decu, a sa druge strane se $valeri$e. $valerka zna da zhivi sa ovom i da ce da ima dete o opet ne zeli da ga isQlira. Mis'im.. koja 'klopka'? o chemu prichamo?
Cini mi se da si malo mladjahan za ovu pricu!
Nije zivot grana jorgovana :lol:


Bas kad joj je hteo reci,ona njemu kaze da je trudna.
Pa ovo je bolje nego ljovisna :P
Jos jedna prica u kojoj svalerka svoju poziciju preuvelicava.I ocigledno se meri sa legalnom devojkom.

Lik taslaci 2 ribe istovremeno.Nema tu nekih emocija.
I muskarci glume.

Samo,ako je svalerka toliko dobra,sto ne nadje nekog drugog?

Ne znam koliko si upucen u tuznu ali zivotnu zensku pricu?! Kad zena predje tridesetu, pre toga je imala dugu vezu, onda ona zahteva mnogo vise i tesko joj je da nadje sebi adekvatnog muskarca. Mada je to ista prica sa muskarcima! Sve ide s` godinama. Nije isto u dvadesetim i tridesetim, zreliji si, iskusniji, znas sta hoces, sta neces! :wink:
 
A biti svalerka je uspeh? :shock:

Znas sta.Necu da te ucim.Sama znas sta zelis.
Ali moram ovo reci:

Ko trazi vece,izgubi i ono iz vrece.A to se odnosi posebno na obrazovane devojke sa istim takvim roditeljima.Koji su jos i jako ambiciozniji.

Veruj mi,takve devojke najnize padnu.
 
inspirion:
A biti svalerka je uspeh? :shock:

Znas sta.Necu da te ucim.Sama znas sta zelis.
Ali moram ovo reci:

Ko trazi vece,izgubi i ono iz vrece.A to se odnosi posebno na obrazovane devojke sa istim takvim roditeljima.Koji su jos i jako ambiciozniji.

Veruj mi,takve devojke najnize padnu.

Nismo se razumeli... nijednog trenutka nisam spomenula da biti svalerka je uspeh! Vec, da je to prica koja ne spada u sablon, nego samo se trazi pametno resenje trenutnog njhovog statusa. :idea:
 
Pera_Zdera:
"Sami sebe uplicemo, sami sebe rasplicemo, kolaricu panicu" :lol: :lol:

Upravo ovo....

Kao "oboje su vredne osobe do bola"....

To je jednostavno patologija njihova, i tu je jedino u klopci legalna devojka, što realizacija njene zamisli zavisi od smera duvanja vetrova iznad Karaburme....

Ko mi daje pravo da sudim....
Pa i sebi bi isto presudio , da sam neodlučan, da sam seronja, da je ona opičena, da sam erotski vezan za nju , da ne koristim vreme i ozbiljnost kao lek za neuspešnu želju....

Igramo se dece , a vreme je decu da pravimo....Negde i nekad ta igra "šta ćerka želi i šta sinčić želi " mora da prestane i pretvori se u šta je žena i muškarac odlučio....
 
U klopci je, po mom mišljenju, ON. Ima vezu sa dve žene i ne zna kako da se izvuče iz svega toga.

Trudnjaču boli uvo, ona živi sa njim, verovatno ga jako voli čim će imati dete sa njim.

Poznanica je slobodna ko ptica i zaljubljena ... i tražiće da budu zajedno sve dok to njoj bude odgovaralo.

A ON, on je posebna priča .... neće moći tako doživotno, i na kraju će ispušiti kod obe. Vidiš nije izuzetan ni malo jer ne ume da razreši takvu situaciju u svom životu. Šta će biti kad dodju na red mnogo komplikovanije stvari.
 
Nisu klinci... čak i kod klinaca mi je bezveze - svadba 'pod moranje'... Taj lik je kukavičetina jedna ogromna :roll:
Što je nije ostavio ranije?
Što joj je pravio dete ako je ne voli?
Što lepo ne prizna dete, plaća alimentaciju, viđa ga vikendom ili kako to već ide... Takvih primera mali milion. Tako bi bilo da je tvoja priča potpuno tačna, iz svih uglova gledano. Ali...
Sve to traje malo duže (ako sam dobro ukapirala, više od godinu dana) da bi bilo reči o klopci...

Jel' zna 'legalna' za švalerku? Jel' joj smeta, ili prihvata sve zarad sopstvene sigurnosti?

Ima ta priča previše rupa; da bismo je prihvatili tako kako ti želiš :? (zbog svoje prijateljice?)... Mislim, 'izuzetni su, vredni pažnje svoje okoline', ma, daaaj :roll:
Svi mi inače obožavamo i preljubnike i švalerke koje ne prihvataju mesto na koje su same došle 8) A i te ćutljive što hvataju muževe na bebe :?
Sve biser do bisera :roll:
 
U bre sto je ova mackica opasan teoreticar.. bas me zanima kako to znanje primenjuje u praksi.. mislim, sa tolikom znanjem i iskustvom covek prosto ne moze da bude nesrecan u ljubavi zar ne? :lol:
 
Steffan:
U bre sto je ova mackica opasan teoreticar.. bas me zanima kako to znanje primenjuje u praksi.. mislim, sa tolikom znanjem i iskustvom covek prosto ne moze da bude nesrecan u ljubavi zar ne? :lol:
Grešiš Steff :lol:
Najlepše je zažmuriti i bauljati kako te drugi vode... Najlakše je biti glup, ili se praviti... :wink:
Ne kaže se džabe: nit' brige - nit' pameti :P
 
Oprah_Bg:
Prica ide ovako... On je moj dobar drug, pametan, lep, veoma obrazovan. Ona je moja poznanica, takodje, pametna, lepa i veoma obrazovana. Oboje su na sredini cetvrte decenije. Znaju se godinama, medjutim, pre nekih godinu dana, poceli su da osecaju nesto jedno prema drugom, smuvali se... Ali (jedno ali srecu kvari), on ima "legalnu" devojku (tako cu je zvati)sa kojom zivi (veoma losi odnosi), koja mu odgovara jer je fina, mirna i cutljiva. Ona (poznanica) je sve, samo ne cutljiva, nema decka, on joj stalno govori da ce ostaviti "legalnu", trci i javno gubi glavu za njom... Jedne veceri on resi da svojoj "legalnoj" devojci saopsti da je ostavlja, ona ga preduhitri i saopsti mu da je trudna! Tu moja poznanica odluci da ga ostavi, iako ga bezuslovno voli, i da nastavi da zivi svoj zivot. Opet ALI, on i dalje je ne ostavlja na miru, ona ga izbegava, on van sebe... Pritom, obecava svojoj trudnoj devojci da ce je vencati, ali ni to ne cini! I tako sve do pre mesec dana, od strasti i ljubavi, nijedno od njih vise nije moglo da izdrzi, i opet su se upleli u vezu, ali...
Iste veceri, nakon njhovog ponovnog zblizavanja, trudna devojka se prevremeno poradja!
Sve to ne bi bilo nista cudno da moj drug i poznanica nisu vredni obozavanja okoline, jer su jednostavno izuzetni!
Ja imam misljenje o ovoj prici, a interesuje me i vase! Ko je tu upao u klopku:?:

Mislim da je ovo klopka za reccu "ali"...
 
:cry: :cry: :cry:

Jadan covek... Sta mu je to trebalo!?!?!?

I kao i svaki put, muskarac uvek nayebe. Dete na putu, jedna devojka koja ga satro voli i jedna koja mu utrapila dete za brak. I sta je tu raditi? Da sam na njegovom mestu, poislamio bi se, poveo svoje zene na istok u neku muslimansku zemnju gde je posedovanje vise zena zakonom odobreno, nas'o jos dve-tri doooobre sojke i zbemb'o jos dva tri klinca. Da se ima za crne dane!!!
 

Back
Top