odlepio narod

avesic

Domaćin
Poruka
3.004
ili sam ja prsla ,,, ili se narod načisto prehladio ,,,,, nešto slabo ima normalnih ,,, kako ko naidje da popričamo ,,, --nebuuuloze ,,, ili dave nekim nebitnim glupostima ,,,,,
e ja sam sada počela akciju da davežima otvoreno kažem " EJ NE DAVI ME " --- i kada to kažem dotični kome je namenjeno PRSNE u tom smislu da me napadne i hoće da se svadja ,,,,
dakle narod nije normalan ,,,lepo mu kažeš da nisi raspoložen ni za šta ,,, a oni umesto da se sklone ,, započinju raspravu na tvojoj teritoriji ,,,, ***** li ga
 
evo šta se upravo desilo ----
ulazim u prodavnicu sport. opreme ,,, ,,stvarno mi hića da kupim šorc do kolena -- medjutim ,,prodavačica me prepoznala i počinje razgovor sa mnom ,,pa kako ti mama pa brat pa ...redom ,,, i dok sam joj sve objasnila da su svi dobro ,,, prodje pola sata ,, nisam ni pregledala kakvu robu imaju ,,,, dovidjenja dovidjenja --- doji nam opet ,,,, :shock: :shock: ,,, i ja odo --- mislim nema ni zaplet ni rasplet -- ko je ovde lood
 
to depilacija, to je aluzija da se ja ne depliriam? pa pokusaj, ako mislis da je to resenje.mada predusretljiva prodavacica ti verovatno to nece uzeti za zlo.

kakve veze imaju dlecice u uvetu..a kao ti frajeri sto ti grizu uvo su zapravo zene, sad si shvatio?
 
jao zamisli draga šta mi se desilo
izašla s mokrom kosom i krenula NA Posao kad promaja u autobusu, božebože, šta sad da radim, ima li leka, d ali će me uhvatiti lepak od naroda...joooj... :cry:
 
Nemojte se zayebavati, ovo je ozbiljan problem :D
Jeste, stvarno... Nije tako bilo ranije, zadnjih godina ne može da prođe dan da se kao čovek ne ispričam sa dve-tri potpuno nepoznate osobe :shock:
Izmileli bivši fobičari, ili šta???
 
Lexa:
Nemojte se zayebavati, ovo je ozbiljan problem :D
Jeste, stvarno... Nije tako bilo ranije, zadnjih godina ne može da prođe dan da se kao čovek ne ispričam sa dve-tri potpuno nepoznate osobe :shock:
Izmileli bivši fobičari, ili šta???


e fala bogu da neko nastavio temu ,,, mene stvarno to muči ,,, klaustrofobičari te ganjaju ili oni bez fobije ????--- e o tome pričam ,,KAKVA BRE FOOBIJA ,,,, JA SAM postala totalno gloopa ,,
 
Eh eh pa kako to da se ne mozes odbraniti od nasrtljivih razgovaraca .... jao komsinice zurim eno mi ga ono ili ovo....... da da dobro su i poslali me da kupim sorc kazu da onaj sto imam nije nikakav pa sam dosla da mi preporucite .... mozda si stvarno malo zaglupela .... a jel gledas sapunjave serije ? ako gledas eto zasto si zaglupela :oops: :roll: sorry al nisam mogao da odolim :twisted:
 
misim da nisi u pravu i da je narod dobar i poshten...misish da se svet vrti oko tebe i tvog pogleda na njega...preispitaj svoje stavove...poradi kako na komunikaciji tako i na poshtovanju drugih ljudi...a svoju drskost ostavi za svoju qtju.....



u sushtini ....ja se shalim ko nije skonto...a narod je stoka....tako da to bi bilo to
 
Captain Jack Sparrow:
Eh eh pa kako to da se ne mozes odbraniti od nasrtljivih razgovaraca .... jao komsinice zurim eno mi ga ono ili ovo....... da da dobro su i poslali me da kupim sorc kazu da onaj sto imam nije nikakav pa sam dosla da mi preporucite .... mozda si stvarno malo zaglupela .... a jel gledas sapunjave serije ? ako gledas eto zasto si zaglupela :oops: :roll: sorry al nisam mogao da odolim :twisted:
Hihihihi, al` si surov, jbt :lol:
 
jenny_from_the_block:
Captain Jack Sparrow:
Eh eh pa kako to da se ne mozes odbraniti od nasrtljivih razgovaraca .... jao komsinice zurim eno mi ga ono ili ovo....... da da dobro su i poslali me da kupim sorc kazu da onaj sto imam nije nikakav pa sam dosla da mi preporucite .... mozda si stvarno malo zaglupela .... a jel gledas sapunjave serije ? ako gledas eto zasto si zaglupela :oops: :roll: sorry al nisam mogao da odolim :twisted:
Hihihihi, al` si surov, jbt :lol:


vrhunac tvoje filmofilosti bi trebalo da bude u naslovu GLUPAN I TUPAN ,,, kad nisi provalio gde je srž teme ,,,, ne izbegavanje naroda ,,nikako --- nego gde vode ove priče koje se dešavaju na usputnim stanicama ,,, gde su konkretna pitanja i parlamentarnost medju sagovornicima ,,
- kako je moguće da stranac oseti bliskost sa tobom ,,, a da misli da je to kulturno
----- kako je moguće da žena koja kaže da ima rak dojke a bliska ti je ,,, da ti odreaguješ u fazonu ;;;;;" jauuu što me nervira ova vrućina"""
,,,,, gde je razumevanje za drugoga ,,,
jel poseduje neko SAOSEĆANJE ,,za dobro i loše ------ ne mislim na ravnodušnost ,,,, već na potrebu da se neko sasluša do kraja ,,,bez uletanja u rečenicu ,,,,,,

ja ne izbegavam ljude ali čini mi se da je svima bitnije svoje doope od sto tudjih glava ---- o tome pričam ,,,,,,,, nije loše saslušati nekoga ,,, ali dal je kulturno daviti svojim glupostima koje su rešive ili ne ,,,,,,,


npr ;;; jel vam se svidjaju one teme tipa;;;;; one je mene pogledao ,,,a ja sam mu rekla ,,,,, ili ,,,,, moja deca su najpametnija i najlepša ,,,,,,,,,, mislim da treba malo objektivnosti u svim slučajevima ................
 
clochette.gif



šta se ovde dešava? Treba stručna pomoć? Što set se odlepili?
 

Back
Top