Problem sa REZACEM!!! Potrebna pomoc!!!

Kex

Početnik
Poruka
25
Imam problem sa rezacem!! Marke je Samsung!!! Star je oko godinu dana i najedanput je poceo da reze na samo 8 brzina!!! Mislio sam da je problem u Neru, pa sam ga uninstalirao, medjudim otvorio sam i rezac!!!
Potrebno mi je gde mogu naci neki sajt uradi sam ili neke njegove tehnicke karakteristike!! Imao sam vec slican problem , sa cd romom ali je proradio kad sam ga detaljno ocistio i podmazao , sada radi!!! Pokusacu to i sa rezacem, ukoliko ima neko neki predlog neka se javi!!!
 
Kod mene je neki NO name u firmi star preko 5 godina i evo sljaka besprijekorno..

Ako ne upali ono sto si naumio idi na sajt proizvodjaca i pronadji firmware za taj samsungov rezac i pokusaj tako da rijesis problem..

Jedan moj drug se zalio na rezac NEC doduse sa slicnim problemima i skinuo je njihov novi firmware i kaze da posle nije imao problema..

Mozda neko ima vise iskustva...

Poz.
 
Kex:
Imam problem sa rezacem!! Marke je Samsung!!! Star je oko godinu dana i najedanput je poceo da reze na samo 8 brzina!!! Mislio sam da je problem u Neru, pa sam ga uninstalirao, medjudim otvorio sam i rezac!!!
Potrebno mi je gde mogu naci neki sajt uradi sam ili neke njegove tehnicke karakteristike!! Imao sam vec slican problem , sa cd romom ali je proradio kad sam ga detaljno ocistio i podmazao , sada radi!!! Pokusacu to i sa rezacem, ukoliko ima neko neki predlog neka se javi!!!
Ma da,mozda si stavio pisi brisi disk :lol: :lol:salim se daj malo vise informacija :!:
 
@dv_liberty
@nidzesi
Sta vam je smijesno ?
Ogranicava ga CD-RW na te brzine, nikad niste vidjeli takav CD ?
Malisani nemojte da pricate gluposti i da se smijete o onome o cemu nemate pojma.
Jos vi treba da ucite, pa onda da dodjete i smijete se nekome.
A takve stvari da pokusavate da izgledate pametno, ismijavajuci druge, koji su u pravu, mozete prosipati nekoj djecici i ne upucenima kao sto ste vi.
 

Back
Top