Prici ili ne?

JaH_G|rL

Primećen član
Poruka
657
Dakle pricha je ovakva...Idete ulicom i spazite dechka/devojku koji/a vam se mnogo svidja... vidjali ste ga/nju josh ranije i svaki put vam se on/ona nasmesi,znate da mu/joj se svidjate ...ali znate da je on/ona u vezi?!Da li uopste prilaziti ??Shta raditi? :?
 
sunrise:
JaH_G|rL:
Dakle pricha je ovakva...Idete ulicom i spazite dechka/devojku koji/a vam se mnogo svidja... vidjali ste ga/nju josh ranije i svaki put vam se on/ona nasmesi,znate da mu/joj se svidjate ...ali znate da je on/ona u vezi?!Da li uopste prilaziti ??Shta raditi? :?
... ja nemam hrabrosti da pridjem... /me je shtidljiva... :oops:
Isto :( :oops:
___________________________________________
rege.gif
Keep it real !
respecta.gif
 
Necu vise da prilazim takvima za koje vidim da im je stalo do mene. Ako mu pridjem znam da ce moj decko da ga maltretira, ili moja familija, u svakom slucaju znam da ce neko da ga maltretira ako ga vide sa mnom.
 
Dakle pricha je ovakva...Idete ulicom i spazite dechka/devojku koji/a vam se mnogo svidja... vidjali ste ga/nju josh ranije i svaki put vam se on/ona nasmesi,znate da mu/joj se svidjate ...ali znate da je on/ona u vezi?!Da li uopste prilaziti ??Shta raditi? :?

Ja sam bila u toj situaciji,decko me je stalno gledao,smesio mi se,a kada sam mu prisla-njegova recenica je bili-"pa ja te prvi put vidim"(lazov).Zato sacekaj da izadje iz veze,pa pokusaj nesto,bolje to nego nista ne uraditi.Ali i pogledi imaju svoju car,desava se da kad upoznamo tu osobu prosto se ohladimoSa srecom i da ne prodjes kao ja...
 
Da bih prisla decku, kad dobijem stan u Beogradu, bice potrebno:

1. Da mi je potpuno nepoznat.
2. Da procenim da nece da mu bude mnogo stalo do mene, tako da moze lako da mu padne to sto mozemo mozda samo jedan dan da budemo zajedno, nekoliko sati.
 
Zanimljivo... hehheheh

Mnogo zanimljivo...:|

Ako znam da mu se svidjam,znaci ako mi se smesi ili me gleda onako slatko(ali ne zrikavo i k'o tele,naravno)...naravno da cu mu prici i ubrzo ga pitati kao da li je u vezi, i ako smatram da ima nesto ozbiljno(mada sumnjam, cim mu se svidjam),povucem se pa cekam malo, ali pitanje je da li mu prici...da naravno,pa i ako te ispali, sta te briga,bar si bila hrabra...
 
размисли овако ако ти нећеш да приђеш има ко хоће....тако да ако можеш да живиш са чињеницом да си пропустио прилику на длану онда не прилази, ако не можеш а ти правац цвећара...............
 
Mmm...da,u redu,u redu,slazem se...ali
Ovo nije jedan od glupih saveta tipa...da li, ja,Pera, da raskinem sa Majom 23.09.2004. ili svidja mi se jedan Pera,pa me nesto OVIH DANA gleda,da li da ga muvam OVIH DANA, a ako ga smuvam,sta cu,sta biste vi radili(ovih dana)-godina 2003.i sl...bhhh
Mislim vi samo pogledate datum i cao...
 

Back
Top