Zmurke

Pera_Zdera

Domaćin
Poruka
3.555
Imam druga koji je jednom davno upoznao jednu devojku u gradu. I bla bla, brbljali malo oni. I nista. Jesi uzeo telefon - ne. Jeste se dogovorili da se vidite sledeci put - ne, ali znam gde izlazi.
E sad ide agonija izlazenja na mesta na koje ona izlazi i trazenje nje po celom gradu. Pateticno. I to tako nedeljama. I konacno se opet sretnu i opet ista prica, ni telefon ni neki konkretan dogovor. I opet lutanje nedeljama...agonija. Siguran sam da je i ona njega isto tako trazila. Kao svidjaju se jedno drugom. Jednom sam cak pokisao zbog njega.
I naravno sta bude u takvim glupavim situacijama - pa nista. Zasto? Pa vole ljudi da se igraju zmure. :lol:

Sta mislite sta su njih dvoje trebali da urade :?:
A mozda prica jos nije gotova... :roll:
 
Istinita anegdota:

Svojevremeno je jedan od najboljih ortaka bio 'pao' na jednu devojcicu (Marija se valjda bese zvala), i tako je on jurio iz kafica u kafic, presretao, pratio... A naravno, mi morali da mu pravimo drustvo...
I tako jednom udje doticna u jedan kafic/dance bar i ona djuska, mi ispred, on gleda, ma ni da mu padne na pamet da pridje i da joj kaze nesto konkretno... Ja se nanerviram, pretresem svoj novcanik vidim tu bilo nekih 40-ak DM (jos evro nije ni postojao) i 'ladno se opkladim s' njim da ne sme da joj pridje i da je zamoli da izadju napolje da popricaju... Znajuci ga koliki je skrtica i srebroljubac, ovakav podsticaj mu je trebao, a sve i kad bi uspeo u nameri, ne bi me bilo zao para jer su moje noge vapile za odmorom :lol: ... I tako, udje on, na krilima opklade, prilazi do nje i sapce joj nesto na uvo... Ona odmahuje glavom a ja zadovoljno trljam ruke... Kad on opet prilazi i sapuce joj jos nesto i dobija takvu samarcinu da ekcesni basovi u kaficu nisu mogli da pokriju prasak (kasnije saznao da joj je rekao da je u pitanju opklada i da ce joj dati pola para ako izadje da poprica s' njim)... Elem, ja 'zaradio' parice, on pustao pice cele veceri, i od tad me zove 'doktor za ljubav' :lol: ... Momentalno je izgubio interesovanje u nju ;)

Tako da - uslovi ga necime sto nece moci da odbije, kako bi joj uzeo broj ili je pozvao na 'date'... Jbg, nekim ljudima treba neki boost hrabrosti jer ovako bi oni u statusu quo mogli da zivotare do kraja zivota...
 
Pera_Zdera:
Imam druga koji je jednom davno upoznao jednu devojku u gradu. I bla bla, brbljali malo oni. I nista. Jesi uzeo telefon - ne. Jeste se dogovorili da se vidite sledeci put - ne, ali znam gde izlazi.
E sad ide agonija izlazenja na mesta na koje ona izlazi i trazenje nje po celom gradu. Pateticno. I to tako nedeljama. I konacno se opet sretnu i opet ista prica, ni telefon ni neki konkretan dogovor. I opet lutanje nedeljama...agonija. Siguran sam da je i ona njega isto tako trazila. Kao svidjaju se jedno drugom. Jednom sam cak pokisao zbog njega.
I naravno sta bude u takvim glupavim situacijama - pa nista. Zasto? Pa vole ljudi da se igraju zmure. :lol:

Sta mislite sta su njih dvoje trebali da urade :?:
A mozda prica jos nije gotova... :roll:


jojjj, majku ti boziju! pa ja jurim jenog lika nedeljama ko blesava !
E prica ista, samo sto se ja i ovaj nismo sreli drugi put :(
Upoznala sam ga u gradu, caskali opusteno o svemu i svacemu i nikako da dodje do toga da mi trazi br.tel. A da pomenem, da kad mi se neko bas, bas , svidja, ja se pogubim ko magare u magli, totalno sam smotana, a i taj lik mi je delovao jos smotaniji. Nemam pojma kako smo uopste ostvarili komunikaciju! Ma znam ,u stvari je njegov drug zapoceo pricu pa se onda izgubio :lol: Pa nas obilazio povremeno, cisto da nam ubaci jos koju temu! E, a stvarno smo bili ko dva deteta. Elem, moje drugarice pocele da kukaju kako im se spava, njega njegovi nesto zbrzali da krene kuci, mi se rastasmo ispred lokala i tek kad sedoh u auto , shvatih pa on meni nije uzeo br. telefona.

I tako ja sad blejim po gradu i trazim! Pa ne ostajem ja bez teksta zbog bilo koga.
E sto ti je ovaj zivot nepravda.
 
ima i nastavak :)
preko nekih mojih poznanika, itd,itd, ja sam bre rodjeni detektiv, docepala se njegovog broja sa posla, mail adrese, ma znam sve njegove podatke iz kancelarije, al ne smem da upotrebim. Ne smem da zovem! Zdapi!
Manta mi se svasta po glavi: mozda on i nije hteo da mi uzme br, mozda je u medjuvremenu nasao devojku, ma mozda je i tad imao, i kako sad da ga zovem, i sta da kazem, a mozda je on lik koji startuje sve zive pa me se i ne seti (sto ne bih prezivela) , i tako u krug.
I tako ce proci mesec dana i onda ce me stvarno zaboraviti i jbg.. end
a mozda je sve moglo biti i drugacije...
eto bar sam se izjadala :(
 
Incognito:
Istinita anegdota:

Svojevremeno je jedan od najboljih ortaka bio 'pao' na jednu devojcicu (Marija se valjda bese zvala), i tako je on jurio iz kafica u kafic, presretao, pratio... A naravno, mi morali da mu pravimo drustvo...
I tako jednom udje doticna u jedan kafic/dance bar i ona djuska, mi ispred, on gleda, ma ni da mu padne na pamet da pridje i da joj kaze nesto konkretno... Ja se nanerviram, pretresem svoj novcanik vidim tu bilo nekih 40-ak DM (jos evro nije ni postojao) i 'ladno se opkladim s' njim da ne sme da joj pridje i da je zamoli da izadju napolje da popricaju... Znajuci ga koliki je skrtica i srebroljubac, ovakav podsticaj mu je trebao, a sve i kad bi uspeo u nameri, ne bi me bilo zao para jer su moje noge vapile za odmorom :lol: ... I tako, udje on, na krilima opklade, prilazi do nje i sapce joj nesto na uvo... Ona odmahuje glavom a ja zadovoljno trljam ruke... Kad on opet prilazi i sapuce joj jos nesto i dobija takvu samarcinu da ekcesni basovi u kaficu nisu mogli da pokriju prasak (kasnije saznao da joj je rekao da je u pitanju opklada i da ce joj dati pola para ako izadje da poprica s' njim)... Elem, ja 'zaradio' parice, on pustao pice cele veceri, i od tad me zove 'doktor za ljubav' :lol: ... Momentalno je izgubio interesovanje u nju ;)

Tako da - uslovi ga necime sto nece moci da odbije, kako bi joj uzeo broj ili je pozvao na 'date'... Jbg, nekim ljudima treba neki boost hrabrosti jer ovako bi oni u statusu quo mogli da zivotare do kraja zivota...

TO JE PRICA,TO JE FRKA! LUDILO! Hehehehehehe! I Cela diskoteka u haosu!AAAAA!wooooooouuuuwwww! :D
 
NatasaNatasa:
Otkaži mu saradnju i primoraj ga da traži telefon ... inače će ta ''ćorava koka'' trajati malo duže nego što ste očekivali.

Tacno, man'te se corava posla....
Sigurno nekome koga prvo vece vidim necu dati telefon, pa je tu razumem...ali ako se opet vide , bice treci...cini mi se...sasvim ga dovoljno zna ...i ako joj se svidja taj tvoj drug..dace-nego sta ce.. :wink: (moze i on svoj da joj ostavi..)..ako nista drugo....bar mogu da se dogovore za sledece vidjanje...nesto tipa-E'..ocemo li se ovde naci i sledece subote? Ako joj je stalo- zapamtice dogovor i docice- neizostavno.Znaci, bacite je na test..(ili tel. ili dogovor za sled.sastanak)..ako nece-ne svidja joj je...i nek se mane -corava posla- kao sto rekoh... :wink:
 
Pera_Zdera:
Imam druga koji je jednom davno upoznao jednu devojku u gradu. I bla bla, brbljali malo oni. I nista. Jesi uzeo telefon - ne. Jeste se dogovorili da se vidite sledeci put - ne, ali znam gde izlazi.
E sad ide agonija izlazenja na mesta na koje ona izlazi i trazenje nje po celom gradu. Pateticno. I to tako nedeljama. I konacno se opet sretnu i opet ista prica, ni telefon ni neki konkretan dogovor. I opet lutanje nedeljama...agonija. Siguran sam da je i ona njega isto tako trazila. Kao svidjaju se jedno drugom. Jednom sam cak pokisao zbog njega.
I naravno sta bude u takvim glupavim situacijama - pa nista. Zasto? Pa vole ljudi da se igraju zmure. :lol:

Sta mislite sta su njih dvoje trebali da urade :?:
A mozda prica jos nije gotova... :roll:

To se dešava ljudima kojima prija pažnja a ne vole da se obavezuju.
 
tija:
ima i nastavak :)
preko nekih mojih poznanika, itd,itd, ja sam bre rodjeni detektiv, docepala se njegovog broja sa posla, mail adrese, ma znam sve njegove podatke iz kancelarije, al ne smem da upotrebim. Ne smem da zovem! Zdapi!
Manta mi se svasta po glavi: mozda on i nije hteo da mi uzme br, mozda je u medjuvremenu nasao devojku, ma mozda je i tad imao, i kako sad da ga zovem, i sta da kazem, a mozda je on lik koji startuje sve zive pa me se i ne seti (sto ne bih prezivela) , i tako u krug.
I tako ce proci mesec dana i onda ce me stvarno zaboraviti i jbg.. end
a mozda je sve moglo biti i drugacije...
eto bar sam se izjadala :(
E ako cu da te utesim onda da ti kazem da bi ovom bilo drago da ga je nazvala. Sa druge strane ne mogu ti pomoci i ti moras sama resiti te druge dileme koje imas - da li on skace na svaku ili ne. Ovaj je definitivno skakao. :lol:
 
Devilishgirl:
tip je istripovao..nema tu nikakvih 'zmuri'..a ti si CAK pokisao zbog njega..tuzna prica..
Pa bas i nije... ako znas i cinjenicu da smo tad naleteli na neke drugarice i zajedno se sa njima sklonili ispod nekih suncobrana na lezaljke i tako do sitnih sati. :wink: :P Mada se sutra radilo. :?
 
Ma mislim da su glupi obadvoje...mislim trazenje po gradu....umesto da se ko sav normalan svet lepo dogovore za vreme i mesto, kao sto sam se i ja UVEK tako dogovarao. I to je nacin na koji to funkcionise a "zmurke" ne funkcionisu.
 
tija:
Manta mi se svasta po glavi: mozda on i nije hteo da mi uzme br, mozda je u medjuvremenu nasao devojku, ma mozda je i tad imao, i kako sad da ga zovem, i sta da kazem, a mozda je on lik koji startuje sve zive pa me se i ne seti (sto ne bih prezivela) , i tako u krug.
Hehe i ovom se otprilike isto to motalo po glavi u vezi nje. Klasicne tripologije.
 
Pera_Zdera:
Imam druga koji je jednom davno upoznao jednu devojku u gradu. I bla bla, brbljali malo oni. I nista. Jesi uzeo telefon - ne. Jeste se dogovorili da se vidite sledeci put - ne, ali znam gde izlazi.
E sad ide agonija izlazenja na mesta na koje ona izlazi i trazenje nje po celom gradu. Pateticno. I to tako nedeljama. I konacno se opet sretnu i opet ista prica, ni telefon ni neki konkretan dogovor. I opet lutanje nedeljama...agonija. Siguran sam da je i ona njega isto tako trazila. Kao svidjaju se jedno drugom. Jednom sam cak pokisao zbog njega.
I naravno sta bude u takvim glupavim situacijama - pa nista. Zasto? Pa vole ljudi da se igraju zmure. :lol:

Sta mislite sta su njih dvoje trebali da urade :?:
A mozda prica jos nije gotova... :roll:

Ono sa coravim bakama je ok al zamisli kad pocnu da pokusavaju da potrefe magaretu rep .... ono sa povezom preko ociju i rep sa jeksercetom pa kad pocnu da booooduuu okoloooo :shock:
 

Back
Top