Bus Plus kazna

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
a za ove komentare da se panici bez razloga.... ok cak i da zaborave na tebe i zastari dug, sto se nece desiti ako salju opomene, kako zamisljate da dobijete sledecu povlasticu bez placanja predhodne kazne
znaci nije da nije problem
to samo neko ko nije iz bga, pa ga opalili dok je bio na par dana, moze tako da reaguje, ovi iz bga ce se voziti na krovu busa svaki dan?

Ako u roku od godinu dana ne pošalju novu opomenu, slučaj zastareva. Ponovo kažem, prekršajni sud je prebukiran, neko zaista mora istinski da želi da se mlati sa BusPlus kaznom da bi se taj slučaj isterao u njihovu korist.
Isto je, bilo da je iz BG ili Mošorina, ako mu ne šalju opomene može da radi šta hoće, da izvadi novu personalizovanu ili kako god. Ili će jednom prestati opomene, ili nek plati.
 
Ako u roku od godinu dana ne pošalju novu opomenu, slučaj zastareva. Ponovo kažem, prekršajni sud je prebukiran, neko zaista mora istinski da želi da se mlati sa BusPlus kaznom da bi se taj slučaj isterao u njihovu korist.
Isto je, bilo da je iz BG ili Mošorina, ako mu ne šalju opomene može da radi šta hoće, da izvadi novu personalizovanu ili kako god. Ili će jednom prestati opomene, ili nek plati.

pa ako ne salju opomenu, a vecina se potrudi da posalje, tu je i caka

e sad ja ne tvrdim ali su mi rekli da ne moze povlastica dok se ne plati kazna jer je to uneseno tako kod njih, pa kad odes sledeci mesec ono iskoci da si duzan.....ovo ne tvrdim samo sam cula, ako je neko iskusio suprotno super onda
 
Ja sam uzela dopunu na tarfici koja nije prosla, valjda aparat nije bio u redu. Usla sam u bus, on je krenuo, kartica je bila prazna. Imala sam racun iz trafike, ali to nije odobrovoljilo kontrolora nego mi je uzeo licnu i napisao kaznu i rekao da tuzim gazdu trafike...:dash: To je bilo u junu.
Kazna mi nikad nije stigla.

nije ti uzeo lk nego si mu dala :lol:

ja stvarno ne kapiram sto dajete licne karte tako svakome....ljudi ne daje se licna nikome osim policiji....pa nije ni cudo sto non stop nicu krediti na tudja imena kad ste tako laki na davanje glavih podatataka o sebi :lol:
svasta s vama
 
Znas sta, nije problem ni platiti kaznu, ni dati licnu, nego je problem sto se covjek nadje u zacaranom krugu ne svojom krivicom.
Ako sam ja izvrsila dopunu na trafici, pa dopuna nije prosla (a dobila sam racun), onda iz Bus plusa kazu da vidim sa gazdom trafike, on opet kaze da vidim sa ovima iz Bus plusa jer nije on pravio aparat pa da bude kriv.
I mogla bih ja tako do sudnjeg dana s njima, da tuzim jedne, pa druge i to bi se vuklo decenijama na sudu.
Ko je zaduzen za aparate po trafikama?
Mislim, bespotrebno se maltretiram a platila sam.

trebalo je da im nabijes na njusku racun i da zavrsis raspravu, figurativno govoreci ali tu je poenta
nema kazne nema licne nema nicega, izvolte gospodo ja platila, dalje je vas problem i onog idiota iz kioska, izvolte racun pa njemu na salter kuc kuc ajmo da vidimo sto zaebavas narod sa tim nevalidnim uplatama...i zavrsis posao
bolje i da izadjes i da zakasnis nego da pustis da te neko maltretira i jos njima da platis

al dobro da ker nije srrao uhvatio bi zeca :lol:
za ubuduce znas
 
pa ako ne salju opomenu, a vecina se potrudi da posalje, tu je i caka

e sad ja ne tvrdim ali su mi rekli da ne moze povlastica dok se ne plati kazna jer je to uneseno tako kod njih, pa kad odes sledeci mesec ono iskoci da si duzan.....ovo ne tvrdim samo sam cula, ako je neko iskusio suprotno super onda

pa šalju opomene, ali jednom vala prestanu...ako protekne godina bez opomene, zastarelo je. Za mesečnu je tačno, ne može se izvaditi dok se ne plati kazna. Šta da vam radim.
 
pa šalju opomene, ali jednom vala prestanu...ako protekne godina bez opomene, zastarelo je. Za mesečnu je tačno, ne može se izvaditi dok se ne plati kazna. Šta da vam radim.

pa to onda nije "nema panike"
ja o tome pricam...ajde i da prekinu da salju.... ovo je treci post da kazem neces dobiti za sledeci mesec povlasticu, malo li je?

sad ide deo kad ti opet kazes da to nista nije strasno i da ne treba platiti :lol:
 
Postovani korisnici,

Dali ste sebi oduska sa svim temama za koje vi smatrate da su nepravda, ali vreme je da pdf vratimo njegovom izvornom smislu. Vise se nece dozvoljavati teme koje nisu licnog karaktera i ako u njima nije opisana nepravda koju ste licno doziveli.
Pravila postavljanja tema i odgovora na iste su vec odavno utvrdjena samo treba da ih se potsetimo
http://forum.krstarica.com/showthrea...1#post20016957 .
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top