PROBLEM

andjelche

Početnik
Poruka
49
Danas me je šef poljubio u čelo.

Inače me stalno posmatra, danima

...ne bih da dam otkaz... Strašno mi je i ne znam šta da radim.

Ako dignem frku, ispašću glupa, naćiće 101 argment kojim će da me saseče u korenu. Ako ne dignem frku, ispašće kao da mi se to svidelo pa...

... nešto? Predlog, ideja? :cry:
 
Pa ti ga cooliraj .... i nemoj da mu daješ povoda ni za šta ... ako se ponovi, lepo mu objasniš da to nije u redu i da takvo ponašanje ne možeš da tolerišeš na poslu .. i to je to .... a ako se opet ponovi, e onda digni frku.
 
Ovako.....moj dishko je u slicnom fazonu, i sa svima nama se zeza...i to je super kod njega..Mene je jednom na sred hodnika pitao - jeli , jel me ti volis????-bio mi je shok , pa sam nesto...tipa...ma volim i ja vas-promrmljala...Onda mi je koleginica rekla da se on tako zavitlava...Jednom me je cak jurio po tom hodniku- vicuci- Ma gde ces, znas da nemas gde da mi pobegnes??Sve mi to bude cudno, ali posle se sa koleginicom smejemo do iznemoglosti....takav je ....zezator...i zato ga volimo..... :wink:
Poljubac u celo...cak mi zastitnicki deluje....Raspitaj se u kom je fazonu sa ostalima.....Znaces kada bude opasno....za sada mi ne deluje.... :wink:
 
Daj bre zenske, nemojte da zezate devojku.

Slusaj, beli luk je prava stvar. Em je zdrav, em ima da bazdis tako da ce te svi zivi izbegavati. Mada ako ti ne upali beli luk, samo se prepusti osecanjima. Cak i ako od vas bude nesto vise tipa avantura, pa sta!?!?!? Samo zahtevaj da ostavi zenu i decu i neka se posveti samo tebi. Kresnes se sa njim nekoliko puta, nateras ga da ti prepise sve pare i kola i stan i kucu, a onda ga sutnes. To vama devojkama barem nije toliko tesko.
 
Suzy:
Ovako.....moj dishko je u slicnom fazonu, i sa svima nama se zeza...i to je super kod njega..Mene je jednom na sred hodnika pitao - jeli , jel me ti volis????-bio mi je shok , pa sam nesto...tipa...ma volim i ja vas-promrmljala...Onda mi je koleginica rekla da se on tako zavitlava...Jednom me je cak jurio po tom hodniku- vicuci- Ma gde ces, znas da nemas gde da mi pobegnes??Sve mi to bude cudno, ali posle se sa koleginicom smejemo do iznemoglosti....takav je ....zezator...i zato ga volimo..... :wink:
Poljubac u celo...cak mi zastitnicki deluje....Raspitaj se u kom je fazonu sa ostalima.....Znaces kada bude opasno....za sada mi ne deluje.... :wink:


devojka je rekla da joj je neprijatno, a ne da joj se svidja da je disa savatava po hodnicima, ko tebi...

a savet nemam...ja umem da reagujem jako gadno i na manje stvari od strane nekog ko je na recimo direktorskoj poziciji pa misli da mu se moze...
tako da ne dam savet... :lol:
 
anakin:
devojka je rekla da joj je neprijatno, a ne da joj se svidja da je disa savatava po hodnicima, ko tebi...

a savet nemam...ja umem da reagujem jako gadno i na manje stvari od strane nekog ko je na recimo direktorskoj poziciji pa misli da mu se moze...
tako da ne dam savet... :lol:

Jel' ti citas ili sta radis...??Pa , rekla sam da mi je bilo cudno...sta vise sva sam poplasena usla u kancelariju....i onda mi se koleginica smejala kao luda....jer on je samo covek koji voli da se zeza....cula sam posle kako se i sa ostalima zeza.....Pa, zar svaki direktor mora da nosi bic u ruci...inace pre neki dan nas je kolima blokirao i nija nam dao da idemo kuci, i ako je proslo radno vreme , i pita- Je li, ko je vama dao da idete kuci????
Naravno , zezao se i svi smo se smejali...ali ti bi se verovatno vratila i nastavila sa poslom jer nisi shvatila salu....Inace nikada ni jednu nije stvarno-spopao...da jeste....verovatno bi imao posla sa mojim ocem ili bratom...ili deckom....
Posto nemas savet, ne komentarisi......mi se inace svi medjusobno zezamo u firmi....ali to je mozda bas zato sto je i on takav.....
Postoje i pacenici...ali mislim da ovaj to nije....da su usta, koleno....pa ajde da pomislis...sacekaj malo....i raspitaj se ....od ljudi koji duze rade tu.....
 
ne, nije neophodan bic ali profesionalnost jeste bas zbog tipa problema koji ova devojka ima..
sta ti uopste ima da se pitas da li se disa hoce da te kresne ili se samo zeza...

da mene neko juri po hodniku a sef mi je, ne bi mi bilo smesno...niti bi se smejala sa ostalim kokoskama u firmi kako je disa suuuuuuper...jaoooo...

za devojku, goni bre to..pripreti...na poslu se radi...ne treba neko da koristi svoju poziciju i ugrozava te na bilo koji nacin...
 
andjelche:
Hvala vam na savetu... Ne znam šta drugo da kažem, dan mi je totalno propao, veliki sam emotivac i priznajem - plasljivica :wink:

Meni to vise lici na -ocinski- gest....
Ali, iz predostroznosti (nikad se ne zna) zauzmi za ubuduce gard...znaci manje smejuljenja...budi ozbiljnija , fizicki udaljenija dok pricate, i ....pazi kako se oblacis....ipak, posao je posao....Zar nemas bas nikoga tamo da se malo -raspitas-?...Mozda je sa svima takav....i na taj nacin mozda i nesto drugo iskazuje...?
 
Pokusaj da mu jasno das do znanja da ti smeta njegovo ponasanje...
Izbjegavaj bilo kakav razgovor koji nije striktno vezan za posao...
Ne trudi se da budes ljubazna, ako pokusa da zapodijene razgovor o nekim neformalnim temama... Manijacima to katkad moze biti znak da si zainteresovana...
Meni se to desilo... Kud ga ne tuzih... Amer je bio... :roll:
 
anakin:
ne, nije neophodan bic ali profesionalnost jeste bas zbog tipa problema koji ova devojka ima..
sta ti uopste ima da se pitas da li se disa hoce da te kresne ili se samo zeza...

da mene neko juri po hodniku a sef mi je, ne bi mi bilo smesno...niti bi se smejala sa ostalim kokoskama u firmi kako je disa suuuuuuper...jaoooo...

za devojku, goni bre to..pripreti...na poslu se radi...ne treba neko da koristi svoju poziciju i ugrozava te na bilo koji nacin...

He, he....pa , on je samo tapnuo nogama par puta...znaci, svesno zavitlava...Ako bas toliko provociras, i njegova supruga radi sa nama..i pred njom je isti....inace koleginice su mi daleko od -kokosaka-...izuzetno profesionalno i ozbiljno rade svoj posao...kao i ja..(moj je jos ozbiljniji)....ali neko , vidis..i zna sta je sala....a neko...eto...nikada ne sazna...tuzno...
 
Suzy:
anakin:
devojka je rekla da joj je neprijatno, a ne da joj se svidja da je disa savatava po hodnicima, ko tebi...

a savet nemam...ja umem da reagujem jako gadno i na manje stvari od strane nekog ko je na recimo direktorskoj poziciji pa misli da mu se moze...
tako da ne dam savet... :lol:

Jel' ti citas ili sta radis...??Pa , rekla sam da mi je bilo cudno...sta vise sva sam poplasena usla u kancelariju....i onda mi se koleginica smejala kao luda....jer on je samo covek koji voli da se zeza....cula sam posle kako se i sa ostalima zeza.....Pa, zar svaki direktor mora da nosi bic u ruci...inace pre neki dan nas je kolima blokirao i nija nam dao da idemo kuci, i ako je proslo radno vreme , i pita- Je li, ko je vama dao da idete kuci????
Naravno , zezao se i svi smo se smejali...ali ti bi se verovatno vratila i nastavila sa poslom jer nisi shvatila salu....Inace nikada ni jednu nije stvarno-spopao...da jeste....verovatno bi imao posla sa mojim ocem ili bratom...ili deckom....
Posto nemas savet, ne komentarisi......mi se inace svi medjusobno zezamo u firmi....ali to je mozda bas zato sto je i on takav.....
Postoje i pacenici...ali mislim da ovaj to nije....da su usta, koleno....pa ajde da pomislis...sacekaj malo....i raspitaj se ....od ljudi koji duze rade tu.....

Joj, srce, pa i ja citam. Vise zvuci ko da je taj direktor ili jedna teska ped.rcina pa se samo malo "zeki" sa vama ili je impotentan.
Eee, da sam vam ja direktor, sve bi vas poslao na trudnicko. Yebes direktora koji se tako ponasa. Tu poziciju uvek treba iskoristiti. Podelis visoke plate frajerima i oni napuste prostor (odu negde na pivdzanu da se vesele), a zene zadrzis radi "kaznenih mera". Pa padnu lisice, pa jedan bic, pa vezivanje ociju... Pa kada dodje red na tebe:

"Gospodine direktore, molim vas da mi date jedno objasnjenje u vezi nasih plata i moli...."

A ja:

"Slusajte koleginice, dosta je bilo. Sada je doslo vreme drugacije da razgovaramo. A sad, skidaj gace!!!"

Pa ti:

"Jao direktore, pa kako mozete to da mi radite. Molim vas, nemojte...!"

A ja:

"Ma dolazi bre vamo!!! Sad ces ti da vidis svoga boga!!!"

Pa opet ti:

"JAO, PA NEMOJTE, TO SU MI NOVE GACICE...!!!"

A ja:

"Nove, jel?!?!? A odakle ti pare za tangu, sunce li ti ***** zareno? E sad ces da vidis mog manijaka, nanu li ti naninu."

Pa opet ti:

"NEEEE, MOLIM VAS, SAMO NE TO. SAMO NE TO!!! DIREKTORE, MOLIM VAS, NEMO...."

A ja:

"Tako je. Ima sa budes tiha. Ajd' sada, pricaj ako smes!"

Opet ti:

"Jao direktore, al' vam je veliki. A direktore, direktore, trebali ste mi ranije reci da ste bas velik covek!"

A ja, onako ponosno:

"Paaa da, vidite drugarice, ovo vam se zove piton"

Opet ti:

"Jel? Sada mi je sve jasno. A jel mogu malo da ga pridrzim, da vidim... Mnooogoo je velik... Juuu, nesto vam podrhtava, druze direktore?"

A ja:

"UF, CEKAJ MALA, POLAKO!!! STRPI SE!!! DOBICES I PLATU I POVISICU I UNAPREDJENJE. AAAA, KAKO IMAS DOBRE RUKE!!!"

Opet ti, onako bezobrazno:

"Jao direktore, pa on raste. (Sada sledi jedan kratak Intermezzo, sa porukom naseg sponzora, a ona glasi "OH MY GOD, IT'S ALIVE!!!")Direktore, ja ne mogu vise, gacice su mi se natopile... Uh, kako sam vrela. Joj, direktore, moram da ga imam. Samo malo, necu mnogo. Daj ga vamo, direktore."

A ja:

"Aman, koleginice, smirite se!!! Ej, polako!!! MIRNA, BOLAN!!! Cek... Uh, kako ste strucni koleginice.... Uh... Ahhh... 20% stimulacija narednog meseca"

Opet ti:

"Mmmmm... Njammm.... MMmmmm... Slurp....Ahhh... Jace... jace.... dublje....mmmm.... stuc!...."

... itd.

Svrha prethodnog je i meni nepoznata. Ali toliko sam se napalio na nogice sa slike iz Suzy-evog profila da mi nije nista originalnije palo na pamet da napisem.

NAPOMENA: ZABRANJENO ZA MLADJE ISPOD 18 GODINA...
 
Ispricaj mu neku pricicu. Evo ti primer: Imala sam jednog dosta starijeg tipa i odvratno se ljubio, bila mi je fuj i sama pomisao da spavam sa njim.

Valjda ce shvatiti.
 
andjelche:
Danas me je šef poljubio u čelo.

Inače me stalno posmatra, danima

...ne bih da dam otkaz... Strašno mi je i ne znam šta da radim.

Ako dignem frku, ispašću glupa, naćiće 101 argment kojim će da me saseče u korenu. Ako ne dignem frku, ispašće kao da mi se to svidelo pa...

... nešto? Predlog, ideja? :cry:
Anđelče, mnogo mi ti nešto razmišljaš o tome... :wink:
Male devojčice, imate svog tatu od kog bi ste poželele uvek poljubac u čelo.
Velike seke, zar nemate dečka i druge simpatije o kojima razmišljate?
Pametnice, zar nema nešto svašta ponešto što vas okupira?
I, ponovo, zašto bi svako koga ovlaš dotaknem i poljubim u tome video nešto više od ljudske nežnosti?
Direktorka
 
zainteresovana:
andjelche:
Danas me je šef poljubio u čelo.

Inače me stalno posmatra, danima

...ne bih da dam otkaz... Strašno mi je i ne znam šta da radim.

Ako dignem frku, ispašću glupa, naćiće 101 argment kojim će da me saseče u korenu. Ako ne dignem frku, ispašće kao da mi se to svidelo pa...

... nešto? Predlog, ideja? :cry:
Anđelče, mnogo mi ti nešto razmišljaš o tome... :wink:
Male devojčice, imate svog tatu od kog bi ste poželele uvek poljubac u čelo.
Velike seke, zar nemate dečka i druge simpatije o kojima razmišljate?
Pametnice, zar nema nešto svašta ponešto što vas okupira?
I, ponovo, zašto bi svako koga ovlaš dotaknem i poljubim u tome video nešto više od ljudske nežnosti?
Direktorka
iju,iju,ju grdna
za koju varijantu uopshte navijash,da TE ili jok
 
gledaj da od posla ne napravis paklenu sredinu u kojoj ces biti nezadovoljna.nemoj da mu se brecas jer je ipak tvoj sef i ima moc da te napenali.upotrebi sharm.

a pitam se cime li se bave oni koji bi da na poslu vlada teror i kruta ozbiljnost?

ako za vreme operacije moze da se slusa muzika i da se pricaju vicevi onda tesko da postoji neki ozbiljniji posao od toga u kome to ne sme.
 

Back
Top