Ispale im oci...

VesticaBG

Zainteresovan član
Poruka
265
Kako mrzim ove matorce po gradu koji napadno bulje u skockane ribice.
Pre neki dan ja u busu i neka matora seljacina mi bulji u sisice, a nisam imala dekolte. Kad sam mu rekla da prekine da me gleda i da se okrene na drugu stranu, covek mi mrtav hladan odgovori da ne voli plavuse :?: :shock: :D
Niti da im kazes nesto, naprave budalu od tebe, a da iskuliram ne mogu, imam slabe zivce.
 
VesticaBG:
Kako mrzim ove matorce po gradu koji napadno bulje u skockane ribice.
Pre neki dan ja u busu i neka matora seljacina mi bulji u sisice, a nisam imala dekolte. Kad sam mu rekla da prekine da me gleda i da se okrene na drugu stranu, covek mi mrtav hladan odgovori da ne voli plavuse :?: :shock: :D
Niti da im kazes nesto, naprave budalu od tebe, a da iskuliram ne mogu, imam slabe zivce.
Jednostavno tako ti je to s matorim tipovima ...

Jedino što mogu jeste da gledaju... neki čak i to ne mogu :D
 
ma sto je najgore, ne moras biti ne znam koliko skockana da bi ti dobacivali ili da bi te zagledali... a ovde u NS-u nema ulice u kojoj se nesto ne gradi, a najveci manijaci po komentarisanju su upravo gradjevinci... ako ti je neka uteha, znam kakav je osecaj (ljigav!) :x
 
VesticaBG:
Kako mrzim ove matorce po gradu koji napadno bulje u skockane ribice.
Pre neki dan ja u busu i neka matora seljacina mi bulji u sisice, a nisam imala dekolte. Kad sam mu rekla da prekine da me gleda i da se okrene na drugu stranu, covek mi mrtav hladan odgovori da ne voli plavuse :?: :shock: :D
Niti da im kazes nesto, naprave budalu od tebe, a da iskuliram ne mogu, imam slabe zivce.
A el se ti to SKOCKAVAŠ za određenu ciljnu grupu ( tinejdžere, Kineze, fudbalere, pevače, crnce ... ), pa te sad tišti što i oni S' DRUGE STRANE DUGE gledaju u tvoje sisice ?!? :shock:
 
Najvise me nerviraju ti matori geaci,koji su zaboravili koliko imaju godina!!!!!
A kad pokusas da ih otkacis,nema sanse!!!
Uzasno su vulgarni,prosti ....ma,strasno! :x :x :?
Nismo mi devojke krive,ne mozemo da se odbranimo!
 
krvolok:
VesticaBG:
Kako mrzim ove matorce po gradu koji napadno bulje u skockane ribice.
Pre neki dan ja u busu i neka matora seljacina mi bulji u sisice, a nisam imala dekolte. Kad sam mu rekla da prekine da me gleda i da se okrene na drugu stranu, covek mi mrtav hladan odgovori da ne voli plavuse :?: :shock: :D
Niti da im kazes nesto, naprave budalu od tebe, a da iskuliram ne mogu, imam slabe zivce.
A el se ti to SKOCKAVAŠ za određenu ciljnu grupu ( tinejdžere, Kineze, fudbalere, pevače, crnce ... ), pa te sad tišti što i oni S' DRUGE STRANE DUGE gledaju u tvoje sisice ?!? :shock:
Htela sam samo da kazem da me od napaljenih tinejdzera npr to mozda i ne bi zacudilo, ali naprotiv, deca su kulturna, a matori odlepili
 
worm:
Jednostavno tako ti je to s matorim tipovima ...

Jedino što mogu jeste da gledaju... neki čak i to ne mogu :D

:lol: tuga.
E ali stvarno, bas komentarisemo Smirnoff i ja pre neki dan kako je sve vise matoraca po kaficima koji samo snimaju.
Ali kad krenu u prevozu ili prolazu-na ulici oni grejaci da se cesu o nas devojke,e to treba kastrirati ebote!
 
nego nije mi jasno sta devojke drugo i mogu da ocekuju, kad izbace sisice onako na izvolte, pa jos podupru sa push-up-bra da ti oci izbiju???? :shock: :shock: :shock:
mene onda i sramota da gledam u tom pravcu uopste, a kada pricam sa njima fiksiram njihove oci, da se slucajno ne zablenem ko mlad majmun u sisu :roll:

yebiga, mislim ako se vec tako montira/ ko da ide na stajgu na sljaku, samo tako nesto moze i da ocekuje.

devojka gore rece da nije bila toliko napadno odenuta, al da li bi tada buljili u nju.

+ jedno pitanje> kada se devojka tako skocka i recimo stane pored tebe u diskoteci, gledati u njenom pravu ili fiksirati samo u oci ili pogledati sta je vec izbacila u izlog :roll:
 
[quote="VesticaBG]Htela sam samo da kazem da me od napaljenih tinejdzera npr to mozda i ne bi zacudilo, ali naprotiv, deca su kulturna, a matori odlepili[/quote]

ne znam o čemu tačno pričate (ja moje sisice nosim u tašni pa otpakujem prigodno) ali mi je smešna bila tinjdž fora - jedan od prvih toplih dana, aj isfurala suknjicu kratku (pristojnu, do kolena), i jedan hormondžija seo do mene, a drugi stoji i viri u dekolte. Onda se ovaj drugi SAGNUO, i gledao mi onako odozdo u noge naredne 2 stanice :lol:
To da niej bilo slučajno znam po tome što se prvi stojeći hormon zapitao da li je dobro ovom sedećem, a sedeći se smejao i rekao da je sve ok :shock:
Budalasto. :D
Heh...kulturna deca 8)
 
Ма, шта кажеш? Матор, и још сељачина, а гледа у сисиће скоцкане рибице? Ајде? :shock:

А да окачиш таблу:''Дозвољено гледање само финим и згодим момцима испод 25 година'', а? :wink:
 
Hellen:
Ма, шта кажеш? Матор, и још сељачина, а гледа у сисиће скоцкане рибице? Ајде? :shock:

А да окачиш таблу:''Дозвољено гледање само финим и згодим момцима испод 25 година'', а? :wink:

+moraju da budu pametni, sarmantni, zabavni, bogati, talentovani, sa puno slobodnog vremena...

da li ce to sve stati na tablu?!
 
Tommy_V:
Hellen:
Ма, шта кажеш? Матор, и још сељачина, а гледа у сисиће скоцкане рибице? Ајде? :shock:

А да окачиш таблу:''Дозвољено гледање само финим и згодим момцима испод 25 година'', а? :wink:

+moraju da budu pametni, sarmantni, zabavni, bogati, talentovani, sa puno slobodnog vremena...

da li ce to sve stati na tablu?!
Hoce na neku VEELIKU. :lol:
 
VesticaBG:
Kako mrzim ove matorce po gradu koji napadno bulje u skockane ribice.
Pre neki dan ja u busu i neka matora seljacina mi bulji u sisice, a nisam imala dekolte. Kad sam mu rekla da prekine da me gleda i da se okrene na drugu stranu, covek mi mrtav hladan odgovori da ne voli plavuse :?: :shock: :D
Niti da im kazes nesto, naprave budalu od tebe, a da iskuliram ne mogu, imam slabe zivce.

Pa ti si to dobro prosla .... ja i stipkam ... mada retko sam u busu pa onda retko i stipkam :wink:

E bas si simpaticna kokoskica he hee :twisted:
 
E pa bas dobacivanje nema veze s dekolteima! Ja sam ziv primer- nikada ne nosim dekolte, a prolazim kao i one sto ga nose! A zasto- pa zbog visine i boje kose (mada, njima je dobro sve sto je zensko a na dve noge hoda)
 
Captain Jack Sparrow:
VesticaBG:
Kako mrzim ove matorce po gradu koji napadno bulje u skockane ribice.
Pre neki dan ja u busu i neka matora seljacina mi bulji u sisice, a nisam imala dekolte. Kad sam mu rekla da prekine da me gleda i da se okrene na drugu stranu, covek mi mrtav hladan odgovori da ne voli plavuse :?: :shock: :D
Niti da im kazes nesto, naprave budalu od tebe, a da iskuliram ne mogu, imam slabe zivce.

Pa ti si to dobro prosla .... ja i stipkam ... mada retko sam u busu pa onda retko i stipkam :wink:

E bas si simpaticna kokoskica he hee :twisted:

jes ti onaj što se trlja dupetom o dupe :P
trćko jedan! :D
 
Betty:
Captain Jack Sparrow:
VesticaBG:
Kako mrzim ove matorce po gradu koji napadno bulje u skockane ribice.
Pre neki dan ja u busu i neka matora seljacina mi bulji u sisice, a nisam imala dekolte. Kad sam mu rekla da prekine da me gleda i da se okrene na drugu stranu, covek mi mrtav hladan odgovori da ne voli plavuse :?: :shock: :D
Niti da im kazes nesto, naprave budalu od tebe, a da iskuliram ne mogu, imam slabe zivce.

Pa ti si to dobro prosla .... ja i stipkam ... mada retko sam u busu pa onda retko i stipkam :wink:

E bas si simpaticna kokoskica he hee :twisted:

jes ti onaj što se trlja dupetom o dupe :P
trćko jedan! :D
ne on je onaj sto je kukao da mu je bivsa devojka bezrazlozno ljubomorisala lol :P
 
Hellen:
Ма, шта кажеш? Матор, и још сељачина, а гледа у сисиће скоцкане рибице? Ајде? :shock:

А да окачиш таблу:''Дозвољено гледање само финим и згодим момцима испод 25 година'', а? :wink:

Ma može i preko 25, 35,45...zavisi od prigode, Al da ima lovu i da je lepo skockan (da mu je dobar autfit :lol: ), da je fensi...e onda može da gleda kol'ko hoće, jer takav neće biti ''matori geak'' nego će biti dobra prilika (oženjen ili ne, razlika je ionako trivijalna)...takav će verovatno dobiti i više od samog gledanja...joj živote...
 

Back
Top