Njegos je bio homoseksualac?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Da je bio homic, to ne znam, ali sam cuo da onaj oziljak kod leve obrve ima zato sto je pre nego da postane vladika, silovao neku devojku, pa ga je ona izgrebala.


Inace da se zna: Njegos se izjasnjavao kao Srbin! A ako izuzmemo ovakve neproverene price i pricice, on nije bio Srbin nego SRBENDA!
 
Pa, mislim da nije istina. Nemam pravo da tvrdim, ali mislim da je suvisno i raspravljati o tome, uzevsi u obzir da je covjek mrtav... A s obzirom na broj ljudi koje su ovdje na forumu proglasili homoseksualcima, dobro je da nam nacija uopste postoji!
 
Pa ovo je radikalan primjer naseg sindorma: da lajemo najvise sami za sobom. Jos su nedavno izjavili da je P.P Njegos bio pod odredjenim ljekovima kada je pisao ''Srpsko ogledalo'' vjerovatno zato sto je srpsko. Pa da , to se kosi sa tako mnogo interesa i pozicija vlasti... Stvarno zalosno nema sto...
 
AKHENATON:
Aleksandar Karadjordjevic homic, Nikola Tesla homic, Njegos homic, Kraljica Natalija i kraljica Draga lezbijke......isuvise homica na tako malom prostoru, tako da mo svi mi hominici ili su vecina ovih prica zive gluposti.

Aleksandar je bio biseksualac i ja sam izneo dokaze za to! takodje Draga i Natalija su bile u odnosima
, za Teslu ne znam a za Njegosa je izmisljotina koju ovi danasnji kroatizovani Crnogorci hoce da proguraju jer Njegos rece: CRNOGORCI SU SRBI!
 
Ova prica sa sifilisom mi nije nista bolja od one sa homoseksualizmom. Takodje mislim da je to glupa prica dokonih ljudi i da ne mora imati veze sa tim sto se Njegos izjasnjavao kao Srbin. No, opsesivna potreba mnogih ovdje je da svaku temu okrenu u onu dobru staru - CRNOGORCI SU SRBI, DA ILI NE?
 
HEBEHA:
Ova prica sa sifilisom mi nije nista bolja od one sa homoseksualizmom. Takodje mislim da je to glupa prica dokonih ljudi i da ne mora imati veze sa tim sto se Njegos izjasnjavao kao Srbin. No, opsesivna potreba mnogih ovdje je da svaku temu okrenu u onu dobru staru - CRNOGORCI SU SRBI, DA ILI NE?

njegos nije imao ni sifilis niti je bio homoseksualac!

E a tema mora tako da se okrene kada god ucestvuju igracina i njemu slicni koji gdokazuju teoriju o svemirskom crnogorskom narod koji je pao nigde i niodakle ali nije srpski i gotovo! I ljubi ih pametne tata Ante Pavelic!
 
Guliverr:
HEBEHA:
Ova prica sa sifilisom mi nije nista bolja od one sa homoseksualizmom. Takodje mislim da je to glupa prica dokonih ljudi i da ne mora imati veze sa tim sto se Njegos izjasnjavao kao Srbin. No, opsesivna potreba mnogih ovdje je da svaku temu okrenu u onu dobru staru - CRNOGORCI SU SRBI, DA ILI NE?

njegos nije imao ni sifilis niti je bio homoseksualac!

E a tema mora tako da se okrene kada god ucestvuju igracina i njemu slicni koji gdokazuju teoriju o svemirskom crnogorskom narod koji je pao nigde i niodakle ali nije srpski i gotovo! I ljubi ih pametne tata Ante Pavelic!

Crnogorci nijesu Srbi, jer ako si pravoslavni, to ne znači da si Srbin!

Jedini dokaz da su Crnogorci Srbi, su srbovanja nekih Petrovića koji su bili teokratska dinastija i htjeli su da se svi pravoslavci na Balkanu ujedine pod jednim imenom.

Osim srbovanja par Petroviće više ne postoje drugi dokazi da su Crnogorci Srbi.
Prema tome to je premalo.

Ne postoji nijedan dokument,
nijedan jedini, a ima ih hiljade prije 19. vijeka:

Austrijskih
Turskih
Mletačkih
Ruskih

a da u njemu stoji da u Crnoj Gori žive Srbi !
Prema tome ako Srba nije bilo dp 19. vijeka u Crnoj Gori a onda to znači da su u Crnoj Gori Srbi, izmišljeni od strane Petrovića u 19. vijeku !
 
Guliverr:
HEBEHA:
Ova prica sa sifilisom mi nije nista bolja od one sa homoseksualizmom. Takodje mislim da je to glupa prica dokonih ljudi i da ne mora imati veze sa tim sto se Njegos izjasnjavao kao Srbin. No, opsesivna potreba mnogih ovdje je da svaku temu okrenu u onu dobru staru - CRNOGORCI SU SRBI, DA ILI NE?

njegos nije imao ni sifilis niti je bio homoseksualac!

E a tema mora tako da se okrene kada god ucestvuju igracina i njemu slicni koji gdokazuju teoriju o svemirskom crnogorskom narod koji je pao nigde i niodakle ali nije srpski i gotovo! I ljubi ih pametne tata Ante Pavelic!

Nije samo on problamatican. Necu da prozivam, ali ih ima jos masu istrajnih koji nisu u stanju da na bilo sta gledaju ikako sem kroz prizmu politike u raspadu koja nemocno trza nasom zemljom... Forum o istoriji se pomalo stapa sa forumom politika... "Hvala" svima koji tome svesrdno doprinose. Necu imenovati, znaju se oni sami... Inace, skrnavljenje licnosti koja je nekada postojala i zivjela svoj zivot, kakav god, ostavila kvalitetan trag za sobom, je jadno i bijedno.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top