SEX BEZ KONDOMA

MARIO@@@@

Početnik
Poruka
4
Da li se nekom desilo da samo jednom sa nekim vodi ljubav bez kondoma i kako se to zavrsilo?
Desilo mi se tako nesto pa me interesuju posledice u smislu da li je doslo do zaceca itd...
Puno hvala svima koji odgovore
 
Jel ti bilo lepo?Pa ne kukaj sada.Ako je trudnoca-trudnoca.Ili abortus, ili zenidba ili alimentacija.

Sledeci put kad karas bez kurtona povremeno sebi spici samar dok karas, tako ces bolje kontrolisati da ti ne izleti ejakulat gde ne treba i kad ne treba.
 
MARIO@@@@:
Da li se nekom desilo da samo jednom sa nekim vodi ljubav bez kondoma i kako se to zavrsilo?
Desilo mi se tako nesto pa me interesuju posledice u smislu da li je doslo do zaceca itd...
Puno hvala svima koji odgovore

deshava se stalno,samo gledaj da se ne zavrshi u njoj i nemash problema :lol:
 
chika_doktor:
Da naravno.
Nisam jos postao tata.Valjda...
...zamisli da si postao tata kada si zavukao tvoj penis u njenu vaginu ona je ranije imala menstruaciju kada si ga svrshio u njenoj vagini spermatozoidi su hteli da je oplode i najverovatnije oplodili a zena nece da ti kaze da je abortirala.
 
Incognito:
Ako dama uzima pilule, i ako ste oboje 'cisti' (u pogledu raznih hlamidija, gonoreja, sifilisa, humanpapiloma virusa, itd.) - kondom je samo smetnja...
Podrazumeva se naravno da ste oboje sigurni da cete ostati "cisti" dok ste u vezi... ;)

À propos originalnog pitanja: desilo se verovatno svima sa odredjenim seksualnim "stazom", mada ne znam koliko ce ti ovakva informacija biti od koristi. Cak i da se nikome ko ti ovde odgovori nista nezeljeno nije desilo u datoj situaciji, ne znaci da tebi nece (i obrnuto)...
 
Eh, ako pricamo o dve osobe u vezi koji ne "svrljaju" okolo i nije nista strashno.

Pitam se kako bi se osecao da te pozove za 6 meseci i saosti ti da je upavo saznao/la da je HIV+ i da bi bilo dobro da odes da se testiras.
 
My point exactly Njuskalo... ;)

Secam se jedne dobre reklame Olivijera Toskanija od pre nekih desetak godina: fotografski prikaz kako kad vodis ljubav sa nekim ti ustvari indirektno vodis ljubav sa svim njenim/njegovim bivsim ljubavnicima... :D :D :D

Nego, nesto mi je poznat tvoj nick, Njuskalo, da se ne "poznajemo" slucajno sa nekog drugog foruma? ;)

Volim kad ljudi odrzavaju svoje nickove... Nekako mi ovaj Virtual Life izgleda za nijansu manje virtualan...

Pozdrav,

DD
 
MARIO@@@@:
Da li se nekom desilo da samo jednom sa nekim vodi ljubav bez kondoma i kako se to zavrsilo?
Desilo mi se tako nesto pa me interesuju posledice u smislu da li je doslo do zaceca itd...
Puno hvala svima koji odgovore
intenzivno vec 2 godine i sta s tim :?: :?: :?: a i ranije u duzim vezama pogotovo za vreme menstruacije... onaj ko kaze da mu je isto sa i bez kondoma ima zesci problem u glavi :)
 
MARIO@@@@:
Da li se nekom desilo da samo jednom sa nekim vodi ljubav bez kondoma i kako se to zavrsilo?
Desilo mi se tako nesto pa me interesuju posledice u smislu da li je doslo do zaceca itd...
Puno hvala svima koji odgovore
Uvek bez kondoma, ali ne menjam devojke ko čarape. Može da dođe do začeća ako nevodiš računa kada ga vadiš, i ako to neznaš onda stavi kondom, jer može strašno da te zaboli glava. Za 16g. iskustva, imao sam jednu trudnoću-završena abortusom na njenu inicijativu-i nemam sidu. U današnje vreme je ipak sigurnije da koristiš gumicu, ili vodi ribu na test za sidu i pazi kada vadiš! :wink: :lol: :D
 
DD666:
My point exactly Njuskalo... ;)

Secam se jedne dobre reklame Olivijera Toskanija od pre nekih desetak godina: fotografski prikaz kako kad vodis ljubav sa nekim ti ustvari indirektno vodis ljubav sa svim njenim/njegovim bivsim ljubavnicima... :D :D :D

Nego, nesto mi je poznat tvoj nick, Njuskalo, da se ne "poznajemo" slucajno sa nekog drugog foruma? ;)

Volim kad ljudi odrzavaju svoje nickove... Nekako mi ovaj Virtual Life izgleda za nijansu manje virtualan...

Pozdrav,

DD

Moguce je da se poznajemo sa drugih foruma - postojim pod ovim nickom na nekoliko. Jedino mi nije poznat tvoj nick ni otkuda.
 
Guma glavu cuva.

Da pilulice mogu da se koriste...ali ne duze od nekih 3-4 meseca. Raspitaj se o tome kod doktora.

Na srecu nisam imao bliskih susreta drugog stanja... ali tripologija i strahova da. Vece panike kad kondom pukne nego kad hebez bez kondoma. I onda besomucne price i bespotrebna smaranja o svim mogucim posledicama...bebe, bolesti...do te mere da te cak i prodje volja za KEKSOM. I onda cika doktor kaze sve je ok, bezte da vas ne gledam. A ti pomislis i sto smo se toliko smarali bespotrebno. I onda pomislis ...a sto ja pisem sve ovo. :lol:
 
Pera_Zdera:
Guma glavu cuva.

Da pilulice mogu da se koriste...ali ne duze od nekih 3-4 meseca. Raspitaj se o tome kod doktora.

Na srecu nisam imao bliskih susreta drugog stanja... ali tripologija i strahova da. Vece panike kad kondom pukne nego kad hebez bez kondoma. I onda besomucne price i bespotrebna smaranja o svim mogucim posledicama...bebe, bolesti...do te mere da te cak i prodje volja za KEKSOM. I onda cika doktor kaze sve je ok, bezte da vas ne gledam. A ti pomislis i sto smo se toliko smarali bespotrebno. I onda pomislis ...a sto ja pisem sve ovo. :lol:

pero pero neces decu
 
raindog:
Pera_Zdera:
Da pilulice mogu da se koriste...ali ne duze od nekih 3-4 meseca. Raspitaj se o tome kod doktora.

kakve ti gluposti choveche bulaznish , pa to je neverovatno
jel se zapitash ti ikad... ma nije ni bitno...
:roll:
Ako koristis duze od 3 meseca onda postanes ko sto je Raindog sada. :lol:

"ti sto ti rekoh da mi se ne obracas" (da ne koristim neki drugi izraz za tebe) si totalno ne upucena i ne informisana cak i kako se kasika drzi a ne nesto o sexu da pricas.

Inace imao sam devojku koja je koristila pilule duze od 3 meseca i dobila neki hormonalni poremecaj, nesto sjebala krvnu sliku...no izlecila se brzo, na srecu.

Inace u normalnim situacijama devojka treba da ode kod doktora i da se ispregleda i njena krv i sve pre nego doktor odluci koje ce joj pilule prepisati. Pa cak i onda ti doktor kaze koliko meseci da to koristis pa da onda malo prestanes da bi se organizam procistio. S tim da je kod nas informisanost i obrazovanost kao i kod Raindog pa onda pitaju drugaricu koje ona pilule misli da su dobre pa te koristi.

Nije valjda da to nema u sexualnom obrazovanju ...ili nisi citala temu od svoje "beloved".
 

Back
Top